Rahul خواسته های نقدی حمایت از فقیر معافیت های مالیاتی در طول coronavirus مستند

در میان کشور گسترده مستند با توجه به Covid-19 کنگره رهبر راهول گاندی در روز چهارشنبه خواستار فوری حمایت مالی مستقیم از طریق نقل و انتقالات پول نقد به فقرا و روزانه شرط ذکر است که تاخیر در این کار باعث گسترده ویرانی و هرج و مرج است.

او همچنین از دولت خواست به سرعت عمل در اعلام معافیت های مالیاتی و حمایت های مالی به صنایع که در حال تلاش برای جلوگیری از زیان کار عظیم در طول coronavirus بحران است.

“هند در حال مبارزه با یک جنگ علیه coronavirus. سوال این است که چگونه می تواند ما را در به حداقل رساندن تلفات در این جنگ ؟ من معتقدم که استراتژی ما باید 2 قطعات – مقابله با Covid-19 و جداسازی ویروس و جلوگیری از آن راه فرار. انبوه گسترش آزمایش برای شناسایی و درمان کسانی که آلوده می شوند او گفت:” در توییتر.

کنگره رهبر همچنین خواستار ایجاد گسترده اورژانس بیمارستان به خصوص در مناطق شهری با کامل ICU قابلیت ارائه مراقبت به بيماران است.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: هند موارد بالا 600 عنوان دولت شمارش هزینه های مالی

در جبهه اقتصادی او گفت: “کسانی که برای زنده ماندن در دستمزد روزانه نیاز فوری به کمک و پشتیبانی مستقیم از طریق نقل و انتقالات پول نقد به حساب خود و جیره. تاخیر در این کار باعث گسترده ویرانی و هرج و مرج”.

او در ادامه گفت: در وب سایت شبکه های اجتماعی “بسیاری از صنایع در حال مبارزه. سرعت عمل با اعلام معافیت های مالیاتی و حمایت های مالی برای جلوگیری از زیان کار عظیم و اطمینان صاحبان کسب و کار که دولت را حمایت از آنها از طریق این بحران”.

همچنین بخوانید: مواد غذایی و پزشکی و مغازه ها باز باقی خواهد ماند در طول 21 روز مستند: دولت

روز چهارشنبه کنگره خواستار اجرای این حزب پیشنهاد Nyay Yojna (حداقل درآمد تضمین طرح) برای کمک به خانواده های فقیر در این کشور برای مقابله با این وضعیت.

تصریح می کند که این حزب پشتیبانی مستند, کنگره, رئیس, سخنگوی Randeep Surjewala اما گفت: این کنگره بود “عمیقا ناامید” فقدان استراتژی منسجم و یا یک راه روشن پیش رو بخشی از نخست وزیر نارندرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>