لندن: پیتر فیلیپس, نوه ملکه الیزابت و کانادا هستند به طلاق پس از 12 سال از ازدواج این زوج اعلام کرد در روز سه شنبه.

فیلیپس بزرگتر از سلطنت بریتانیا هشت نوه و پاییز تا به حال به اطلاع ملکه و خانواده خود را سال گذشته خود را در بیانیه ای گفت:. این زوج که در سال 2008 دارای دو فرزند ساوانا 9 و آیلا 7.

The Queen with her grandson Peter Phillips, left, and his wife Autumn in June last year.

ملکه با نوه اش پیتر فیلیپس چپ و پاییز و در ماه ژوئن سال گذشته است.اعتبار:AP

“آنها رسیده بود نتیجه این است که بهترین اقدامات برای دو فرزند خود و مداوم دوستی” خود را سخنگوی گفت.

“این تصمیم به طلاق و به اشتراک گذاری بازداشت آمد و پس از چندین ماه بحث و اگرچه غمگین است دوستانه یکی. این زوج اولین اولویت باقی خواهد ماند ادامه داد: رفاه و تربیت خود, دختر فوق العاده ساوانا و ایسلا.”

تبلیغات

کاخ باکینگهام گفت: آن را تا به حال هیچ نظر آن را به عنوان یک موضوع خصوصی است. در این بیانیه گفت: هر دو خانواده بودند که متاثر از این اخبار.

فیلیپس 42 پسر الیزابت دختر شاهزاده ویلیام و 15-در خط به تاج و تخت و پاییز, 41, ملاقات در سال 2003 در مونترال جایزه بزرگ زمانی که او کار می کرد برای مسابقات فرمول 1 تیم BMW ویلیامز و او در ب ام و مهمان نوازی suite.

ازدواج آنها در ملکه و خاندان سلطنتی اقامت در نزدیکی لندن, صحنه برای یک شماره اخیر مراسم عروسی سلطنتی از جمله این که یکی دیگر از الیزابت نوه شاهزاده هری به آمریکا, همسرم, Meghan.

فیلیپس هیچ عنوان سلطنتی و تمایل به اقامت در خارج از محل موردتوجه وتماشای عموم. او, با این حال سازماندهی یک غول سکس در خیابان در مقابل کاخ باکینگهام به جشن ملکه 90 تولد در سال 2016.

این آفتاب روزنامه که از اولین گزارش, تقسیم, گفت, پادشاه, 93 خواهد بود بسیار ناراحت از این اخبار است که می آید در پشت در یک سری از موانع عمده برای خانواده سلطنتی.

هری و مگان فرو Windsors به بحران ماه گذشته زمانی که آنها اعلام کرد که آنها می خواستند به کاهش در وظایف رسمی. که منجر به یک معامله است که به معنی آنها را بازنشسته به عنوان کار royals به صرف زمان بیشتری را در کانادا و ایالات متحده است.

در همین حال ملکه پسر دوم شاهزاده اندرو نیز پا را از وظایف در ماه نوامبر بیش از خود را در ارتباط با رسوایی جنسی مربوط به اواخر ما سرمایه جفری اپستاین.

“ملکه باید تعجب می کنم که آنچه که او انجام داده است که لایق این” به آفتاب به نقل از ناشناس ارشد سلطنتی ،

“پیتر فیلیپس همواره مورد علاقه او و شاهزاده فیلیپ و او خواهد شد توسط crestfallen در این خصوص در بالا و تمام دیگر خبر بد. این باعث می شود شما تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی.”

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de