RBI ممکن است به نجات آمده از بازارها با نقدینگی-افزایش مراحل

بانک مرکزی هند (RBI) است به احتمال زیاد به اعلام نقدینگی-افزایش اقدامات برای کمک به ایجاد ثبات در بازارهای مالی است که باید به شدت کاهش یافته است با توجه به شیوع کروناویروس یک منبع گفت که در روز پنج شنبه.

هند بازار سهام سقوط به قلمرو خرس در روز پنج شنبه با رنگ آبی تراشه بسیار خوب 50 کشویی به پایین ترین سطح خود در بیش از دو و نیم سال پس از شیوع کروناویروس نامیده می شد یک بیماری همه گیر و ایالات متحده به حالت تعلیق سفر از اروپا است.

بازار جبران برخی از خسارات پس از اخبار بسیار خوب 50 و S&P BSE Sensex پایین بیش از 6 درصد خاموش روز پایین بیش از 7.5 درصد است.

بازار شده است و انتظار خارج از چرخه کاهش نرخ بهره توسط بانک مرکزی هند اما این منبع گفت چنین مرحله است که mulled در این نقطه در زمان. یکی دیگر از رسمی تایید این.

“RBI نگاه کنید به فشار بیشتر نقدینگی در بازار و سهولت بازپرداخت مسائل مربوط به بخش های که مختل زنجیره تامین شکسته” این منبع گفت.

هند سیاست پولی کمیته برنامه ریزی شده است برای دیدار با در مارس 31, با توجه به وب سایت خود را.

یک رای تصمیم بعید است که گرفته شده توسط RBI قبل از آن جلسه برنامه ریزی شده هر دو این مقامات گفت.

در این سال RBI شده است و قادر به قطع آن سیاست نرخ با توجه به افزایش شدید در خرده فروشی نرخ تورم در چند ماه گذشته است.

اما در میان عدم اطمینان در مورد چگونه coronavirus را گسترش RBI و گفت: بر این اساس عمل و ابراز تمایل خود را برای کاهش سیاست های پولی بیشتر در حالی که مداوم تورم بالا می تواند آن را دشوار است به آن را به عمل.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus افزایش به 73 در هند با توجه به دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>