راوی Viswanathan منصوب JMD از تلویزیون راه حل های زنجیره تامین

راوی Viswanathan در دوشنبه منصوب مشترک مدیر عامل (JMD) از تلویزیون راه حل های زنجیره تامین (تلویزیون SCS), an end-to-end مدیریت زنجیره تامین خدمات شرکت و بخشی از $8.5 میلیارد تلویزیون ، قبل از این او جهانی افسر ارشد بازاریابی از Tata Consultancy Services.

در طول سی سال از روی لئامت دادن در تاتا گروه راوی Viswanathan ساخته شده است و چراغ های متعدد واحدهای کسب و کار و P&Ls در TCS, در علاوه بر این به ایجاد یک قوی TCS نام تجاری و قابلیت پشتیبانی خود را از مشتریان جهانی.

R دینش مدیر عامل تلویزیون راه حل های زنجیره تامین گفت: با او (Viswanathan را) چند وجهی حرفه ای در TCS او به ارمغان می آورد تجربه ایجاد یک واقعا جهانی هند کسب و کار در صنایع مشتریان و فرهنگ. هیئت معتقد است که Viswanathan فرد مناسب را به تلویزیون راه حل های زنجیره تامین رو به جلو به عنوان شرکت ایجاد یک جهان یکپارچه و مبتنی بر فن آوری راه حل های زنجیره تامین شرکت.

“من بسیار هیجان زده هستم برای پیوستن به تلویزیون راه حل های زنجیره تامین است که ساخته شده در میراث غنی از تلویزیون های گروهی و از طریق یک روح کارآفرینی و نوآوری با تمرکز بر ارائه راه حل های متفاوت به مشتریان خود و پرورش روابط پایدار با مشتریان و کارکنان و گفت: راوی Viswanathan.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>