Race-by-مسابقه راهنمایی و پیش نمایش برای Rosehill در شنبه


مسابقه 1 – 12.45 PM: آهن جک نقص (1900m)

5. Cyber مداخله می تواند ضربه و خانم اما او بهترین خواهد دیدن او در پایان در یک مسابقه مانند این. اول-تا پنج سال نقش برآب سرعت را به نفع خود بیش از 1400متر اما موفق به تکرار است که دوم تا ماندن در 1400متر. ما فقط گچ آن را خاموش بودن تخت و مایل بیشتر زمین است. او می شود که در اینجا به 1900m سوم-در چه بسیار شایسته پیروزی در مسابقه. Kerrin McEvoy چوب را gelding در یک هافبک موقعیت از پایین رسم کنید. پسر بنابراین شما فکر می کنید نیاز به استراحت در زمان مناسب اما او تا به نوبه خود از چیزی است که بسیاری از رقبای خود را دارا نیست. 4. Humbolt زمان رفت بر یک برنده داشته باشید و او نیست که خشنترین شانس به سر بر یکی. دوست داشتم که چگونه او را پیدا کردند و دوباره در سراسر خط هنگامی که او رهبری در محاکمه او و که او لگد زدن بیش از 1900m.
چگونه به بازی بازی های آن: Cyber مداخله و Humbolt زمان هر دو را به نفع خود.

Funstar , left, and Probabeel fight out the finish of the Surround Stakes a fortnight ago. They will battle again in Saturday's Phar Lap Stakes.

Funstar چپ و Probabeel مبارزه پایان محاصره مخاطرات دو هفته پیش. آنها را نبرد دوباره در شنبه Phar Lap سهام.اعتبار:AAP

مسابقه 2 – 1.25 PM: BOWERMANS تجاری مبلمان پیجو پیجو سهام (1200 m)

3.Ilovemyself نمی سر و صدا ساعت در اولین بازی خود را برنده شوید اما گاهی اوقات شما باید به خود اعتماد چشم. این گرگ Eurell-آموزش کلت برگزار شد تا پایین Flemington راست زمانی که زمینه بسته بندی شده به سمت داخل اما وقتی او را دیدم نور روز پینگ به سرعت برای قرار دادن میدان به دور است. رهبران بودند خسته کننده است اما او باید برنده می شد بیشتر است. یکی از کسانی که در مقابل دونده بود و زمان با ارزش است جرالد رایان دختر شوخ و جوان برگزار شد که خاموش 5. کد پستی در رندویکک که روابط را به سیدنی دو ساله. نش Rawiller طول می کشد سوار بر Ilovemyself و اگر چه مانع دیکته که پسر Ilovethiscity حل و فصل خواهد شد در نیمه دوم وجود دارد به سرعت به اندازه کافی برای او را به شانس خود را. 7. کومسی reeled در Deniki در Gosford در اولین بازی با وجود اینکه niggled در بسیاری از 1000m سفر.
چگونه به بازی بازی های آن: Ilovemyself را به نفع خود.

تبلیغات

مسابقه 3 – 2.00 PM: شاخ توشه شب سحر و جادو سهام (1200 m)

1. ستارگان پائولین نمی کنید شانس بهتری برای شکستن از طریق بیش از این. پیتر و پل اسنودن-آموزش دختر شوخ و جوان اجرا شده است دوم در تمام چهار نفر از او اجرا می شود – پشت هر گل رز هدف دور بازی قلب گرسنه. آخرین شروع او رفت و مستقیما به جبهه شتافت و لمس کاملا. با وجود داشتن شانس, قلب گرسنه عجله مستقیم گذشته او را از دم در این زمینه است. او به سادگی هیچ بازی اما گمان قلب گرسنه اجرا خواهد شد یک مسابقه بزرگ در طلایی دمپایی بنابراین نه به ثمر رساند او را بیش از حد به شدت ، وجود سرعت خوب در این است که به او این شانس را برای پیدا کردن پوشش و با عجله به خانه او در سحر و جادو میلیون ها نفر. اگر 4. Sancy کشیده بودند بهتر سنگ مرمر او ممکن است خودش را در بالا. فکر می کردم او یک کار خوب در اولین بازگشت در اوایل ماه دسامبر است.
چگونه به بازی بازی های آن: ستارگان پائولین را به نفع خود و quinella 1 و 4.

مسابقه 4 – 2.35 PM: کانادا باشگاه موریس MCCARTEN سهام (1100m)

زمان گذشته 1. مزیت تاکتیکی شتافت در Rosehill او به دور 7kg به کوه پیمایی تحت پوشش در سراسر زمین و تنها رفت ، شش سال موفق به کسب 10 از 30 و برای پرداخت است که با 59.5 کیلو. این کریس درده-روت قهرمان دو سرعت پرتاب شد در پایان اولین تا آخرین مبارزات انتخاباتی خود در گروه 1 moir, مدیر سهام برنده طبیعت, نوار, اما موفق به آتش. او در بر داشت خود را در فرم سوم تا هر چند towelling تا رقبای خود را پایین Flemington مستقیم قبل از savaging خط پشت Savatiano در شکارچی در نیوکاسل که در آن برنده را شکست ضبط آهنگ است. فرم خود را می تواند یک کمی تکه تکه اما بهترین برنده این. 5. Zoustyle, 9. Goldfinch و 2. Greyworm پور در فشار تنظیم آن را برای او به اتهام خانه. 4. تسکین دهنده دیگری است که درک قوی با سرعت.
چگونه به بازی بازی های آن: مزیت تاکتیکی برای پیروزی و نجات تسکین دهنده است.

مسابقه 5 – 3.10 PM: CHANDON PHAR LAP سهام (1500m)

6. Funstar گرفته شد پشت به گذشته از گسترده قرعه کشی در گروه 1 فراگیر مخاطرات اول تا تاکتیک جالب خواهد بود و از دیگری خارج از غرفه. 5. Probabeel کشیده یکی پشت در Funstar شده مورد ضرب و شتم او در دو جلسات قبلی. Funstar اول-تا آنجا که گفت: در پایان. کریس والر ستاره دختر شوخ و جوان شتاب درخشان در بالای راست است اما حفظ نمی تواند که به خط با نژاد مناسب Probabeel مشکلات ناسازگار بودن او گذشته 200 متر طول سریعتر از Funstar (11.28 مقابل 11.46). دختر آدلاید تنها می تواند بهبود خاموش است و باید باز حساب او برای پاییز و قبل از رفتن به سمت Vinery سهام سوم ، اوج او می رود شکست نخورده برای بقیه کارناوال.
چگونه به بازی بازی های آن: Funstar را به نفع خود.

مسابقه 6 – 3.45 PM: HYLAND مسابقه رنگ آژاکس سهام (1500m)

2. Quackerjack است که درصد بالایی بازی کند. او یک بولداگ باعث می شود او شانس خود را و برنده سه تا از گذشته خود چهار شروع می شود. شکست در دست آقا گرگ دریا در گونگ (در مسیر زمان ثبت) که در آن او بود, نوشته شده در سه گسترده سفر. اول-تا چهار ساله بود مناسب توسط نسیم تا حدی سرعت را دیدم که او را به مبارزه پایان با شخص رهبر 9. Vegadaze. آن است که اغلب سخت به دریافت یک دسته در مسابقه زمانی که آنها در حال اجرا مانند آن است اما آنچه که ما می تواند به اینسو انسو جمع کردن از توپ زن هوش sectionals است Quackerjack سنجش سریعترین آخرین 200m در مسابقه. 6. شب دیده بان تا به حال هیچ شانس در Flemington گذشته شروع شده است. 1. Olmedo مورد ضرب و شتم شد تنها 1.6 طول توسط سیرک Maximus دو شروع می شود پیش در یک گروه بیش از 1 مایل در فرانسه.
چگونه به بازی بازی های آن: Quackerjack.

مسابقه 7 – 4.25 PM: COOLMORE کلاسیک (1500m)

2. معامله شیرین بازگشته است در حرفه ای-بهترین شکل. اجازه ندهید گذشته شروع شکست شما را به فکر می کنم در غیر این صورت. جان تامپسون مره مورد حمله قرار گرفت در حال اجرا در سراسر وحشیانه اوایل سرعت. او تا به حال حق ندارد به عنوان نزدیک به عنوان او به برنده شدن است. کلی وقت بود 3.5 طول سریعتر از گروه 1 فراگیر مخاطرات. با این حال او هنوز هم در بر داشت یک ضربه در 400m تنها به گرفتار در آخرین گام با 3. سحر سحر. اول-تا ما شاهد معامله شیرین پیچ در رندویکک در مسیر. او هرگز برنده تازه قبل از و یا در یک مسیر است. این نشانه ای از چگونه به خوبی او بازگشته است. نش Rawiller جهش به عقب و تنها طعم شکست در یک بار در پنج شروع می شود که انگشت سوم. توده 57.5 کیلو اما می گوید که شما آن را عمیق ترین Coolmore. 7. سیلویا را علامت به 1400متر جعبه گذشته شروع به گرفتن او را به رکورد هفت پیروزی از 11 شروع می شود. او به ارمغان می آورد شکل های مختلف.
چگونه به بازی بازی های آن: شیرین معامله را به نفع خود.

مسابقه 8 – 5.05 PM: برگه آسمان مخاطرات بالا (2000)

از آنجا که blinkers رفت و در 10. استاد از شراب او موفق به کسب هر سه شروع می شود و با یک ترکیب به حاشیه 9.8 طول. پنج سال با تیم هکس پرید بیرون از زمین در پایان آخرین آماده سازی و ادامه داد جایی که او به سمت چپ خاموش در اولین اجرا خود را پشت جلوتر از پاییز. آن را بیش از 1400متر بیش از حد! او حل و فصل می توانید فقط در مورد هر نقطه در آستانه سفر به مسابقات بسیار خوش و اجازه می دهد تا با یک به نوبه خود درخشان از پا. با آن ویژگی در توپخانه خود آن را هیچ جای تعجب است که او بالا در بازار برای ماندن گروه 1s بیش از پاییز. این است که بسیار عمیق تر زمینه از اول تا و او میپرد مستقیما به 2000m دوم-اما اعتماد به نفس او می خواهد برنده دوباره و دوباره. 9. Mustajeer است که احتمالا بهترین وزن اسب در Rosehill در تمام طول روز. در زیر مجموعه ای از وزن و مجازات هفت سال حمل فقط 55 کیلوگرم با وجود اینکه بالاترین امتیاز نفر دوم.
چگونه به بازی بازی های آن: استاد از شراب.

نژاد 9 – 5.45 PM: CERRONE نقص (1350m)

12. تعیین شده (به نوعی!) زد سوم در نیوکاسل در یک استانی مسابقات قهرمانی گرما. این نگاه به عنوان اینکه سه ساله تا به حال موفق به تماشای آن زندگی می کنند. مهم نیست که او هنوز هم واجد شرایط برای نهایی و این امر می تواند یک پاداش در راه را از طریق. شانس نسبت شانس خود را نشان می دهد. باید کمی شک دارم که 2. چیزی سریع بهترین اسب در مسابقه اما آنتونی کامینگز شده است در صف مقابل در مورد پنج ساله را شکست جزئی از رفتن به پاییز.
چگونه به بازی بازی های آن: تعیین هر راه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>