RBI سیاست های پولی چکیده: مخزن نرخ بهره 4%; موضع تطابقی

بانک مرکزی هند (RBI) در روز پنج شنبه تصمیم به نگه داشتن معیار مخزن با نرخ بهره 4 درصد در حال حاضر به پایین ترین سطح از سال 2000 و reverse repo rate در 3.35 درصد است. شش عضو کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) از RBI به ریاست فرماندار Shaktikanta دس اعلام کرد این تصمیم پس از آن 24th دو روز دو ماهنامه نشست.

مخزن نرخ ارز در آن RBI آشنایی به بانک های تجاری و معکوس مخزن نرخ که در آن قرض از آنها.

در میان دیگر اقدامات اعلام شده توسط RBI اضافی ویژه نقدینگی تسهیلات 5,000 تومان کرور هر یک خواهد بود ارائه شده به بانک ملی برای کشاورزی و توسعه روستایی (Nabard) و ملی بانک مسکن (NAH). یک کمیته متخصص خواهد بود تا مجموعه ای تحت K V Kamath به نگاه به وضوح قصد دارد از افراد واجد شرایط وام گیرندگان. RBI نیز اصلاح اولویت بخش دستورالعمل وام به حذف منطقه ای اختلاف — یک وزن بالاتر خواهد بود گفته به مناطق با اعتباری پایین تر جریان می یابد. با در نظر گرفتن این زجر رو با خانواده در میان Covid-19 گیر کلاه وام در مقابل طلا افزایش یافته از 75 درصد به 90 درصد از ارزش.

RBI گذشته خود تجدید نظر سیاست رای در 22 مه در سیاست چرخه به گرفتن تا تقاضا با کاهش نرخ بهره به تاریخی کم است. فرماندار Shaktikanta Das گفت: MPC رای به نگه داشتن نرخ بهره بانکی و ادامه آن تطابقی موضع برای حمایت از رشد. “جهانی فعالیت های اقتصادی شکننده باقی مانده است. افزایش Covid-19 موارد اندک نشانه های اولیه از احیای گفت: Das اضافه کرد: “فعالیت های اقتصادی در حال شروع به بهبود می یابند اما افزایش عفونت را مجبور به اعمال مستندات.” زنجیره تامین اختلال شد تداوم و فشارهای ناشی از تورم مشهود بود در سراسر بخش, او گفت:.

در چشم انداز خود را برای بقیه سال RBI MPC اشاره کرد که نرخ تورم انتظار می رود به بالا باقی می ماند در سه ماهه دوم 2020-21 و سهولت پس از آن در نیمه دوم سال است. بر رشد اقتصادی جبهه فرماندار Das گفت: بدون قرار دادن هر تعداد از آن است که هند واقعی تولید ناخالص داخلی خواهد قرارداد در نیمه اول FY21 و همچنین سال مالی است.

میان سرعت در حال تغییر محیط زیست اقتصاد کلان و بدتر شدن چشم انداز رشد MPC تا به حال به نگه کردن چرخه جلسات در ماه های مارس و آوریل این سال است. MPC است و در مجموع کاهش مخزن نرخ 115 واحد در این دو نشست در نظر گرفتن مجموع سیاست کاهش نرخ از ماه فوریه 2019 به 250 اساس امتیاز.

با توجه به تحقیقات گزارش بانک دولتی هند بزرگترین کشور وام دهنده بانک ها باید در کاهش نرخ بهره در وام 72 بر اساس نقاط سریعترین انتقال تا کنون ثبت شده در طول این دوره است. SBI خود را کاهش داده است معادل 115 واحد در آن مخزن مرتبط خرده فروشی نمونه کارها وام.

در واکنش به اعلام کارشناسان تا به حال بیشتر شده است تقسیم بر احتمال کاهش نرخ بهره با بسیاری از حاکم آن گفت: یک تماس در بازسازی وام و قطع توقف بود به احتمال زیاد. وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفته بود که تمرکز در حال حاضر در بازسازی. “تمرکز بر روی بازسازی. وزارت دارایی است به طور فعال درگیر با RBI در این. در اصل این ایده که ممکن است یک بازسازی نیاز است که به خوبی گرفته شده,” او گفت: هفته گذشته است.

شش ماه مهلت داده شده توسط RBI به پایان می رسد در اوت 31. آژانس رتبه Icra گفته بود در گزارش روز چهارشنبه که یک فرمت از مهلت قانونی و تجدید ساختار وام می تواند چالش به وام دهندگان و همچنین تاثیر خود را ثبات مالی اگر کوانتومی بزرگ بود.

یک کسب و کار استاندارد نظرسنجی از 10 اقتصاددانان و بازار اوراق قرضه شرکت کنندگان تا به حال به نظر می رسید بیشتر بشود به نفع یک مکث در کاهش نرخ. از 10 سه انتظار یک برش در حالی که هفت گفت: وجود خواهد داشت یک مکث. هر سه بازار اوراق قرضه شرکت کنندگان در نظرسنجی انتظار می رود یک مکث. یک بلومبرگ نظرسنجی از 44 اقتصاددانان به حال به نظر می رسید با تکیه کمی بیشتر در کاهش نرخ. از اقتصاددانان مورد مطالعه 22 به حال انتظار می رود 25 اساس نقطه, کاهش نرخ, یکی بود پیش بینی شده 50 نقطه حرکت می کند و بقیه دیده بود هیچ تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>