کبک Datsit (Persian) اقدام به خرید Kew رسانه ‘کاردینال’ تولید کننده Sienna فیلم (اختصاصی)

فرانسه کانادا تولید کننده-توزیع کننده Datsit (Persian) ساخته شده است و دوم آن کسب Kew گروه رسانه ای, کسب و کار, موجد خسارت در به خرید “کاردینال” تولید کننده Sienna فیلم از بحرانزده تولید ،

مونترال و تورنتو مبتنی بر Datsit (Persian) که قبلا به دست آورد BGM برداشت جنیفر Kawaja و جولیا Sereny را Sienna فیلم در تلاش برای گسترش جهانی آن رو درام.

Datsit (Persian) دهانه ژانرهای مختلف و نمونه کارها خود را شامل تئاتر اسکریپت تولید کننده رفتن فیلم مونترال مبتنی بر 2D, انیمیشن, متخصص Oasis انیمیشن و بین المللی نمایندگی فروش Wazabi فیلم.

در ضمن تورنتو مبتنی بر Sienna باعث می شود Billy Campbell-fronted جرم و جنایت, درام “کاردینال” که پخش در CTV در کانادا, Hulu در آمریکا و بی بی سی چهار در انگلستان دیگر شامل اعتبار تلویزیون “باج” برای فردا و کوروس و آینده “شیاد” برای CBC و APTN بومی supernatural-الهام گرفته از سری درام بر اساس پرفروشترین “پسر یک شیاد” سه گانه توسط Eden رابینسون.

شرکت فیلم سینمایی اعتبارات عبارتند از: “چگونه او حرکت می کند” (پارامونت/دو رگه), “Touch of Pink” (سونی کلاسیک/دو رگه) و “New Waterford Girl” (سرگرمی یکی).

Kew گروه رسانه ای خریداری Sienna حدود 2.4 میلیون دلار در سال 2017 به عنوان بخشی از یک خرید ولگردی و قانونی شکنی که دیدم کسب و کار انتخاب کنید تا دیگر کسب و کار در کانادا و همچنین انگلستان-دفتر مرکزی توزیع کننده محتوای رسانه ها. اما پس از آشفته مالی دوره در اواخر سال گذشته کسب و کار متوقف تجاری دائم در ژانویه و قرار داده شد, به دولت در اوایل این ماه با همه مدیران خروج این شرکت است.

برونو Dubé, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Datsit (Persian) گفت: “ما در حال افتخار به استقبال استعداد استثنایی از جنیفر Kawaja و جولیا Sereny و نام شهری در ایتالیا تیم برای شرکت ما است.

“علاوه بر این از Sienna فیلم به ما با استعداد و خلاق تیم بهترین و شناخته شده برای وبگاه درام و کمدی از قبیل ‘پیوند’ ’19-2,’ ‘شایعات’ و ‘زندگی’ خواهد به ما این فرصت را برای افزایش ظرفیت تولید در نمایشنامه های تلویزیونی و فیلم های که برای آن تقاضا در حال رشد است به سرعت در سراسر جهان است.”

Kawaja افزود: “Sienna همواره تولید داستان های متنوع از سازندگان و فیلمسازان است که ما را بسیار خاص در جهان است. Datsit (Persian) یک پلت فرم بزرگ است که از آن برای تقویت و ساخت در کار ما انجام داده اند با تیم ما. تمرکز خود را بر سرمایه گذاری در توسعه هیجان انگیز است برای ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>