Queen Latifah را ‘گل’ راه اندازی مجدد خلبان در CBS بازیگران Liza Lapira

Liza Lapira امضا کرده است به “اکولایزر” راه اندازی مجدد خلبان در حال حاضر در آثار, در, CBS, انواع آموخته است.

او می پیوندد قبلا اعلام سری منجر Queen Latifah. در نسخه جدید از سری Queen Latifah به تصویر می کشد رابین مک کال مبهم شکل که با استفاده از مهارت های گسترده برای کمک به کسانی که با هیچ جای دیگری به نوبه خود.

Lapira ستاره خواهد شد به عنوان ملودی چو به عنوان یک مرزی صاحب نوار با خم کردن حس شوخ طبعی و وضع آفتابی. ملودی یکی از همکاران سابق از رابین را با آنها او هنوز هم دوستان زیادی و بسیار تزئین شده نیروی هوایی تیرانداز از خفا در زندگی قبلی.

Lapira هیچ غریبه ای به فردا داشتن قبلا ستاره دار در فیلم کمدی “9JKL” و درام “بتل کریک” در شبکه. دیگر او شامل اعتبار تلویزیون “کوپر و برت راهنمای زنده ماندن, زندگی,” “Super Fun Night,” “don’t Trust the B**** * * * در آپارتمان 23” و “Dexter.” او همچنین اخیرا به نظر می رسد در انتقادی-تحسین Netflix درام “باور نکردنی است.” در این ویژگی کنار او دیده می شود در فیلم مستقل “افسانه فیلیپینی برادران” و به تازگی ستاره دار در فیلم “کاغذ در سال” همه “ای کاش” و “Someone Marry Barry.”

او repped توسط پارادایم و موریس Yorn.

اصلی “اکولایزر” ستارهدار ادوارد وودوارد و زد به صورت چهار فصل در جام بین 1985 تا 1989. آن شرکت ایجاد شده توسط Richard Lindheim و Michael Sloan. پس از آن بود اقتباس به دو فیلم سینمایی با بازی دنزل واشنگتن در نقش عنوان با اولین debuting در سال 2014 و دوم در سال 2018 است.

اندرو مارلو و تری میلر خدمت خواهد کرد به عنوان نویسندگان اجرایی تولید و showrunners روی پیلوت. Queen Latifah نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در علاوه بر این به بازیگران. جان دیویس و جان فاکس Davis, سرگرمی, Debra مارتین تعقیب مارتین تعقیب محصولات Lindheim و Shakim Compere از Queen Latifah, عطر و طعم واحد سرگرمی نیز اجرایی تولید کند. تلویزیون جهانی تولید خواهد شد در ارتباط با CBS Television Studios.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>