RBI نرخ برش محرک اقتصادی دولت انجام می شود. چه بازار چشم دوخته اند در حال حاضر ؟

پس از بسته امداد توسط دولت برای فقرا و محرومین بخش از جامعه و یک سری از نقدینگی بالا بردن اندازه گیری توسط بانک مرکزی هند (RBI) اعلام کرد بیش از چند هفته گذشته بانک مرکزی کاهش نرخ 75 واحد پایه (bps) – تهاجمی ترین برش در 10 سال گذشته است. که از هم جدا RBI قرار دادن یک مهلت قانونی برای همه برابر اقساط ماهانه (EMIs) وام به سهولت قرض را درد.

در بخشی خود را از بازارهای هند که انتظار می رود مقامات به رول از اقدامات برای جلوگیری از سقوط و ثبات احساسات پس از بیش از 35 درصد سقوط از اوج سطح دیده می شود در اوایل سال جاری باعث ناگهانی و شایع گسترش coronavirus (Covid-19) بیماری همه گیر در سراسر جهان شاهد سود رزرو. S&P BSE Sensex تضعیف 1,310 امتیاز از روز را به حاشیه منفی در جمعه پست RBI اقدامات.

با این انتظار اقدامات محرک اقتصادی از راه خواهد بازار در ادامه سفر خود در جنوب ؟ آیا این نشانه آنها را به نگه داشتن یک برگه در?

بیش از چند هفته آینده تحلیلگران انتظار بازار برای فرار باقی و در حال حاضر پیگیری تحولات مربوط به Covid-19 سراسر جهان و چگونه سریع و موفقیت دولت ها قادر به مبارزه با این بیماری همه گیر. به خانه 21 روز مستند های اعمال شده توسط دولت و امکان توسعه در همان نوسان خواهد تمایلات سرمایه آنها می گویند.

با توجه به سیاست های بسیاری در انتظار این را به عنوان یک فرایند مداوم – حداقل تا زمان اقتصاد است و در حال اجرا. اما آنها هشدار می دهند که دولت می تواند اجرا از پودر خشک به زودی در مبارزه با Covid-19 با توجه به وضعیت مالی و این واقعیت است که اقتصاد هند در حال حاضر کاهش جلوتر از این بیماری همه گیر.

“ما انتظار داریم هماهنگ پولی و مالی به کاهش ادامه خواهد داد. ما معتقدیم بعدی tranche از اقدامات مالی خواهد شد آدرس پول در جریان چالش های مواجه شده توسط شرکتهای کوچک و متوسط و سخت-آمار صنایع. در میان ضعف رشد ما معتقدیم دولت ممکن است به طور موقت به حالت تعلیق FRBM قانون و دولت مرکزی کسری مالی است که به احتمال زیاد به افزایش به حدود 5 درصد از تولید ناخالص داخلی در FY21 در مقابل 3.5 درصد بودجه” نوشت شخصی Varma, مدیر عامل و رئیس هند اقتصاددان در Nomura در یک شرکت-نویسنده گزارش با Aurodeep Nandi.

آنها در حال حاضر انتظار بیشتر از 75 واحد کاهش در مخزن نرخ در سه ماهه دوم و سه ماهه سوم از سال 2020 (Q2-Q3/2020). در غیر متعارف سیاست های آنها را تهاجمی تر باز عملیات بازار بیشتر تزریق نقدینگی از طریق هدف دراز مدت عملیات refinancing (TLTROs) از جمله گسترش دامنه آن به هدف قرار دادن بانک ها وام.

کسانی که در BofA اوراق بهادار بیش از حد به اشتراک گذاری مشابه مشاهده و انتظار RBI باقی می ماند تهاجمی با توجه به سیاست های خود. آنها انتظار دارند که بانک مرکزی برای کاهش نرخ 25bp هر در ماه های ژوئن و اکتبر و میخکوب کردن محکم کردن نرخ تورم در 2.5 درصد در نیمه دوم سال مالی 2020-21 (H2FY21).

“ما در حال حاضر دیدن آن سال 2020 کاهش نرخ جمعا 125bp تا از 100bp. این, به نوبه خود, را RBI معکوس مخزن رای دادن به 3.5 درصد نزدیک به سال 2009 3.25 درصد کم است. ما باید قطع ما FY21 رشد اقتصادی به 4 درصد” نوشت: Indranil Sen Gupta, هند اقتصاددان در BofA اوراق بهادار در یک شرکت-نویسنده گزارش با Aastha Gudwani.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>