Rahul ناراحت اختلافات رهبران خواست برای حفظ views داخلی: گزارش

ناراحتی بیش از “mudslinging” در درون حزب به عنوان جوان و پیر گردان در کنگره به شدت انتقاد کرد در یکی دیگر بیش از هفته گذشته رئیس سابق راهول گاندی منتقل کرده است خود را تشویش حتی اگر سونیا گاندی و Manmohan Singh باید سکوت در حالی که حزب به نظر می رسد “adrift”.

منابع گفت: راهول گاندی ناراحت است بیش از گزارش های رسانه ها در مورد مبارزه در درون حزب پس هر دو تیپ خواسته شده است تا با محدود کردن دیدگاه های خود را به سیستم عامل های حزب تنها.

این حزب گفته است که رهبران قاطعانه که سوال UPA 10 سال رژیم از سال 2004 تا 2014 است “غیر قابل قبول”. دهه های طولانی UPA حکومت سازی تحت رهبری Manmohan Singh, سونیا گاندی و راهول گاندی.

در مبارزه رسیده از جمله کشورهایی است که منابع می گویند Randeep سینگ Surjewala تا به حال به احضار از راجستان به کوتاهی رسانه ها. او همچنین هشدار داد هر دو جناح به خودداری از اظهار نظر در رسانه های اجتماعی و گفت: هیچ “توییتر” بازی خواهد شد ،

همچنین بخوانید: کنگره MP Satav چالش های حزب سالمندان می شود تیم Rahul حمایت

کنگره ارتباطی بخش رئیس Surjewala در پاسخ به یک سوال در روز یکشنبه هشدار داد: “من به توصیه دوستان که در حال بازی در توییتر-توییتر باید متوقف ساختن نظرات به رسانه های اجتماعی. ما باید دموکراسی درونی و ما مجبور نیست کسی به بازنشسته. بنابراین در حفظ و دیدگاه های خود را در مناسب, پارتی, مرجع تخصصی.”

در مقایسه با BJP او گفت که وجود ندارد “margdarshak مندل” و حزب باید مبارزه بی جی پی با هم.

“در این زمان بحران رهبران ارشد که مشغول به کار در دولت و سازمان باید ایستاده شانه به شانه با سونیا گاندی, راهول گاندی و مانموهان سینگ.

“مسئولیت رهبران ارشد این است که برای هدایت جوانان و ترویج آنها و همچنین راه را برای آنها گفت:” Surjewala.

کنگره’ جوان و کهنه کار گردان در حال آشکار در رسانه های اجتماعی همیشه از یک جولای 30 جلسه که گفته منابع راجیو Satav عضو تازه انتخاب شده از Rajya سبها در نظر گرفته و نزدیک به راهول گاندی خواسته بود برای درون نگری از 10 سال از UPA قانون است.

او مقابله با جانبازان. ارسال این حادثه سابق اتحادیه وزیران Manish Tewari, آناند شارما, Milind Deora و شاشی Tharoor بسیج در پشت نخست وزیر مانموهان سینگ و کسانی که مورد سوال UPA رژیم حمله جوانتر بسیاری از این حزب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>