RBI باز می شود 50,000 تومان کرور روپیه ویژه نقدینگی پنجره برای حمایت از صندوق های متقابل

بانک مرکزی هند (RBI) در دوشنبه افتتاح تومان 50,000-کرور ویژه نقدینگی پنجره برای صندوق های متقابل (MFs) به یک خط اعتباری برای صنعت نور از افزایش رستگاری فشار پس از بسته شدن شش طرح توسط فرانکلین تمپلتون صندوق.

“استرس است اما محدود به در معرض خطر بدهی MF بخش و در این مرحله بزرگتر صنعت باقی مانده مایع” RBI روز دوشنبه گفت:.

RBI پنجره موثر است که از آوریل 27, اجازه می دهد تا MFs برای دسترسی به نقدینگی از طریق دو راه. بانک ها می توانید به قرض گرفتن پول از قانونی تسهیلات نقدینگی برای آنها از RBI و قرض دادن به MFs خود را در مقابل وثیقه اوراق بهادار بدهی و یا خرید تجاری مقالات و یا شرکت های بزرگ اوراق قرضه از MFs. پس Rs 1.9 تریلیون خروج از بدهی طرح های در مارس سال 2020 اعتبار گرا دسته بندی ها را در ادامه به دیدن بیشتر خروجی در ماه آوریل است.

همچنین بخوانید: شیوع کروناویروس: هند لغو چینی سریع آنتی بادی کیت تست سفارشات

با توجه به داده های موجود در ریسک اعتباری صندوق رده دیدم آن دارایی های تحت مدیریت (اوم) شیب توسط یکی دیگر از 12 درصد در ماه آوریل به تومان 48,392 کرور به دنبال یک میان مدت صندوق که در آن اوم پایین بود توسط یکی دیگر از 9 درصد به تومان 25,502 کرور.

مدیران صنعت گفت: RBI خط اعتباری بود و بسیار مورد نیاز پشتیبانی با توجه به این که رستگاری فشارهای شد و انتظار می رود را تشدید کند پس از فرانکلین تمپلتون را به باد شش از اعتبار آن گرا طرح با ترکیب خالص دارایی های 25.000 تومان کرور.

“این خوب اندازه گیری اعتماد به اطمینان حاصل شود ادامه داد: اعتماد به نفس از سرمایه گذاران در MF صنعت نیز عملکرد طبیعی بازار گفت:” Nilesh شاه, مدیر عامل Kotak MF و رئیس انجمن وجوه متقابل در هند.

همچنین بخوانید: فرانکلین شکست: Gilt بودجه ظهور به عنوان ستاره در مشکل بدهی MF بسته

این حرکت نیز دیده می شود به عنوان یک امتیاز مثبت توسط شرکت های بزرگ بازار بدهی به شرکت های بزرگ اوراق قرضه کاهش یافت 10-15 اساس امتیاز (bps) پس از اعلام. “شرکت کنندگان در بازار در تلاش بودند خود را به کاهش قرار گرفتن در معرض به شرکت های بزرگ اوراق قرضه با توجه به نگرانی بیش از نقدینگی زیر فرانکلین حرکت می کند. شده است وجود دارد برخی از کاهش در این جبهه گفت:” یک مقام ارشد پیوند معامله با بانک های خصوصی است.

chart

کارشناسان می گویند تاثیر این حرکت شما بستگی دارد که چگونه بانک ها و MFs به نظر می آیند در ارزیابی از پیوند مواجهه. “این نقدینگی پنجره از طریق بانک ها ممکن است موثر برای حل مشکل فعلی. بانک ها به شدت ریسک گریز در نظر گرفتن هر گونه وام و اعتبار قرار گرفتن در معرض در کتاب خود” گفت: Arvind Chari سر درآمد ثابت و جایگزین در کوانتوم مشاوران.

“اوراق بهادار است که ممکن است نیاز به نقدینگی خطوط خواهد بود کسانی که با برخی از مسائل. ما باید برای دیدن چگونگی باز کردن بانک ها برای ارائه نقدینگی خطوط به طرح چنین” گفت: Vidya بالا از بنیانگذاران Primeinvestor.در.

ناظران نگران هستند با توجه به عدم علاقه نشان داده شده توسط بانک ها در هدفمند وام مدت عملیات مخزن. منابع نشان می دهد بانک ها ممکن است به جلوگیری از خرید اوراق بهادار از MFs و اقامت محتاط در وام خود را.

همچنین بخوانید: GST GAAR گزارش به تعویق افتاد تا مارس سال 2021 در میان شیوع کروناویروس

“صندوق خانه ها در حال حاضر به گرفتن حتی یک کمی کوتاه کردن مو و یا فروش نمونه کارها خود را حتی در پر ارزش است. آنها می خواهند به کتاب سود در اینجا بیش از حد, چرا بانک ها باید علاقه مند می شود ؟ ” گفت: یک بانکدار در یک PSU بانک.

بانک ها نیز از نزدیک دنبال سرمایه گذاری الگوهای MFs.

“اوراق قرضه شرکت های بزرگ سرمایه گذاری مخاطره آمیز هستند در این محیط. حدود 30 درصد از بودجه با MFs مستقر در شرکت های بزرگ اوراق قرضه 27 درصد به صورت نقدی حقوق صاحبان سهام و اوراق قرضه طلا. حدود 17 درصد در حال سرمایه گذاری در تجاری مقالات. کل سرمایه گذاری جسم در AA, A, BBB مقالات تومان است 1.2 تریلیون گفت:” خزانه رسمی در بانک های خصوصی است.

با توجه به یک فرد آشنا با RBI فکر, بانک اندازهایی نقدینگی در زیر این پنجره خواسته خواهد شد که برای تولید اثبات خرید MF مقالات و یا اوراق بهادار. “اگر RBI می یابد بانک ها نقدینگی خط و در واقع کمک به MFs می توان آنها را به شدت تنبیه کنید,” فرد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>