R. Kelly برخورد با اتهامات جدید وی از سوی مامورین سوء استفاده جنسی علیه جزئی

R. Kelly شده است با آمار جدید اتهامات فدرال در شیکاگو ادعا که او مورد آزار جنسی از یک جزئی زن برای چهار سال آغاز و در سال 1997 با توجه به شیکاگو تریبون.

جانشین کیفرخواست که جمعه, اتهام کلی مورد آزار جنسی یک دختر بود که شناخته شده به عنوان “جزئی 6.”

کلی است که در حال حاضر در زندان به عنوان او در انتظار جلسات در چهار حوزه های قضایی در یک باتری سوء استفاده جنسی و سوء رفتار اتهامات بسیاری از آنها شامل زنان که افراد زیر سن قانونی بودند در آن زمان. کلی می تواند arraigned در اتهامات جدید در آینده جلسه برنامه ریزی شده برای این مورد خاص که می گیرد در 5 مارس. او برگزار شده است و بدون پیوند در مرکز تادیبی متروپولیتن در شیکاگو پس از ژوئیه سال گذشته است.

کلی وکیل استیون گرینبرگ گفت: از طریق توییتر از اتهامات “ما آگاه هستند از جانشین کیفرخواست. ما همچنان به مبارزه برای او و نگاه به جلو به روز او آزاد است” و اضافه کرد “#notguilty #rkelly.”

این اتهامات جدید نیز به دنبال جریمه از تمام دارایی های کلی شرکت تولید باس Productions Ltd. همراه با یک شرکت متعلق به خود دیرین مدیریت کسب و کار و شرکت متهم Derrel McDavid. کلی 53 ساله متهم شده بود در ماه ژوئیه با یک 13-تعداد فدرال کیفرخواست ادعا کرد که او با توطئه McDavid و کارمند سابق میلتون قهوه ای به دکل خود را در سال 2008 پورنوگرافی کودکان محاکمه در ایلینوی با پرداخت کردن شهود و متقاعد کردن قربانیان به تغییر داستان خود را. یک قاضی در حال تنظیم تاریخ محاکمه در آن اتهامات عنوان شده برای آوریل 27, اما امروز کیفرخواست باعث می شود آن را به احتمال زیاد محاکمه به تعویق خواهد افتاد.

این خواننده وارد نیست-گناه درخواست در همه موارد.

کلی 53 ساله بود به اتهام پورنوگرافی کودکان در سال 2002 پس از یک نوار ویدئویی ظاهر که ظاهرا به او نشان داد داشتن رابطه جنسی با یک underaged دختر, این دختر در تصویری کاهش یافته است به شهادت و کلی بود تبرئه شد در سال 2008. با وجود چندین اتهام سوء رفتار جنسی در برابر خواننده در طول سال های عمر docuseries “بازمانده R. Kelly” که پخش شده در ژانویه گذشته آورده تمدید توجه به اتهام جرائم و او دستگیر شد و شش هفته پس از سری برتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>