Pulsar محتوای تابلوهای ” وحشی, هندی,’ بازیگران جسی آیزنبرگ, مایکل Greyeyes (منحصر به فرد)

Pulsar محتوای پاریس مبتنی بر فروش شرکت راه اندازی شد در تورنتو به دست آورد تا “وحشی هندی” هیجان انگیز اجرایی تولید شده توسط و با بازی جسی آیزنبرگ همراه با مایکل Greyeyes (“Fear the Walking Dead”). فیلم نشانه اولین ویژگی از لایل Mitchell Corbine جونیور, که, کوتاه, شده در تورنتو و ساندنس.

“خود” توسعه داده شد در ساندنس نویسنده و کارگردان و تهیه کننده آزمایشگاه و همچنین در اولین کاتالیزور برنامه در سال گذشته ساندنس. این فیلم همچنین ستاره Chaske اسپنسر (“زن در پیاده روی های پیش رو”) و کیت باسورث (“هنوز آلیس”).

در حال حاضر در تولید این فیلم به دنبال دو Anishinaabe مردانی که محدود هم پس از پوشش تا قتل یک شاگردی. پس از سال جدایی زیر به طور گسترده ای متفاوت مسیرهای آنها باید در نهایت مقابله با چگونه خود را پس از سانحه راز اتحاد شکل زندگی خود را.

“خود” تولید شده توسط بلیک Pickens, توماس Mahoney و Corbine جونیور همراه با آیزنبرگ اجرایی تولید کنندگان 30West (“من تونیا”), Heather Rae (“رودخانه یخ زده”), Brent رایان سبز (“سکوت”), Niraj Bhatia, Joel Michaely اریک Tavitian, Frédéric Fiore (منطقی تصاویر) و کتی Bettner.

30West و تلاش محتوا و ساختار تامین مالی و co-repping داخلی حقوق. Pulsar محتوا را شروع پیش فروش این فیلم در بازار فیلم.

محبوب ترین ها در انواع

“ما سعی کنید باید بسیار گزینشی وقتی که می آید به arthouse پروژه … و این منحصر به فرد و با کیفیت بالا اسکریپت” گفت: Marie Garrett که شرکت تاسیس Pulsar مطالب با ژیل سوسا.

“”وحشی, هندی,’ شده است از طریق همه [را] Sundance آزمایشگاه و لایل Mitchell Corbine Jr واقعا یک استعداد ما می خواهیم به دنبال نزدیک” اضافه شده گرت.

Pulsar محتوا نیز فروش “کامل دشمن” روانی هیجان انگیز کارگردان اسپانیایی فیلمساز Kiké Maíllo. عکس بر اساس آملی Nothomb پرفروشترین رمان. شرکت فرانسوی است که شرکت به نمایندگی از ایالات متحده آمریکا حقوق در “کامل دشمن” با کا و UTA فیلم مستقل ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>