RBI guv دس عذاب بانک ها انجام نمی دهد به اندازه کافی در اعطای وام NBFC نقدینگی

بانک مرکزی هند (RBI) نشان دادن تسهیلات به بانک ها در ممیزی شاخه برای 2019-20 آنها به عنوان چالش ها در مدیریت شبکه های شعبه با توجه به coronavirus مستند.

RBI فرماندار Shaktikanta داس در روز شنبه ملاقات روسای بانک ها اعم از دولتی و بخش خصوصی در جلسات جداگانه از طریق ویدئو کنفرانس به بررسی وضعیت اقتصادی کنونی نقدینگی مالی غیر بانکی شرکت (NBFCs) و این موضوع از مهلت قانونی برای بازپرداخت وام های, در میان چیزهای دیگر.

Das گزارش متنبه بانک ها برای انجام نمی دهد به اندازه کافی در اعطای وام و NBFC نقدینگی. او همچنین از ناراحتی در مورد شکست هدف بلند مدت عملیات مخزن 2.0 (TLTRO 2.0) ولی با وجود هشدار یا آموزش. “RBI می توانید تنها با اصرار گفت:” یک فرد که در حال حاضر در این جلسه. RBI همچنین خواري در آماده سازی برای انجام کسب و کار پس از مستند.

همچنین بخوانید: بازپرداخت صرفه جویی در روز برای ماه آوریل مالیات مستقیم مجموعه; mop-تا پایین 5%

این جلسات نیز با حضور معاون فرمانداران M D Patra و

M K جین علاوه بر دیگر افسران ارشد بانک مرکزی RBI در بیانیه ای گفت.

با توجه به بیانیه RBI فرماندار در زمان انبار از “اعتبار جریان به بخش های مختلف اقتصاد از جمله نقدینگی به NBFCs میکرو موسسات مالی (MFIs), مسکن, امور مالی شرکت ها (HFCs) و وجوه متقابل”.

همچنین بخوانید: RBI فرماندار مورد بحث NBFC نقدینگی توقف با روسای بانک

ارشد مدیران بانک آگاه از مذاکرات گفت: بانک ها از جمله بانک دولتی هند بررسی شد طرح های پیشنهادی برای ارائه نقدینگی به NBFCs, HFCs و MFIs. برخی از کمک خواهد شد بدون استفاده از RBI نقدینگی ویندوز (TLTRO) به عنوان بانک ها در حال نشستن در پول مازاد آنها گفت. آماده سازی برای نتایج برای سه ماهه چهارم و FY20 توسط بانک ها نیز آمد تا برای بحث و گفتگو.

همچنین بخوانید: کار آرامش در میان مستند موفق به متقاعد کردن مهاجران به ماندن قرار داده

همه چیز را نمی توان از راه دور انجام می شود و حرکت فیزیکی از حسابرسان به شعب لازم است منابع بانکی گفت:, و اضافه کرد که تاکید بر انجام این کار تحت مراقبت به دلیل به حداقل رساندن خطرات بهداشتی.

وجود دارد برخی از تسهیلات در نظر تعداد شعب به تحت پوشش طرح ممیزی. هند بانک’ Association (IBA) ساخته شده است برخی از پیشنهادات به تنظیم بانکی در حسابرسی فعالیت است. اما RBI مشخص نیست گام در این راستا بانکداران گفت.

فرماندار قدردانی از تلاش های بانک در حصول اطمینان از نرمال تا نزدیک به عادی عملیات در طول مستند و تاکید کرد در پست-مستند اعتباری جریان از جمله برای سرمایه در گردش “با تمرکز ویژه بر روی اعتبار جریان به MSMEs” بیانیه ای گفت:.

بانک ها را به آنها منتقل خواهد شد و اتخاذ یک روش سگمنتال به مقیاس عملیات در پست-مستند فاز خواهد شد و برای اولین بار تمرکز بر مناطق سبز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>