دشمن عمومی, Nas, YG Questlove لگد کردن شرط جوایز با آتشین “مبارزه قدرت” (دیده بان)

این سازمان از تاریخ 20 سالانه شرط جوایز همه به خوبی می دانیم که در سال 2020 هر دو متفاوت از سال های گذشته و متاسفانه نه به اندازه کافی متفاوت — و نشان می دهد لگد یکشنبه شب در آتشین مد با یک آهنگ که مبالغ تا هر دو 31 سال پیش و در حال حاضر: یک آتش زا نسخه جدید از دشمن “مبارزه قدرت” که ویژه آیات جدید از Nas, YG, ریشه های سیاه و سفید فکر Rapsody پیوستن به چاک D و Flava Flav کلاسیک اصلی خطوط همراه مهمان DJ Questlove. این ویدئو برجسته هر دو نوازندگان فیلم از مارتین لوتر کینگ جونیور یادبود در واشنگتن دی سی به مراجع اسپایک لی “انجام کار درست” (که نسخه اصلی “مبارزه قدرت” soundtracked) و زنده فیلم از اعتراض های اخیر راهپیمایی در سراسر کشور است.

آن را قدرتمند شروع به قدرتمند نشان می دهد: ناس ” شعر خطاب به هر دو جریان سیاسی و ادای احترام به دشمن:

“یو چاک من قدرت مبارزه در حال حاضر/
با تشکر از شما Flav و PE قرار دادن آن پایین/
قرار دادن زندگی خود را در خط بنابراین من می تواند رپ در حال حاضر.”

“این طوفان کامل” کانی اورلاندو, معاون اجرایی رئیس جمهور در این شبکه گفت: تنوع در اوایل این هفته. “شرط جوایز همواره یک پلت فرم برای خلاقیت, فرهنگ و تعالی است. همیشه صحبت به آنچه در جریان است در جهان و جوامع ما… که چه چیزی باعث این جایزه نشان می دهد بسیار ویژه است.”

دریک آگهی نامزد با شش, در حالی که مگان تو نریان و رادی Ricch دوم با پنج. بیانسه دریافت جایزه بشردوستانه در نشان می دهد و همچنین ظاهر شدن هستند که کنگره ماکسین واترز همراه با هنرمندان پیشرو بیلی پورتر, Courtney B. Vance, دبی, Allen, Deon کول LaTanya ریچاردسون جکسون, La, La, Anthony لنا Waithe, Lizzo, Michael B. Jordan, Misty Copeland, Naomi Campbell, Omari Hardwick, Quavo, کوئینسی جونز, Rapsody, Regina Hall, Samuel L. Jackson, Saweetie, Sterling K. Brown, Viola Davis و گلدبرگ Whoopi منعکس خواهد شد در وضعیت فعلی جامعه و با توجه بر عدالت اجتماعی و همچنین شبکه 40th anniversary با ظاهر ویژه شرط, موسس, Robert L. Johnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>