Randall Park, Ed Helms به میزبان هیبریدی جایگزین-اسکریپت های سری ‘داستان واقعی’ به صورت NBC

Ed Helms و Randall Park متصل به شرکت میزبان ترکیبی اسکریپت-جایگزین سری با عنوان “داستان واقعی” در NBC.

ساعته نمایش دریافت کرده است و در شش قسمت سفارش. این است که در استرالیا سری “داستان واقعی با Hamish & Andy.” در این سری روزمره آمریکایی ها نشستن با هلمز و پارک برای به اشتراک گذاشتن فوق العاده ترین و باور نکردنی داستان های واقعی برای اولین بار. به عنوان داستان آشکار شدن یک ستاره نکردم بازیگران کمدین و بازیگران را در دراماتیزه enactments دوباره.

“من نمی توانم صبر کنید برای آوردن ‘داستان واقعی’ به مخاطبان آمریکایی با دوستان من Randall Park” هلمز گفت. “این فوق العاده گرم و خنده دار و نوع روحیه نشان می دهد که جشن هنر از دست رفته از خندیدن به خودمان … با کمی کمک از حماسه reenactments.”

“داستان واقعی” اجرایی تولید شده توسط تیم Bartley, Hamish بلیک Andy Lee Ryan شلتون Helms, Mike Falbo و Nicolle Yaron خواهد شد که همچنین به عنوان showrunner. سری تولید شده توسط Warner Horizon در ارتباط با اقیانوس آرام الکتریکی تصویر شرکت. و تلویزیون جهانی جایگزین استودیو.

“من خیلی هیجان زده می شود بخشی از یک نشان می دهد که ترکیبی از سه نفر از چیزهای مورد علاقه من: داستان های بزرگ از مردم واقعی من رفیق Ed Helms و تخت” پارک گفت.

این مجموعه نشان دهنده بازگشت به خانه برای هلمز که به شکست به عنوان اندی برنارد در آمار NBC طنزهای “،” او همچنین برای نوشتن و co-اجرایی تولید و ستاره در فیلم کمدی “رادرفورد می افتد” برای NBCUniversal جریان خدمات طاووس. او همچنین دارای چندین, دیگر TV, پروژه های کار در شبکه های مختلف از جمله Netflix, FX و اپل.

پارک بعدی تلافی نقش خود را به عنوان جیمی وو در آینده مارول سری “WandaVision” را برای دیزنی به علاوه و در حال حاضر بازیگران در ششمین و آخرین فصل از ABC سری “تازه کردن قایق.” او co-نوشت, تولید و ستاره دار در Netflix بکشد از ویژگی های رام-com “همیشه من شاید” و قبلا به نظر می رسد در “مصاحبه” “مورچه و زنبور” و “آکوامن” در میان فیلم های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>