قرنطینه زندگی: اقامت در خانه می توانید مشاهده تلویزیون 60% یا بیشتر نیلسن می گوید

به حالت آشکار: مشاهده تلویزیون و ویدئو را به یک دست انداز بزرگ با بیماری همه گیر کوروناویروس ترک میلیون ها نفر از آمریکایی ها housebound.

اما چگونه یک پرش ما صحبت کردن در مورد مربوط به زمان COVID-19 بحران ؟ زمانی که مصرف کنندگان در خانه بماند در میان گسترده تخريبي حوادث, رسانه های خود را به مصرف افزایش می یابد و نزدیک به 60 درصد و حتی در برخی موارد با توجه به نیلسن تجزیه و تحلیل داده ها.

مصرف کنندگان که اقامت در داخل خانه در طول عمده بحران شدند به سوی تماشای فیلم های, اخبار و فرمت کلی برنامه نویسی در شرکت تحقیقاتی. نیلسن نیز در بر داشت به طور متوسط 61 درصد افزایش جریان ویدئو از طریق تلویزیون.

نیلسن و تحلیل بر اساس داده های کل تلویزیون استفاده از داده ها در طول دو وقایع اخیر: طوفان هاروی در سال 2017 و 2016 بوران در شمال شرقی آمریکا در طول چهار هفته در ماه اوت سال 2017 تعداد مشاهده تلویزیون در هوستون رز 56 درصد در مقایسه با دوره قبل با توجه به تجزیه و تحلیل. به طور مشابه, در طول تعطیلات آخر هفته از Jan 23, 2016 کل استفاده از تلویزیون در نیویورک بود و 45 درصد بالاتر از آخر هفته قبل.

با افزایش در تلویزیون مشاهده وجود دارد یک فرصت بالقوه برای تبلیغ برای رسیدن به یک بزرگتر اسیر مخاطبان با نام تجاری پیام. از سوی دیگر نیلسن اشاره کرد مصرف کنندگان “ممکن است خطر ابتلا به ترک خانه های خود را به صرف” و بنابراین ممکن است به عنوان پذیرای تماس به عمل تبلیغات.

سنتی مشاهده تلویزیون حذف شده است به عنوان جریان ویدئو بر روی تلویزیون از طریق خدمات مانند Netflix بکشد رونق گرفت. در سه ماهه سوم سال 2019 آمریکایی ها’ زمان به طور متوسط در هر روز مشاهده زنده و زمان منتقل تلویزیون در میان بزرگسالان 18+ کاهش 7 درصد به 3 ساعت و 56 دقیقه نیلسن می گوید. زمان زیادی را صرف تماشای محتوای متصل به تلویزیون, دستگاه افزایش 17 درصد بیش از زمان مشابه دوره به 55 دقیقه در روز است. حدود 91 درصد از تمام بزرگسالان ایالات متحده اشتراک ویدئو سرویس (و 96 درصد از پاسخ دهندگان 18-34 انجام یک بررسی نیلسن یافت. به طور کلی 30 درصد از مصرف کنندگان ایالات متحده مشترک به سه یا بیشتر از جریان ویدئو خدمات.

در ضمن مشاهده تلویزیون در میان کارکنان است که کار از راه دور در یک نمونه از دوشنبه تا جمعه برنامه کار سازمان دیده بان بیش از 3 ساعت بیشتر در هر هفته در مقایسه با کارمندان در هر نیلسن (25 ساعت و 2 دقیقه برای کارگران از راه دور در مقابل 21 ساعت و 56 دقیقه برای غیر کارگران از راه دور).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>