پنجاب hooch تراژدی: افزایش شمار تلفات 39 دو بازداشت در امریتسار

مرگ و میر در hooch تراژدی در پنجاب افزایش به 39 روز شنبه به عنوان دو نفر دستگیر شدند در امریتسار خود را به اتهام مشارکت در فروش مشروب جعلی یک مقام پلیس گفت:.

مرگ در محل ترن ترن, بتلا و امریتسار ولسوالی دولت پس از چهارشنبه.

دو نفر دستگیر شده بودند صبح روز شنبه در ارتباط با این حادثه بازرس کل پلیس S P S Parmar گفت PTI بیش از تلفن.

حملات هنوز هم در رفتن, او گفت:.

پنج نفر بازداشت شده اند در ترن ترن برای بازجویی در این ارتباط افسر گفت.

در همین حال مقامات گفت: 39 نفر تا کنون کشته در حادثه.

گفتند یک نفر کشته در امریتسار در شب جمعه.

نوزده نفر در ترن ترن, 11 در امریتسار و نه در بتلا پس از مصرف مشروبات الکلی است که به نظر می رسد شده اند مقطر در امریتسار را Muchhal ایجاد کرد, مقامات گفت.

اما آنها می ترسید که مرگ و میر می تواند افزایش یابد.

روز جمعه هشت bootleggers دستگیر شده بودند در بیش از 40 حملات انجام شده در سراسر سه منطقه. مقدار زیادی از مشروب جعلی, درام, و ذخیره سازی قوطی های بدست آمده از متهم و فرستاده شده برای تجزیه و تحلیل شیمیایی.

به گفته مقامات برخی از خانواده های متوفی حاضر به ثبت اظهارات خود را. در حالی که برخی از تظاهرات در Muchhal ایجاد کرد به دنبال غرامت از دولت است.

اعضای خانواده مرحوم Kirpal سینگ نگه داشته و بدن خود را در اعتراض سایت و خواستار جبران خسارت از 10 تومان لاخ در حالی که سخت به دنبال اقدام علیه مشروب مافیا.

بسیاری نیز تهدید کرد که آنها را مسدود امریتسار-دهلی ملی بزرگراه و اگر خواستههای ما را برآورده نمی.

Khadoor صاحب MP Jasbir سینگ Dimpa, Jandiala MLA Sukhwinder Singh دنی andSenior سرپرست پلیس Dhruv Dhaiya رسیده نقطه ای برای ساکت کردن معترضان.

Dimpa اعلام کرد Rs 1 لاخ غرامت به هر یک از خانواده مرحوم. اعضای خانواده اما خواستار جبران خسارت بالاتر.

دولت پنجاب دستور داده است تا یک امرانه پرس و جو توسط بخشی کمیسر Jalandhar به این حادثه. مشترک مالیات غیر مستقیم و مالیات کمیسر پنجاب و SPs (تحقیق) از ولسوالی های مربوطه نیز خواهد بود بخشی از تیم است.

مخالفت Shiromani Akali Dal خواستار قضایی اعتراض به این حادثه در حالی که Aam Aadmi Party گفت سانتی متر Amarinder سینگ باید استعفا بیش از یکی از بزرگترین hooch تراژدی در دولت است.

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *