مشاوره پروکسی, حکومت, شرکت IIAS انتقاد Zee یادگیری بیش از حکومت مسائل

Subhash Chandra-led Essel گروه شرکت Zee یاد شده و خشم پروکسی مشاوره و راهبری شرکت و سرمایه گذار نهادی خدمات مشاوره (IIAS) برای misgovernance.

“Zee یادگیری مدیریت و هیئت مدیره ارائه نشده است لازم رهبری و در نتیجه ضعیف تخصیص سرمایه تصمیم گیری از جمله botched تا کسب. گرفتار بدهی بالا و تضعیف جریان های نقدی این مشکلات تشدید متعهد پروموتر سهام” IIAS گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان خود با عنوان “Zee یاد بگیرند که نتواند آن آزمون’

IIAS گفت: “سرمایه گذاران ممکن است نیاز به گریبان این شرکت را از مروج کنترل و نفوذ است.”

سهام Zee یادگیری باید نصف در یک سال گذشته. در مقایسه BSE 250 شاخص کاهش یافته است 30 درصد است.

Zee یادگیری یک شرکت آموزشی غذا به دانش آموزان از پیش دبستانی تا کلاس 12 را از طریق مارک های چنین به عنوان Kidzee و کوه Litera.

در فوریه 2018 شرکت برداشت 59.5 درصد سهام در MT Educare برای 280 تومان کرور.

IIAS گفت: دستیابی منجر به تخریب ارزش برای سهامداران از Zee یادگیری و همچنین به عنوان تن Educare.

ZEE تکیه حال اوج بازار capitalisation تومان 1,560 کرور روپیه در ماه مارس سال 2017 است که در حال حاضر به زیر 450 تومان کرور. MT Educare بازار کلاه بیش از حد کاهش یافته است از اوج 700 تومان کرور روپیه به کمتر از 90 تومان کرور روپیه در حال حاضر.

همچنین بخوانید: Zee Entertainment سهام سقوط 20 ٪ یک روز پس از اد احضار Subhash Chandra

“ZEE یادگیری و تن Educare باید مکمل کسب و کار – در حالی که ZEE یادگیری تمرکز در کلاس درس آموزش و پرورش (pre-مدارس برای K-12) MT Educare فراهم می کند بعد از مدرسه آموزش (مانند ماهش آموزش Chitale کلاس); در عین حال این شرکت ها شده اند قادر به اهرم یکدیگر برسد و برندها برای ایجاد هم افزایی” یادداشت IIAS.

در این حکومت شرکت نیز مطرح پرچم قرمز بیش از تخصیص سرمایه شیوه های مربوط به حزب معاملات (RPTs), نوسانات در جریان های نقدی بالا و حمایت از سهام توسط مروج.

IIAS معتقد است تغییرات در ترکیب هیئت مدیره و القای استراتژیک سرمایه گذاران را کاهش برخی از مشکلات در آموزش و پرورش, شرکت.

“سرمایه گذاران باید به رالی با هم به رها کردن این شرکت از مروج’ کنترل. این می تواند انجام شود توسط recrafting هیئت مدیره و حصول اطمینان از ثبات در سطح مدیریت. و یک نگاه سخت در این شرکت سرمایه تصمیم گیری تخصیص نیز موجه است. بهترین گزینه برای تمام ذینفعان است به را در یک سرمایه گذار استراتژیک است که می تواند ایجاد کنترل و هدایت کسب و کار” توجه داشته باشید گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>