Race-by-مسابقه راهنمایی و پیش نمایش برای نورا در یکشنبه


مسابقه 1 – 12:55PM KEL کمپبل سوخت حمل CG&E قبل از ازدواج بشقاب (1100 متر)

8. دو عمده خطوط تا اینجا در اولین و جو غرور و اگر چه محاکمه او شکل نمی خواندن بیش از حد فلش بر روی کاغذ پسر تجاوز و اکسل نبود خواسته به انجام این کار بسیار و در عین حال هنوز هم trucked به خط به شدت.

Racing returns to Nowra today with a seven-race card.

مسابقه بازگشت به نورا امروز با هفت مسابقه کارت.اعتبار:جنی Evans

خطرات: Bjorn بیکر دو در مسابقه در پاریس 6. معتبر و همچنین 9. کمی جری. معتبر trialled به خوبی به اندازه کافی به این لرزش در حالی که کمی جری شد نورد در $1.60 در اولین بازی در نارنجی. بود به شدت زده به نشستن در خارج از سرب در اوایل اما به هر حال شانس.
چگونه به بازی بازی های آن: دو عمده پیروزی
Odds and Evens: EVENS

مسابقه 2 – 1:35PM سفر من کارشناس F&M معیار 58 نقص (1100 متر)

تبلیغات

6. قمر را خانم قدردانی قطره به درجه کشور شده outclassed در شهر و در provincials این آماده سازی. بهترین های اخیر اجرا شد و زمانی که دوم به Crimlet در نیوکاسل. که خوب به اندازه کافی برای پیروزی در این, و او باید نقشه مى باشد. عاشق نورا بیش از حد (6:2-0-1).
خطرات: 4. شهروند بازداشت برای جیسون Coyle به ارمغان می آورد مشابه مشخصات. در واقع آنها هر دو دم کردن با هم در یک Canterbury نژاد در ماه ژانویه است. احتمالا حل و فصل آخر از گسترده قرعه کشی. نظارت بر بازار حرکت برای های 3. در مجموع.
چگونه به بازی بازی های آن: قمر را خانم برنده
Odds and Evens: EVENS

مسابقه 3 – 2:15PM جزایر موتور گروه CG&E معیار 58 نقص (1100 متر)

12. Rouchel است قبل از ازدواج در BM58 اما به نظر می رسد به خوبی قرار داده شده توسط پیتر و پل نبوده است. نیم به Chautauqua گذشته دیده می شد به عنوان Gosford در ماه ژانویه که در آن برنده را شکست ضبط آهنگ است. شده است gelded پس از آن و trialled خوبی در رندویکک. خواهد بود که سخت ترین اواخر.
خطرات: 4. Juaphikoa است قادر به در حال اجرا به خوبی تازه برای اما و لوسی Longmire. زد و در نورا دو پشت و trialled هست. این دست کشیدن بر 5. Corcra قیمت است. باعث می شود خود را و شانس خود را اخیر خود در دادگاه زمان بود, نرم و صاف, با این حال.
چگونه به بازی بازی های آن: Rouchel پیروزی
Odds and Evens: EVENS

مسابقه 4 – 2:55PM بزرگ شمال قبل از ازدواج نقص (1400 متر)

4. Dollareuro آغاز بکار برای بیورن بیکر و مانند آنچه که ما دیده ایم از منطقه یورو gelding در آزمایش های خود را. نشان داده است سرعت را با استفاده از سد 1 به اسلاید به جلو است. رفت به خط با فشار جانبی در آخرین آزمایشی که با اسب پس از برنده شدن در Kembla در حالی که فرم خارج از دادگاه اول استثنایی است بیش از حد.
خطرات: همکار پاریس 3. بزرگ شیر تا به حال سود 1200 m دادگاه پیش از پرداختن 1400متر برای اولین بار. کلر کانینگهام مکان او اسب را به خوبی پس انتظار می رود برای دیدن این سه سال در پایان است. 1. رودخانه شارژ بهترین شتافت تیپ.
چگونه به بازی بازی های آن: Dollareuro پیروزی
Odds and Evens: تقسیم

مسابقه 5 – 3:30PM رفتن-ساختمان فولادی محصولات کلاس 1 و دوشیزه صفحه (1600 متر)

2. Nowyunomi کاهش یافت و در Hawkesbury برای اولین بار با قیمت با شروع از $1.40 نشان می دهد او به عنوان برنده خیلی بیشتر به راحتی. هنوز او به دست آورد. او قطره به کشور درجه در اینجا می شود blinkers و باید جلو بدون مشکل بیش از حد.
خطرات: 3. رمز و راز و فوت و فن رفت افتضاح گذشته شروع در نیوکاسل. او ایجاد شده بود به آمادگی خود را به خوبی قبل از آن. می تواند گزاف گویی برگشت اما شما نیاز به او را در اعتماد. 14. استیلر است که هنوز ازدواج و تساوی گسترده اما حداقل برخی از حرکت صعودی.
چگونه به بازی بازی های آن: Nowyunomi پیروزی
Odds and Evens: تقسیم

مسابقه 6 – 4:05PM HANLON ویندوز معیار 58 نقص (1400 متر)

6. Polhampton شده است زیر او بهترین در گذشته دو اجرا می شود اما او دو تلاش های قبل که بسیار خوب بودند در مسابقات سخت تر از این. این 1400متر ممکن است کشش او اما در شانس, شاد, به این شانس. می شود blinkers برای اولین بار.
خطرات: 4. از دست گرگ و میش برنده او گذشته دو, البته آخرین, توسط یک حاشیه باریک در کانبرا است. او تنها گذشته شروع برنده در اینجا اما بازار قطعا نه از دست رفته خود را. 3. در برابر جزر و مد را اجرا خواهد معمول خود صادق نژاد.
چگونه به بازی بازی های آن: Polhampton پیروزی
Odds and Evens: EVENS

مسابقه 7 – 4:45PM BOMADERRY باشگاه بولینگ F&M قبل از ازدواج بشقاب (1100 متر)

5.تابستان بارانبود و بسیار بی سر و صدا زده و در دادگاه اول پشت 2. فروزان خطبا جفت برخورد در اولین بازی در اینجا قبل از بغل کردن ریل در دومین تفرج و برنده شدن بسیار راحت است. وجود دارد به نظر می رسد فراوانی از سرعت در اینجا پس از آن مجموعه خوبی برای او به بازی یک وسیله نقش.
خطرات: فروزان خط برنده هر دو از آزمایش های خود را در این زمان به عقب و دور کردن بسیار قوی Norwa تیم برای بیورن بیکر. سزاوار است در نزدیکی بالای شرط بندی. 9. ما Bellagio را از دست ندهید مسابقه تجربه در کنار او و زد دوم در شهر گذشته شروع شده است.
چگونه به بازی بازی های آن: تابستان باران نفع خود و 5,2 QUINELLA
Odds and Evens: تقسیم

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>