صادر شده در: Modified:

یک آتش سوزی جنگل ها در اوکراین است که خشمگین برای بیش از یک هفته است که در حال حاضر فقط یک کیلومتر از بین رفته نیروگاه هسته ای چرنوبیل و شمار خطر تشعشعات صلح سبز روسیه هشدار داد در روز دوشنبه با استناد به تصاویر ماهواره ای.

تبلیغات

اوکراین در شرایط اضطراری خدمات آن گفت: هنوز مبارزه با آتش سوزی, اما که وضعیت تحت کنترل است.

فیلم به ضرب گلوله توسط رویترز روز یکشنبه نشان داد plumes از دود سیاه مواج به آسمان و درختان هنوز هم به آتش کشیده با آتش نشان ها در هلیکوپتر در تلاش برای خاموش کردن آتش سوزی.

تصاویر هوایی از 30 کیلومتر (19 مایل) منطقه ممنوعه در اطراف گیاه, سایت جهان بدترین حادثه هسته ای در سال 1986 نشان داد سوخته سیاه شدن زمین و سوخته کنده هنوز smouldering درختان.

موقعیت های اضطراری گفت: سطح تابش در منطقه ممنوعه تا به حال تغییر نکرده است و کسانی که در نزدیکی کیف پایتخت اوکراین “تجاوز نمی کند طبیعی سطح پس زمینه”.

فعالان صلح سبز در روسیه گفت: وضعیت بسیار بدتر از مقامات اوکراین بر این باورند که آتش سوزی تحت پوشش به مساحت یک هزار بار بزرگتر از آنها ادعا می کنند.

در آوریل 4 مقامات اوکراین گفت: شعله های تحت پوشش به مساحت 20 هکتار اما صلح سبز اشاره کرد تصاویر ماهواره ای نشان از آن بود که حدود 12000 هکتار در اندازه در آن زمان.

“با توجه به تصاویر ماهواره ای گرفته شده در دوشنبه منطقه از بزرگترین آتش رسیده است 34,400 هکتار” آن گفت:, و اضافه کرد که یک دوم آتش کشش در سراسر 12,600 هکتار بود و فقط یک کیلومتر دور از بین رفته گیاهی.

مقامات اوکراین بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد کسانی که ادعا می کند.

رشید Alimov از پروژه های انرژی صلح سبز در روسیه گفت: آتش سوزی دامن زده شده توسط باد می تواند پراکنده پرتوزا اتم منتشر می کنند که تابش.

“آتش نزدیک شدن به یک هسته ای یا خطرناک تابش تسهیلات است همیشه در معرض خطر” Alimov گفت. “در این مورد ما به امید فردا باران میبارد.”

چرنوبیل تور یاروسلاو Yemelianenko نوشتن در Facebook توصیف این وضعیت به عنوان مهم است.

او گفت: آتش به سرعت در حال گسترش و رسیده بود رها شده شهر Pripyat دو کیلومتر از جایی که “بیشترین شدت تابش فعال زباله از کل منطقه چرنوبیل واقع شده است”. وی از مقامات به مردم هشدار از خطر است.

تصاویر ماهواره ای گرفته شده توسط NASA جهان بینی و دیده می شود توسط رویترز نشان داد دو در آتش سوزی, تمدید کرده اند تا کنون به منطقه ممنوعه است.

این آتش سوزی که دنبال غیر منتظره آب و هوای خشک آغاز شد و در مارس 3 در بخش غربی منطقه ممنوعه و گسترش به نزدیکی جنگل.

پلیس می گویند که شناسایی 27 ساله ساکن محلی که آنها را متهم به عمد از شروع فروغ.

هنوز معلوم نیست اگر کسی بنا به گزارش اعتراف به شروع یک تعداد آتش سوزی “برای تفریح” است که تا حدی یا به طور کامل به عهده دارد.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im