Quikr دیگر یک اسب شاخدار, سوئد سرمایه گذار pares ارزیابی توسط 45 درصد

آنلاین, آگهی, بازار, Quikr دیگر یک اسب شاخدار و یا شروع کردن به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار. در پایان سال گزارش سهامداران عمده Kinnevik سوئدی سرمایه گذاری شرکت ارزش Quikr توسط 45 درصد با اشاره به اغراق درآمد حاصل از معاملات جعلی لرزاند که شرکت. Quikr در حال حاضر به ارزش حدود 577 میلیون افت قابل ملاحظه ای برای بنگالور مبتنی بر راه اندازی.

“ما ارزیابی ارزش منصفانه ما Quikr سرمایه گذاری را کاهش داده است توسط SEK 764 میلیون یا 45 درصد بازتاب تاثیر معاملات جعلی و همچنین کاهش اثرات و اصلاح درآمد به رسمیت شناختن اصول” گفت: Kinnevik این ماه در ارائه آن از سه ماهه چهارم و سال 2019. “ارزیابی تاسیس شده است با استفاده از رو به جلو به دنبال درآمد خالص تقسیم عددی بر مضرب در حال حرکت به دور از DCF (discounted cash flow) به روش های اعمال شده در فصل های قبلی به صرفا منعکس کننده کوتاه مدت پیش بینی عملکرد مالی در ما ارزش خالص دارایی ها, بیانیه.”

Quikr یک کشت از کسب و کار آنلاین پوشش املاک و مستغلات کشف و رزرو شغل جستجو استفاده می شود-کالاهای خرید و فروش و خدمات. کاهش در ارزش گذاری در یک زمان می آید زمانی که این شرکت تا به حال به رنج می برند کرور ضرر و زیان با توجه به کارمند داخلی تقلب و همانطور که در گزارش این شرکت تا به حال به اخراج صدها نفر از کارکنان در سراسر سازمان در اواخر سال گذشته.

در درآمد تماس ساموئل Sjöström سر از استراتژی در Kinnevik توضیح داد که Quikr کشف شده است که برخی از دلالان و فروشندگان در مدیریت اجاره و ماشین بخش قرار داده بود ساختگی یا تحریف معاملات بر روی پلت فرم آن است. تاثير مستقيم اين دو قسم است.

“اولا ارزش درآمد تولید شده در این دسته بندی ممکن است اغراق آمیز باشد. و ثانیا خطر وجود دارد که برخی از مطالبات ممکن است به طور کامل قابل بازیابی است. به عنوان پاسخ این شرکت را کاهش داده است رد پای آن در نگران بخش به عنوان مدیریت کلی آن هزینه پایه. Quikr نیز تقویت داخلی آن عملیاتی کنترل و پیگیری اقدامات قانونی علیه کسانی که مسئول” گفت: Sjöström, در, درآمد تماس بگیرید.

او گفت: رفتن به جلو Quikr دیگر بخش های کسب و کار مانند یقه آبی مشاغل مورد استفاده قرار کالا آگهی و املاک-فروش املاک در طول تاریخ به خود اختصاص اکثریت درآمد و همچنان به رشد و اشغال موقعیت قوی در بازار های مربوطه.

“در حالی که ما بسیار نا امید با آنچه کشف شده است و اثر آن در ارزش سرمایه گذاری ما معتقدیم که این اقدامات است که گرفته شده و در حال گرفته شدن هستند و هر دو قوی و متناسب و روشن خود را قصد است به ما ترک با سالم اما تا حدودی کوچکتر شرکت گفت:” Sjöström.

Kinnevik مدیر عامل Georgi Ganev گفت: در درآمد تماس که Quikr گذاشته است یک مقدار زیادی از نیروی کار خود را در واقع نیمی از نیروی کار در جهت تبدیل شدن به سودآور سریعتر و نه وابسته به کمک های مالی. “که البته چیزی که ما قدردانی میکنیم. بنابراین ما نشستن در حال حاضر با یک شرکت کوچکتر اما ما همچنین فکر می کنم آن را بسیار سالم. و ما البته تمرکز بر روی آن باقی مانده عمودی و به ادامه رشد آنها را از رفتن به جلو” گفت: Ganev. “پس از دوره ما بسیار نا امید در آنچه ما در بر داشت Quikr, اما ما همچنان با اعتماد به نفس است که ما در واقع در یک راه است که تا حدودی مثبت تر از آنچه که امروز می بینید برای ما سهامداران گفت:” Ganev.

تاسیس در سال 2008 Quikr کرده و به یاد ماندنی ردپای در بیش از 1000 شهر. در اواخر سال گذشته Pranay Chulet بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Quikr کرده بود در مصاحبه ای گفت که این شرکت آماده سازی خود برای یک بازار عمومی ارائه 2021 پیوستن به یک لیست از چند برترین اینترنت سرمایه گذاری در کشور است که با هدف عمومی در سال های آینده.

Quikr مطرح شده است و در مجموع $424.2 میلیون در بودجه بیش از 12 دور از سرمایه گذاران مانند ببر جهانی مدیریت Kinnevik, Trifecta سرمایه مشاوران و InnoVen سرمایه با توجه به داده های پلت فرم Techcrunch.

آن را نیز یک چند بزرگ ادغام در گذشته است. در سال 2016 آن را خریداری Commonfloor برای همه سهام معامله 200 میلیون دلار و به دنبال آن RealtyCompass یک لیست املاک و مستغلات پلت فرم. آن را نیز خریداری HDFC قرمز و HDFC, ملک, لیست کارگزاری و کسب و کار از HDFC برای حدود $60 میلیون.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>