“اثبات خواهد شد در پودینگ’: Beaumont دقت در انتخابات


انتخاب مجدد جهان راگبی رئیس لایحه Beaumont تحت فشار برای تحویل در دستور کار اصلاحات پس از دقت برنده دور دوم در جهانی سکان این ورزش است.

Beaumont ضرب و شتم معاون سابق رئیس-تبدیل-رقیب Agustin Pichot توسط یک 28-23 رای اعلام کرد در دوبلین یک شبه با ژاپن و راگبی آفریقای معتقد به میان قاطع آرا تحت فشار قرار دادند که در نتیجه وقت را به نفع.

Bill Beaumont, right, has won a second term as World Rugby chairman.

لایحه Beaumont, راست, برنده دوره دوم جهانی راگبی رئیس. اعتبار:گتی

فرانسه رئیس فدراسیون برنارد لاپورت انتخاب شد unopposed به معاون رئیس نقش داشتن اجرا در کنار Beaumont خواهد شد و به طور رسمی بیش از Pichot زمانی که نتایج در حال تصویب در جهان سالانه راگبی جلسه شورای on May 12.

Beaumont را برنده شد و یک ضربه برای SANZAAR سازمان ملل که همه انداخت حمایت خود را پشت Pichot سابق آرژانتین آزمون هافبک و رئیس جمهور از UAR پس از Beaumont-led جهانی راگبی موفق به دریافت جهانی سازمان ملل قهرمانی مسابقات خارج از زمین.

تبلیغات

Pichot تن به تن خود را به عنوان پیشرفته تر نامزد متعهد به دوباره راه اندازی قهرمانی سازمان ملل. Beaumont همچنین افزود: این رقابت ها به پلت فرم خود را پس از رد کردن ارتقاء و سقوط است که باعث آن را به سقوط بیش از سال گذشته است.

سابق Wallabies فلنکر و راگبی استرالیا مدیر برت رابینسون, چه کسی برنده دور دوم در قدرتمند جهانی راگبی کمیته اجرایی در همان انتخابات گفت که تا به بومانت برای اثبات رهبری خود را با همکاری لاپورت می تواند ارائه در سطح جهانی است.

این رای نشان داد که بخش بزرگی از جهانی راگبی واقعا ناراضی است در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

استرالیا جهانی راگبی عضو کمیته اجرایی برت رابینسون

“ما بسیار خوب روابط با بیل و شمال کشور است. نا امیدی ما به روشنی به لایحه طی 12 تا 18 ماه است که سرعت تغییر و نیاز به تغییر آن را سریع تر از ما قادر به از قوانین به مدل رقابت و مسائل دیگر” رابینسون گفت.

“این انتخابات نشان داد که بخش بزرگی از جهانی راگبی واقعا ناراضی است در مورد آنچه اتفاق افتاده است. من فکر می کنم او اذعان دارد که اذعان دارد نیاز به او را به حرکت سریع تر و برای تغییر باز شود.

“ما موضع ما روشن به لایحه در راهی که ما می رویم و چرا, اما به همان اندازه به ما گفت که اگر ما موفق بود ما خواهد بود به انجام همه چیز ما می تواند به کمک دستور کار خود و تغییر بازی.”

رابینسون موقعیت تکرار شد توسط راگبی استرالیا موقت رئیس اجرایی پل مک لین و نیوزیلند راگبی رئیس برت Impey.

“ما در حال نا امید برای گاس Pichot که تا به حال قوی و مترقی چشم انداز برای بازی با تاکيد بر تراز جهانی و اصلاحات در حکومت.

“با راگبی مواجه بزرگترین آزمون در زمان COVID-19 همه گیر از آن ضروری است برای این بازی به عمل در راه متحد برای ارائه یک آینده پایدار که تضمین می کند که همه ملت ها باید از این فرصت برای رشد و کمک به موفقیت مداوم این ورزش است.”

Impey گفت: “هنوز هم وجود دارد یک سطح از حاکمیت اصلاحات که سر رسیده است و این امر می تواند خوب برای دیدن شجاعت گرفته شده برای تصمیم گیری مورد نیاز برای اطمینان از ادامه پایداری و موفقیت راگبی در سطح جهان — و نه فقط برای تعداد محدودی از اتحادیه ها و مناطق.”

همچنین شامل در بومانت و لاپورت انتخاباتی پلت فرم دیگری بود نگاهی به مقررات 8 که حاکم واجد شرایط آزمون. استرالیا و نیوزیلند پشتیبانی های اخیر فشار اجازه می دهد تا ردیف یکی از بازیکنان که در آزمون استخدام شدند, بیش از بازی تست راگبی برای یک ردیف دو کشور که آنها نیز ممکن است واجد شرایط. فشار شکست خورده اما Beaumont وعده داده است به دوباره سعی کنید.

او همچنین وعده داده شده “گسترده حکومت را نقد کنید” برای حمایت از یک فدراسیون است که “بهتر در خدمت این بازی یکی نیست که دیده می شود فقط به حمایت از ‘گارد'”.

این جفت ارز باید کار را به انجام به متقاعد کردن نیمکره جنوبی و دیگر کشورهای در حال ظهور است که جهانی راگبی به رهبری فرانسه و انگلیسی دلالان قدرت عمل خواهد کرد در جهت منافع همه از این بازی دادند.

فرانسه و باشگاه انگلیسی در میان آشوبگران در برابر سازمان ملل قهرمانی سال گذشته و همچنین ملی اتحادیه های کارگری از اسکاتلند و ایتالیا بودند که نگران ظرفیت خود را به ماندن در بالای بخش از پیشنهاد لیگ.

ژاپن و کره جنوبی خواهد بود که به احتمال زیاد سازمان ملل برای عضویت در این بخش بالا تغییر عظیمی در بازی نگرش نسبت به اصطلاح لایه دو یا ‘ظهور’ کشور است. Beaumont وعده داده شده به این رقابت ها آماده برای رفتن پس از 2023 جام جهانی.

سازمان است به احتمال زیاد به موفقیت بیشتر با حفاری جهانی, تقویم, در, موقت, کمک, ناخواسته توسط, مالی هرج و مرج ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. نیمکره شمالی مسابقات باشگاه که در آن مالکیت خصوصی گسترده است شروع به احساس خرج کردن.

این کار سخت بود گرفتن شمالی به توافق برسند به حرکت ژوئن آزمون پنجره به ماه جولای است که اجازه سوپر راگبی به ادامه بی وقفه اما بیشتر اصلاحات به شش کشور تقویم نیز بر روی میز است.

“من فکر نمی کنم هر کسی موافق است که بنیاد هم ساختار بین المللی ما در بازی حس می کند” رابینسون گفت.

“این تاریخچه از زمانی که ما تبدیل حرفه ای در سال 1995 1996 که دیکته آنچه در آن مانند به نظر می رسد و ما هرگز پا برگشت و گفت: ‘چه خواهد بود ایده آل ساختار’.

“جریان بر اثر آن این است که در ماه های ژوئیه و نوامبر ویندوز تاریخی بودند اما نه معقول. آن چه ما تنظیم وجود دارد که کلیدی خواهد بود.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>