چهارم از اقیانوس های جهان نیاز به اقدام فوری برای حفظ حیات وحش


بیش از یک چهارم از اقیانوس های جهان باید “موثر حفاظت از محیط زیست” برای دفع سریع در کاهش تنوع زیستی و از بیش از ماهیگیری و حفاظت از اثرات تغییر آب و هوا.

دانشگاه کوئینزلند به رهبری تیم از محققان گفت: 26 تا 41 درصد اقیانوس ها نیاز به برخی از حفاظت برای غلبه بر انسان-رهبری تهدید “به عنوان یک حداقل” با توجه به مقاله منتشر شده در روز شنبه در یکی از زمین است.

Ningaloo Marine Park off Western Australia. Scientists say much more of the world's oceans need to be protected if we are to preserve our biodiversity.

Ningaloo دریایی پارک کردن استرالیای غربی. دانشمندان می گویند خیلی بیشتر از اقیانوس های جهان نیاز به محافظت می شود اگر ما به حفظ تنوع زیستی ما.

دانشمندان با استفاده از داده تقریبا 23,000 ماهی و پستانداران و دیگر گونه های دریایی به شناسایی حداقل مساحت مورد نیاز برای ایمن سازی بخشی از هر گونه محدوده.

مناطق حفاظت شده در حال حاضر پوشش کمتر از 10 درصد از طیف وسیعی از تنها یک سوم از گونه های دریایی.

تبلیغات

که از وعده های ساخته شده توسط امضا کنندگان از جمله استرالیا – به اصطلاح تنوع زیستی آیچی اهداف خود را کنار بگذارند و 10 درصد از سواحل و مناطق دریایی سال 2020.

ملی نمایندگان را ایجاد جدید حیات وحش اهداف زمینی و دریایی در جلسه برنامه ریزی در کونمینگ چین بعد از این سال.

“اقیانوس نیست رایگان برای همه برای مردم گفت:” جیمز واتسون یک دانشگاه کوئینزلند دانشمند و یکی از نویسندگان این مقاله است. “اگر ما شروع به تنظیم مدارک و شواهد مبتنی بر اهداف به زودی تنها چیزی است که اتفاق خواهد افتاد این است که دریایی تنوع زیستی کاهش خواهد یافت به سرعت در حال.”

محققان شناسایی مناطق حفاظت بالا اولویت در مجموع حدود 8.5 میلیون کیلومتر مربع یا حدود 2.5 درصد از اقیانوس ها.

در حالی که برزیل و اندونزی و مکزیک نیز برخی از کشورهای با بیشترین مناطق مستحق حفاظت از استرالیا تا به حال برخی از 67,000 کیلومتر مربع در آن منطقه انحصاری اقتصادی به عنوان یک اولویت برای حفاظت از دانشمندان گفت. این شامل قسمت های خاموش, north-west, WA.

در حالی که دیواره بزرگ مرجانی به مجموعه یک استاندارد جهانی برای حفاظت از طیف وسیعی از اکوسیستم استرالیا تا به حال به طور کلی حک شده دریایی حفاظت مناطق در اعماق آب مناطق با متوسط مزایای.

“وجود انبوه شواهد نشان می دهد ما قرار داده شده مناطق حفاظت شده در استرالیا در بسیار اشتباه لکه های, بنابراین ما در حال تلاش برای تغییر آن دوره از تاریخ” پروفسور واتسون و افزود: در تلاش بودند به طور معمول با توجه به اولویت پایین تر از نفت و گاز و فعالیت های ماهیگیری.

هیو Possingham رئیس دانشمند زیست محیطی سازمان حفاظت از طبیعت و یکی دیگر از نویسندگان این گزارش گفت: استرالیا به حال شده است به یک رهبر در حفاظت دریایی اما “در 10 سال گذشته ما کاهش یافته و عقب کمی”.

بسیاری از این تهدیدات می تواند از خارج از مناطق حفاظت شده مانند جریان مواد مغذی و رسوب از زمین های مجاور به دیواره بزرگ مرجانی است.

نشانه های اولیه از دیگر گسترده مرجان سفید رویداد در ریف بودند یک یادآوری است که تغییر آب و هوا یکی دیگر از “خارج” خطر ابتلا به تنوع زیستی, Dr Possingham افزود که حفاظت از مناطق وسیعی از اقیانوس را به حیات وحش شانس بهتری برای زنده ماندن.

بیشترین بازدید فیلم ها در محیط زیست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>