RBI فرماندار Shaktikanta دس به برگزاری جلسه با روسای بانک در شنبه

بانک مرکزی و فرماندار Shaktikanta دس به نام دیدار با روسای بانک در روز شنبه به سهام بخش مالی و عمدی در مراحل گرفته شده برای تقویت صنعت در میان COVID-19 بحران منابع گفت.

جلسه را به سهام از اجرای چند مرحله اعلام شده توسط RBI از جمله اعتدال در نرخ بهره و انتقال آن و همچنین نقدینگی تزریق اقدامات برای حمایت از این صنعت است.

علاوه بر امکانات مختلف ارائه شده برای کمک به تاکید MSME صنعت و روستایی بخش نیز بررسی شود.

این امر همچنین ارائه یک پلت فرم برای بانکداران به پیشنهادات خود را برای بیشتر عمل مورد نیاز برای کاهش استرس در اقتصاد منابع گفت.

دولت در روز جمعه تمدید این مستند به مدت دو هفته آغاز آوریل 4 اما با کاسته محدودیت برای سبز مناطق — از مناطق که در آن وجود دارد nil COVID-19 موارد است.

همچنین بخوانید: مستند 3.0 باز می شود امرار معاش درب; سفر هوایی راه آهن همچنان ممنوع

وزارت امور صدور دستورالعمل جدید برای تنظیم فعالیت های در طول تمدید این مستند در معرض خطر بر اساس یکی از مناطق به قرمز و نارنجی و سبز مناطق.

بانک مرکزی اعلام کرده است چند گام برای کاهش فشار مواجه توسط وام گیرندگان و وام دهندگان و اشخاص دیگر از جمله وجوه متقابل است و وعده داده شده به طرح های ابتکاری برای مقابله با توسعه وضعیت.

RBI به تزریق بودجه ای بالغ بر 3.2 درصد از تولید ناخالص داخلی به اقتصاد پس از فوریه سال 2020 سیاست های پولی نشست برای مقابله با وضعیت نقدینگی.

این نشست روز شنبه با فرض اهمیت عنوان آن می آید روز پس از دادگاه عالی به کارگردانی RBI به اطمینان حاصل شود که آن مارس 27 دستورالعمل کارگردانی موسسات وام اجازه می دهد تا سه ماه مهلت قانونی برای همه وام گیرندگان اجرا شد در نامه و روح و روان. به عنوان یک نتیجه RBI را نیز بررسی اجرای سه ماه مهلت قانونی پنجره توسط بانک ها به منظور کمک به وام گیرندگان که درآمد شده است آمار با توجه به همه گیر.

همچنین بخوانید: مستند 3.0: صنعت بدن خوش آمدید تسهیلات برخی از سردرگمی باقی مانده است

RBI را نیز ارزیابی آمادگی بانک ها برای این پست مستند سناریو و آمادگی خود را برای پرداخت وام برای بخش های مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن.

RBI شده است باعث شد بانک ها به فشار دادن وام توسط برش آن کلید سیاست نرخ 75 واحد به 11 سال کم از 4.4 درصد است. علاوه بر آن نیز کاهش معکوس خرید مجدد نرخ یک ابزار برای کنترل عرضه پول به 3.75 درصد به بانک ها را تشویق به استقرار مازاد وجوه در سیستم نسبت به اعطای وام.

معکوس مخزن کاهش نرخ را دلسرد بانک ها از پارکینگ نقدی با RBI و آنها را تشویق به قرض دادن به اقتصاد است.

اقتصاد هند ممکن است رهبری برای نادر انقباض در طول سه ماهه آوریل تا ژوئن به عنوان فعالیت های اقتصادی باید به توقف آمده است با توجه به کروناویروس مستند.

دولت قبل پرده برداری از یک تومان 1.7 لاخ کرور بسته رایگان foodgrains و نقد doles به فقیر برای مقابله با این وضعیت. یک دوم بسته با هدف در صنایع به ویژه شرکت های کوچک و متوسط شده اند که ضربه سخت مستند گفته می شود در کار است و به احتمال زیاد به زودی اعلام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>