رپ Yung نا مشروع به ارمغان می آورد ‘مینه سوتا خوب’ به Twin Cities: کنسرت نقد و بررسی

همواره وجود دارد و جایی برای طنز در رپ با اصل و نسب رسیدن به Beastie Boys’ اولین آلبوم یا 2 Live خدمه را آلوده با انزال سوابق در دهه هشتاد. این نکته برای “خنده دار” رپ که اگر شما بروید طنز مسیر شما نیاز به خود را به میله های زمین مناسب و برای انجام این کار با خود سبک منحصر به فرد. در غیر این صورت شما در معرض خطر آینده لوده وار. در برابر همه شانس مینه سوتا را Yung نا مشروع ماهرانه پیاده روی tightrope و چوب فرود (بیشتر از زمان).

روچستر متولد Yung نا مشروع به دنیا متی Hauri او تصمیم گرفت نام خود را به دلیل آن صدا “صاف” — سابقه خط بین الگوی رفتاری-tastic بذله گو و جدی قافیه بود ، او به فروش می رسد-یک خانه دولتی نشان می دهد در روز جمعه (Feb. 21) در زندگی ملت را با نام تجاری جدید در مرکز شهر, مینیاپولیس, محل برگزاری فیل مور که در آن 14 تا 24 مجموعه ای نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید.

“مینه سوتا شما واقعا مهم است در قلب من,” او گفت: از این مرحله به سمت پایان از مجموعه خود را به عنوان دختران جوان فریاد می زد. آنچه او به خریداران بلیط شب جمعه بود و ترکیبی از “مینه سوتا خوب” همراه با نیروی کامل خود را از حزب محور ذهنی: یک بی پروا مخلوط از شش پا شش رپ که می آید در سراسر به عنوان بیشتر از یک کاریزماتیک فوتبال یا بسکتبال بازیکن از یک رپر در زمان.

23-سال-بازی ترکیبی از مواد و آهنگ های تازه از را منتشر EP “کودک نا مشروع 2.” تمام آهنگ ها در “کودک نا مشروع 2” از ویژگی های نا مشروع را دوست دیرین و یانگ به یانگ ونکوور-بر اساس رپر bbno$ بود که قطعا از دست رفته زمانی که استفاده نا مشروع اقدام این آهنگ در محیط زندگی می کنند (bbno$ خود را به انفرادی بهار تور در این سال که لگد کردن در باریک را در سان فرانسیسکو در شب گذشته).

برای مثال استفاده نا مشروع تلاش در مقابله با “شلاق زدن یک تسلا” یکی از standout آهنگ های که او تلاش اواسط تنظیم درخواست دو فن از مخاطبان برای پر کردن در برای bbno$. شیرین کاری نمی نوبه خود به عنوان نه فن می دانستم که تمام کلمات را با وجود ادعای آنها می تواند رسیدگی به bbno$’s بخشی از این آهنگ. (تازه وارد نیز به یک شروع قوی به عنوان یک هنرمند انفرادی — bnno$’s آهنگ “LaLaLa” پیشی گرفتن 500 میلیون جریان در Spotify در و او به تازگی امضا به Columbia Records).

بدون در نظر گرفتن نا مشروع را بزرگوار ژست آمد به عنوان مثال دیگری از خود را برنده فن محور شخصیت او برخوردار است که ترکیبی عجیب, مینه سوتا, رفتار با حیله گر با تکبر راه رفتن به ماهر اثر در یک محیط زندگی می کنند. نیروی خالص از نا مشروع را پسر خوب-با-یک-لبه حزب سر دسته شخصیت (که او اصرار دارد واقعی است و نه یک عمل) همراه با خود به وسیلهی گذاشته پشت, تحویل, باعث می شود برای یک قانع کننده فشار برای شادی همراه است که دقیقا آنچه در شهرهای دوقلو نوجوانان بسته بندی خانه را در شب جمعه. در واقع 1,850-ظرفیت محل برگزاری دادن بود به عنوان طرفداران فریاد زد همراه به این آهنگ به عنوان “1 تهت 2 تهت قرمز تهت آبی تهت” و “آقای پاک” زیرزمینی سرودهای آموخته از طریق تماشای خود campy و در عین حال خنده دار کلیپ های یوتیوب و یا شاید شنیده ام در یک خوابگاه.

Yung Gravy

اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد از رابرت هنری

با رادیو بازی افزایش رپ انباشته از تعداد متناوب از Spotify در و یوتیوب جریان در چند سال گذشته — در مجموع بیش از 1 میلیارد دلار جهانی جریان و حدود شش میلیون ماهانه شنوندگان تقسیم بین Spotify, اپل, آمازون, و پاندورا با توجه به برچسب خود را Republic Records). استفاده نا مشروع بازاریابی فراست نیز به دست آورد او را بیش از یک میلیون followers on Instagram (او مورد مطالعه بازاریابی در دانشگاه ویسکانسین و moonlighted در کنار در حالی که در مدرسه در Gener8tor یک مدیسون مبتنی بر شتاب دهنده که با این نسخهها کار با سرمایه گذاران و سرمایه گذاری در رشد بالا آمدن). قطعا او Instagram جمعیت نشان داد تا آخر هفته مجموعه ای است که به اوج خود رسید در این رپر آوردن او را از نزدیک روچستر برای پر کردن در برای bbno$ در یک آهنگ. ترک خورده نا مشروع: “من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم رپ با مادرم … اجازه دهید mama هیچ پولی در این عوضی.”

ماه آینده نا مشروع تیم با DJ Dillon Francis برای co-تیتر یک تور آمریکای شمالی آنها لقب “2020 و شکر و ادویه و همه چیز یخ تور” که توسط اسپانسر شده از طرف تصویری-اشتراک گذاری برنامه Infinite. اگر جمعه شب نشان می دهد در مینیاپولیس بود هیچ نشانه ای از آنچه در این بهار طرفداران می توانند انتظار یک حزب برای این سنین است که حتی یک بچه می تواند عشق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>