پیوتر Pavlensky: این هنرمند روسی پشت در فرانسه, جنسی نوار کاست رسوایی

صادر شده در: Modified:

سیاسی روسیه عملکرد هنرمند پیوتر Pavlensky می یابد خود را در مرکز یک رسوایی پس از انتشار یک نوار کاست از پیشرو پاریس شهرداری کاندید آنلاین. اما از آن است که فقط آخرین در یک خط طولانی از تحریک آمیز مانع از این هنرمند که شامل استخوانی خود را از بیضه به زمین در خارج از میدان سرخ مسکو و تنظیم آتش سوزی به ستاد مرکزی روسیه سرویس امنیتی فدرال (FSB).

تبلیغات

Pavlensky, 35, برای اولین بار آمد به توجه بین المللی در سال 2012 زمانی که او به نظر می رسد در خارج از کلیسای جامع کازان در زادگاه خود در سن پترزبورگ با لب های خود را دوخته بسته است. او گفت: عملکرد قطعه سیاسی در اعتراض به زندانی بودن اعضا از گروه پانک پوسی رایوت.

پس مانع شامل ظاهر سخت و پیچیده شده در سیم های خاردار در خارج از سنت پترزبورگ مجلس قانون گذاری و برش یک قطعه از خود گوش با یک چاقو آشپز در اعتراض به اتهام های سیاسی سوء استفاده روانپزشکی در روسیه است.

در سال 2013 او انجام یکی از تکان دهنده ترین زمانی کار می کند که در حالی که نشسته برهنه روی سنگ پیاده رو در میدان سرخ او با چکش بزرگ ناخن خود را از طریق کیسه بیضه ها, و به زمین زیر. Pavlensky گفت: این کار نشان “بی تفاوتی [و] بی تفاوتی سیاسی”.

هنرمند فرار به فرانسه در سال 2017 پس از اتهام تجاوز جنسی علیه او در روسیه اتهامات او گفت که با انگیزه های سیاسی بود.

او ادامه داد: به علت مشکل برای مقامات در کشور به تصویب رسید تنظیم آتش به ورود به دفاتر بانک فرانسه در پاریس در ماه اکتبر سال 2017 و در حال انتشار به بیرون درز نوار کاست از پاریس شهرداری نامزد بنیامین Griveaux که پس از کاهش یافته است خارج از مسابقه به حکومت پایتخت فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>