مسابقه داده و چراغ سبز برای ادامه


ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

مسابقه اسب مجموعه به ادامه در آینده نزدیک با وجود ورزش های دیگر از جمله AFL بستن در پاسخ به گسترش coronavirus.

ویکتوریا مسابقه وزیر مارتین Pakula گفت وجود دارد تعدادی از چیزهایی که مشغول به کار در مسابقه را به نفع ساخته شده است که آن را عملی ادامه در حالی که شرکت کنندگان باقی مانده در کم خطر است.

“مسابقه ای است که فوق العاده دقیق و مسئول” Pakula گفت RSN رادیو در صبح روز دوشنبه با اشاره به جمعیت ممنوعیت و اسب دوانی تفکیک سیاست های مسابقه ویکتوریا را تصویب کرده اند.

Martin Pakula.

مارتین Pakula. اعتبار:Paul Jeffers

“وجود دارد یک فرصت برای حفظ درآمد و در نتیجه معیشت از شرکت کنندگان در یک نسبتا کم خطر محیط زیست و ثالثا وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از مردم در خانه بسیار کمتر انجام دهید.

تبلیغات

“ورزش در دسترس نخواهد بود به مردم ارائه با یک انحراف; اگر یک بخش از جامعه می تواند کمی از لذت بردن از تماشای مسابقه من می گویند که نمی زیاده. مردم نیاز به برخی از چیزهای دیگر به تمرکز بر روی دیگر فقط بار وحشتناک COVID-19.”

اما Pakula گفت: این یک حرکت جانور و مسابقه را می توان در هر زمان متوقف.

“همانطور که ما اینجا نشسته امروز و به اعتقاد من این مورد در سراسر کشور مسابقه امروز نیز ادامه دارد. من فکر می کنم, آن را قطعا ادامه فردا,” او گفت:.

“اما همانطور که ما دیده ایم در بسیاری از بخش های دیگر اقتصاد در حال حاضر این چیزی است که بسیار متغیر است. ما به معنای واقعی کلمه تغییر هر چند روز. من فکر می کنم ما از آن لذت ببرید در حالی که ما می توانیم.”

وقتی پرسیده شد که چه چیزی نیاز به تغییر برای مسابقه به متوقف Pakula گفت: “من فکر می کنم آن خواهد بود کلی تر shutdown از هر چیزی که در نظر گرفته شود غیر ضروری است.

“اگر شما به نقطه که در آن تنها چیزهایی که عامل در حال ساخت و تحویل مواد غذایی, بیمارستان ها, داروخانه ها, دارویی تجهیزات و مانند آن را مشکل تر برای دیدن چگونه مسابقه ادامه خواهد داد که در نور است.

“اگر در هر نقطه ای مشخصات خطر ضربت سخت زدن … پس بدیهی است که آن را متوقف خواهد کرد.”

Pakula افزود که دولت خواهد بود “قطعا نگاهی به” راه به لحاظ مالی کمک به شرکت کنندگان در مسابقه اگر مسابقه متوقف شد.

“بدیهی است که اگر بیکاری است که تعلق در صنعت و سپس آن دسته از کارگران بیکار را می توان تحت عنوان همان توجه به عنوان هر کس دیگری از طریق کشورهای مشترک المنافع بسته” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>