رپ Scarface در زندگی با کروناویروس: “من می ترسم به مرگ’

رپ Scarface عاطفی داد, حساب وقت خود را در انزوا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. Scarface, که نام واقعی براد اردن بود در مصاحبه با آتلانتا رپ Ludacris در Instagram زنده در 27 مارس ، برخی از سه هزار نفر در تنظیم شده برای 20 دقیقه ای چت.

“من می ترسم به مرگ” گفت: Scarface که در روز پنج شنبه (26 مارس) نشان داد که او آزمایش مثبت برای COVID-19. هوستون بومی قرنطینه شده به مدت سه هفته در خانه خود با هیچ تماس فیزیکی خارج است. او اولین تجربه علائم مانند عدم وجود طعم و بو. “I ain’t هرگز احساس این… آسیب پذیر,” او اضافه شده است. “برای اولین بار در زندگی من, من احساس می کنم مثل من در کنترل از آنچه مورد اتفاق می افتد.”

Scarface بارها و بارها تاکید کرد که نیاز مبرم برای همه به ماندن جدا شده است. “آن را انجام نمی,” او هشدار داد به افرادی که می خواهید به معاشرت. “من می دانم که ما احساس شکست ناپذیر در زمان است.” شخصیسازی تجربه حتی بیشتر Scarface افزود: “اگر خدا در تلاش بود برای جلب توجه من او در حال حاضر من توجه تقسیم نشده است.”

به تصویب زمان Scarface گفت که “همه آمریکایی” در Netflix بکشد و با ابتلا به دوستان و خانواده و همسالان مانند Ice-T و مکعب یخ. “D-خوب من را نجات داد” او گفت: از DJ ساعت-طولانی مجموعه ای بیش از آخر هفته. “آن گه که به من کمک کرد بیش از هر چیز.”

همیشه کنجکاو Ludacris خواسته طیف وسیعی از سوالات در مورد زندگی روزانه که Scarface تردید در ساخت نور اما مطمئن باشید هر کسی که به تماشای که او به سختی خود را به سمت چپ اتاق خواب هرگز به ذهن اجازه می دهد هر گونه خارج از مردم و یا محصولات خود را به خانه. سپاسگزار ‘Cris به پایان رسید بحث خود را با قدردانی برای “بودن خیلی خام و صادقانه و آسیب پذیر … همیشه قوی و انعطاف پذیر.”

بهترین و شناخته شده به عنوان یک عضو از Geto پسران او منتشر شد بیش از 10 آلبوم به عنوان یک هنرمند انفرادی و صرف بخشی از کار خود را به عنوان یک سابقه اجرایی در Def Jam جنوبی. سال گذشته او برای هوستون شورای شهر دست به مربی سابق کارولین Evans-Shabazz در اجرای انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>