ProSieben لغو فروش “عشق کور است’ تولید کننده فلش قرمز رنگ در میان Coronavirus بحران

آلمانی گروه پخش ProSiebenSat.1 تصمیم گرفته است برای حفظ آن اطلس تولید تابعه فلش قرمز Studios پس از تعیین که فروش و یا فروش بخشی از گروه دیگر ممکن است با توجه به ادامه coronavirus بحران است.

رسانه های غول راه اندازی یک بررسی استراتژیک تولید و توزیع بخش در ماه سپتامبر با هدف فروش آن و یا تشکیل یک مشارکت با دیگر سرمایه گذاران بالقوه.

تصمیم نهایی شده است انتظار می رود در پایان سال 2019 اما این گروه گفت: در ماه دسامبر بود که به تعویق انداختن آن تا برخی از زمان در سه ماهه اول سال 2020 است. ProSiebenSat.1 در حال حاضر خواهد شد نگه به فلش قرمز رنگ برای مدت طولانی.

“ما در حال حاضر بسته فرایند استراتژیک نقد و بررسی فلش قرمز Studios به عنوان گزینه های مختلف ما در ارزیابی دیگر قابل دوام در coronavirus بحران محیط زیست” یک ProSiebenSat.1 سخنگوی گفت. “ما قویا بر این باورند در کسب و کار. آن نوشته شده یک رکورد 2019. “عشق کور است” که از ضربه سر و صدا در Netflix بکشد به فقط نام یکی از بزرگ ما صف. ما یک تیم بزرگ. و ما همه در و باقی خواهد ماند.”

فلش قرمز استودیو شامل 20 شرکت های تولید در اروپا و ایالات متحده آمریکا و اسرائیل که اسکریپت و unscripted نشان می دهد مانند Netflix جدید مدارک درام “Rise of Empires: عثمانی” و فردا همه دسترسی’, true-جرم سری “بازجویی.”

فلش قرمز Studios’ تولید کلی کسب و کار تولید برخی از €550 میلیون دلار ($611 میلیون دلار) درآمد سالانه برای ProSiebenSat.1. تحلیلگر ارزیابی کرده بود در ابتدا قرار داده و برآورد قیمت برای این بخش در €300 میلیون دلار ($333 میلیون).

All3Media انگلستان شرکت متعلق به کشف و آزادی جهانی شده است یک مدعی پیشرو برای فلش قرمز Studios. شرکت های دیگر که تا به حال بنا به گزارش eyed واحد شامل AMC, Sony Pictures Television, Banijay و Vivendi.

فلش قرمز Studios’ شرکت های ایالات متحده شامل Fabrik, سرگرمی, تولید کننده “بازجویی” و آمازون “بوش” کرگ هفت, تصاویر ساز از “ظهور امپراتوری: عثمانی” جنبشی محتوا و 44 آبی محصولات و همچنین Endor تولیدات و یارو تصاویر در انگلستان آن, آلمانی, تولید دارایی که شامل نمی شد در اصل, فروش طرح شامل Redseven سرگرمی ساز ProSieben و نشست.1 نشان می دهد مانند “آلمان بعدی مدل بالا” و “بزرگترین بازنده است.”

Coronavirus بحران به آلمان و اروپا صنایع سرگرمی ، در ProSiebenSat.1 مونیخ ستاد کارکنان شده اند برخورد با این بیماری همه گیر و بررسی ممکن است دفتر خانه راه حل های.

اخبار فلش قرمز رنگ Studios تصمیم به دنبال اعلام روز جمعه که ProSiebenSat.1 معاون مدیر عامل شرکت کنراد آلبرت بود کناره گیری از پست خود در 30 آوریل با رضایت متقابل است.

آلبرت شده است در این گروه به مدت 15 سال در ابتدا در خدمت به عنوان مشاور عمومی قبل از منصوب شدن به هیئت اجرایی در سال 2011. او شده است معاون مدیر عامل شرکت پس از 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>