Qld تایید 50 جدید کروناویروس موارد در یک روز مصرف کل فراتر از 140


کارشناسان هشدار کوئینزلند در حال ورود به فاز جدیدی از کروناویروس همه گیر پس از یک جهش ناگهانی در تعداد موارد ثبت شده و پیش بینی بسیاری از بیشتر به آمده است.

مقامات بهداشتی تایید شده 50 مورد جدید از رمان coronavirus در روز پنج شنبه به عنوان شکل کلی شروع به پریدن کرد از 94 چهارشنبه شب به 144 روز پنج شنبه بعد از ظهر.

که پرش است که به راحتی بزرگترین افزایش در موارد پس از گسترش آغاز شد با عفونت های جدید عمدتا در ساحل طلا در بریزبن و در ساحل آفتاب و همچنین پراکنده موارد در بخش دیگر از دولت است.

این موارد شامل یک کودک در میان 25 مرد و 25 زن.

تبلیغات

کوئینزلند رئیس بهداشت افسر جانت جوان گفت: جهش ناگهانی در مواردی بود که در خارج از مدلسازی شد و در بخش نتیجه تعداد بیشتری از آزمایشات در حال انجام است.

“واقعیت این است که ما باید آن 50 نفر در طول روز و نیم یا بیشتر به معنی مردم می آیند آنها در حال برداشت و این بدان معناست که ما می توانیم آنها را منزوی از مردم دیگر” دکتر جوان گفت.

Queensland Chief Health Officer Dr Jeannette Young said there was evidence of "limited" community transmission on the Gold Coast

کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان گفت: هیچ شواهدی از “محدود” جامعه انتقال در ساحل طلااعتباری:AAP

او اعتراف کرد, وجود دارد برخی از “محدود” جامعه انتقال اتفاق می افتد در Gold Coast, معنی مقامات قادر به دقت ردیابی که در آن یک فرد به دست آورد خود را عفونت – نشانه ای از آن آغاز شده بود گسترش در جامعه است.

“ما در حال شروع به دیدن برخی از شواهد اولیه از برخی از جامعه انتقال در ساحل طلا که ما همیشه انتظار می رود البته به دلیل این که اولین موارد بودند و آنها تا به حال تعدادی از خوشه” دکتر جوان گفت: روز پنج شنبه بعد از ظهر.

“اما در سراسر بقیه دولت در بسیاری از موارد شده اند مربوط به کسی است که در خارج از کشور و یا کسی که رفته به قرنطینه چرا که آنها بوده ام در تماس نزدیک با کسی.”

گریفیث دانشگاه بیماری های عفونی متخصص استاد Nigel McMillan گفت کوئینزلند شد در آستانه یک افزایش بزرگ در موارد و می توانید انتظار برای دیدن یک افزایش سریع در طول هفته آینده.

“ما در پنج هزار مورد در زمان یک هفته” استاد McMillan گفت.

“شما نگاهی به رشد تا کنون در تمام مکان های دیگر در جهان پس از آن قطعا رفتن به بدتر. آن را قطعا به رشد است.”

او گفت: آمار’es مقامات بهداشتی انجام شده بود یک کار خوب شامل گسترش ویروس.

بهداشت عمومی و کارشناس سابق کوئینزلند رئیس بهداشت افسر جرارد فیتزجرالد نیز با تمجید از اقدامات دولت تا کنون گفته شد برخورد با “پیچیده در حال حرکت محیط زیست”.

“در مدیریت بحران آن را اغلب مهم تر برای کسی که به تصمیم گیری هر گونه تصمیم گیری نسبت به این تصمیم به یک تصمیم مناسب” پروفسور فیتزجرالد گفت.

“شما رو به انجام کاری و بسیاری از چیزهایی که در حال انجام است.”

کوئینزلند مجلس نشسته در اواخر شب در روز چهارشنبه به تصویب عمده قدرت به قانون از جمله دادن Dr جوان قدرت برای محدود کردن جنبش مردم و جزئیات جریمه هزار دلار برای نقض قرنطینه سفارشات.

وزیر بهداشت استیون مایلز گفت: این اقدامات ممکن است به نظر می رسد “سخت گیرانه” اما آنها طراحی شده برای کمک به نگه داشتن تعداد کلی موارد به کاهش فشار در سیستم بهداشت و درمان.

“معرفی اجتماعی فاصله قوانین به عنوان اوایل به عنوان ممکن است یکی از موثر ترین ابزار در دسترس ما” آقای مایلز گفت.

“بنابراین در حالی که این اثر بر روی زندگی مردم و اقتصاد و مردم و کسب و کار و نتیجه آن خواهد شد مردم کمتر بیمار شدن در هر زمان داده شده که به معنی فشار کمتر در بیمارستان های ما.”

از 50 نفر اعلام کرد در پنج شنبه, 17 در بریزبن Metro North, 15 آذر, مترو, جنوبی, 12 در ساحل طلا بیمارستان دو در ساحل آفتاب در بیمارستان و تک موارد در Townsville, عزیزم, فراز غرب مرتن و کنز.

یکی از بریزبن موارد قابل درک است به یک بریزبن مهاجرت گارد.

پناهجویان و پناهندگان برگزار شد کانگورو نقطه مرکزی هتل در جریان شدند در مورد گارد عفونت در شب چهارشنبه.

طرفداران گفت: دست sanitiser بود و نه در دسترس در داخل این هتل اضافه کردن به ترس از شیوع گسترده در میان بازداشت شدگان است.

حدود 7000 نفر در روز شد از بازگشت از خارج از کشور, آقای مایلی گفت: با تمام کسانی که مردم در حال حاضر نیاز به وارد اجباری 14 روز در قرنطینه.

بیش از 74,000 Queenslanders تست شده برای COVID-19 و 29 فعال تب درمانگاه و در حال اجرا در سراسر کشور برای مقابله با پتانسیل موارد جدید.

– با توبی Crockford

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>