RBI بازدید دکمه مکث در سیاست پولی اعمال مرهم در Covid-19 زخم

بانک مرکزی هند (RBI) در روز پنج شنبه اعمال توقف در سیاست های پولی تصمیم گیری برای استفاده در آینده کاهش نرخ “عاقلانه برای به حداکثر رساندن اثرات مفید” اما با استعداد شرکت های بزرگ هند و افراد مهلت وام بازسازی به سهولت Covid-19 ناشی از استرس است.

شش عضو کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) به اتفاق آرا رای به حفظ سیاست مخزن با نرخ بهره 4 درصد و reverse repo rate در 3.35 درصد نگه داشته و این موضع در تطابقی. بانک مرکزی انتظار دارد که یک انقباض در رشد اقتصادی برای سال مالی اما گفت: تورم باید به نوبه خود خوش خیم به زودی با سپر محصولات و قوی چرخش در اقتصاد روستایی.

حتی به عنوان وجود دارد بدون عمل مستقیم بر رای مقابل بازار buzzed با تغییر ساختار طرح ارائه شده توسط بانک مرکزی است. برای فردی وام های شخصی این طرح اجرا می شود به مدت دو سال و همراه با عملا هیچ رایدر در برابر کسانی که برای وام گیرندگان شرکت ها.

از همه مهمتر چنین بازسازی availed می تواند حتی توسط کسانی که تصمیم گرفتند برای توقف زودتر. RBI فقط گفت با این حساب باید طبقه بندی شده به عنوان ‘استاندارد’ در زمان اندازهایی بازسازی. این باید یک مشکل نیست برای بسیاری به عنوان در مارس 27, RBI گفته بود بانک ها به گسترش مهلت قانونی برای همه بدون حاشیه حساب و بدون مارک فرد به عنوان قاصر.

همچنین بخوانید: RBI می دهد Covid-آمار MSMEs یک پنجره برای بازسازی وام

RBI فرماندار Shaktikanta داس در آنلاین آدرس سکوت کرده بود در یک فرمت از مهلت قانونی فراتر از ماه اوت است. این به این معنی است که کسانی که می خواهند به سود امداد در حال حاضر ممکن است به رک و بی پرده برای بازسازی.

تحلیلگران با اشاره به بازسازی ممکن است تاثیر بانک ها وام های عادی فعالیت به عنوان آنها خواهد بود بیش از حد مشغول انجام مصوبات حساب تا ماه دسامبر است. علاوه بر این قبل از توقف به معنای علاقه را اضافه کنید به عنوان اصلی اما بازسازی به طور معمول مستلزم برخی از آرامش در نرخ بهره و تصدی به عنوان به خوبی.

در هر صورت این امر می تواند کمک بسیار خوبی برای وام گیرندگان حتی به عنوان یک هزینه جزئی برای بانک ها.

بازسازی انجام خواهد شد به طور خاص برای موارد روبرو Covid-19 اختلالات و حساب خواهد شد طبقه بندی شده به عنوان ‘استاندارد’ که اجازه می دهد بانک ها به این حساب های وام های بیشتر در صورت نیاز. بازسازی انجام خواهد شد طبق قوانین گذاشته زیر 7 ژوئن 2019 در چارچوب قطعنامه تاکید کرد دارایی های, اما با سواران.

به کمک RBI در مالی مورد نیاز پارامترهای همراه با بخش خاص معیار محدوده پارامتر از جمله بانک مرکزی را تشکیل می دهند یک کارشناس کمیته تحت ریاست جانباز بانکدار سابق و رئیس جدید بانک توسعه K. V. Kamath.

این Covid طرح

در اصل ژوئن 7, دایره, استاندارد ‘ دارایی دسته می تواند نگهداری می شود تنها زمانی که یک تغییر در مالکیت. اما در آخرین اقدامات سیاست حساب می تواند باقی می ماند استاندارد با همان مالکیت. این Covid-19 مربوط به اختلالات منجر به افزایش استرس های مالی برای وام گیرندگان در سراسر هیئت مدیره با توجه به RBI فرماندار.

“تعداد زیادی از شرکت های که در غیر این صورت حفظ سابقه خوب در زیر موجود مروج چالش از بار بدهی خود را تبدیل شدن نامتناسب نسبت به جریان نقدی خود را نسل توانایی های” Das گفت در آدرس خود.

همچنین بخوانید: عملی نظر گرفته شده توسط RBI; هنوز هم در انتظار کاهش نرخ پیش رفتن

استرس می تواند به طور بالقوه تاثیر این شرکت در دراز مدت زنده ماندن و “ژست قابل توجهی خطرات ثبات مالی اگر آن گسترده می شود,” فرماندار Das گفت.

میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME) تا 25 کرور تومان وام قرار گرفتن در معرض (صندوق و غیر صندوق ترکیب) همچنین می توانید در حال حاضر فایده مندی از بازسازی.

صنایع استقبال ساختار طرح.

“صنعت تشویق RBI تصمیم به ارائه یک پنجره در زیر مشخصاتش چارچوب برای فعال کردن وام دهندگان به پیاده سازی یک طرح قطعنامه در رابطه با شرکت های بزرگ خود را مواجهه با هشدارهای لازم در محل” گفت: Uday Kotak رئیس کنفدراسیون صنایع هند (CII) و مدیر عامل شرکت Kotak Mahindra Bank.

“بخش هایی که به شدت تاکید کرد با توجه به تاثیر COVID هستند و نیاز مبرم به چنین بازسازی” Kotak گفت.

“RBI اقدامات در یک بار تجدید ساختار بدهی کمک خواهد کرد که کل صنعت از جمله فولاد است. این مرحله بسیار به موقع برای کاهش تاثیر Covid 19 در کسب و کار” گفت: Seshagiri رائو مشترک MD و مدیر عامل شرکت JSW Steel.

در حالی که در کوتاه مدت فشار از شرکت ها خواهد بود کاهش رامش Nair, مدیر عامل شرکت و کشور سر (هند) JLL گفت: “یک بار تجدید ساختار وام را با توجه به مقدار مورد نیاز مهلت به بخش املاک و مستغلات است که در مواجهه با headwinds با توجه به همه گیر.”

بانکداران که در غیر این صورت انتظار یک افزایش شدید در NPAs همچنین با استقبال از حرکت می کند.

“ما خوش آمدید این واقعیت است که در یک قطعنامه جدید چارچوب COVID-19-استرس مربوط به تسهیلات تمدید شده است به شرکت های بزرگ, SME و وام های شخصی با تدابیر لازم در هر بخش گفت:” Rajnish کومار رئیس بانک دولتی هند است.

“قطعنامه چارچوب باید با کمک به کاهش فشار بر روی ترازنامه شرکت ها فعال در بخش های آسیب دیده در راه” گفت: Zarin Daruwala, مدیر عامل شرکت, هند, بانک استاندارد چارترد.

“یک بار تجدید ساختار شرکت ها و بدهی های شخصی از جمله کسانی که از MSMEs خواهد شد کمک به کاهش استرس در مواجهه با وام گیرندگان در این زمان دشوار است در حالی که اطمینان از صحت سیستم بانکی و تمرکز بر اعتبار فرهنگ گفت:” چاندرا Shekhar Ghosh, مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی Bandhan بانک.

نکات ظریف

بازسازی تاسیسات در دسترس خواهد بود برای کسانی که وام گیرندگان که نمی شد به طور پیش فرض برای بیش از 30 روز به عنوان در تاریخ 1 مارس سال 2020 است.

چنین بازسازی می شود به دنبال تنها تا 31 دسامبر سال جاری و پیاده سازی شده است انجام می شود در 31 مارس سال 2021 برای وام های شخصی و 30 ژوئن 2021 برای تماس.

همچنین بخوانید: روپیه حل و فصل در 74.94 در برابر دلار آمریکا پس از RBI نگه می دارد نرخ نگه دارید

هر چند وجود خواهد داشت لايه شرایط برای شرکت ها قوانین برای وام های شخصی بسیار آسان تر خواهد بود و RBI توصیه بانک ها برای “اوایل نیایش در واجد شرایط موارد است.”

“جدول زمانی برای اجرای طرح قطعنامه در مورد وام های شخصی در حال ارزیابی کافی باشد پس بر خلاف بزرگتر شرکت مواجهه وجود خواهد داشت نه هر گونه نیاز برای شخص ثالث اعتبار توسط کمیته های تخصصی و یا توسط آژانس های رتبه بندی اعتباری و یا نیاز به ICA (اینتر-طلبکار موافقت نامه).”

“خطوط این طرح ممکن است تصمیم بر اساس تصویب هیات مدیره سیاست های وام دهندگان موضوع به گسترش باقی مانده تنور وام با یا بدون پرداخت مهلت قانونی توسط یک دوره بیش از دو سال” RBI گفت.

از دیگر اقدامات

در میان دیگر اقدامات مهم بانک مرکزی با افزایش وام به نسبت ارزش طلا وام به 90 درصد از 75 درصد مجاز زودتر.

بانک مرکزی همچنین افزود: راه اندازی در اولویت اعطای وام بخش و تنظیم خطر وزن به طوری که بانک قرض دادن به کسانی متحده و بخش های آنها به طور کلی تمایل به جلوگیری از. بانک مرکزی در حال حاضر باز کردن یک مرکز نوآوری برای مقابله با فن آوری های مختلف و بهبود امنیت سایبری. بانک مرکزی در حال حاضر قصد دارد به معرفی آفلاین خرده فروشی پرداخت با استفاده از کارت ها و دستگاه های تلفن همراه و دستور پرداخت سیستم ارائه دهندگان به آمده تا با یک آنلاین حل اختلاف به صورت دیجیتال پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>