بانک مرکزی هند (RBI) تصریح سختگیرانه تر جدول زمانی به تشخیص مدیر عامل (MD) و مدیر ارشد اجرایی (CEO)-تعیین در بانک های خصوصی و آنها را به حل و فصل کردن در نقش های جدید. پسوند فعلی گوشه اتاق سرنشینان می تواند مربوط به چگونه قوی برنامه ریزی جانشینی در بانک آنها راس است و این شیوه ای است که در آن نیمکت قدرت است که nursed.

گوشه اتاق جزوات’ ‘demonstratable رکورد قابل توجهی در حال اجرا عملیات تجاری’, هیئت مدیره خود تجربه و کمک به مذاکرات خود خواهد بود عوامل کلیدی است که می تواند گرفته شده به حساب بانک مرکزی در هنگام ارزیابی نامزدی. تعهد در پاداش و کمیته نامزدی از بانک ها تنظیم شده است تا حتی به عنوان بانک خصوصی تخته را به تعامل عمیق تر در برنامه ریزی جانشینی.

به عنوان در تاریخ جانشینی فرآیند برنامه ریزی در بانک های خصوصی است نه سخت رمزی و بانک مرکزی می خواهد برای اطمینان از صاف باتون تغییرات. همچنین کاهش در ‘پرسنل کلیدی خطراتی که مداد در طرح های احتمالی برای پرت حوادث.

همچنین بخوانید: متنوع, جهانی, آمریکا و اروپا بودجه شاهد بزرگترین خروج: کامرون Brandt

برنامه ریزی جانشینی است به فراتر از آنچه که یک بانک خصوصی در حال حاضر تعریف آن به عنوان ‘مدیریت’ و وجود دارد به شناسایی دوم-در-فرمان و جلوتر از وقت, جوراب ساق بلند مدت به پایان می آید. بسیاری از بانک های خصوصی معاون MD و مدیر عامل شرکت.

سختگیرانه تر برنامه ریزی جانشینی چارچوب مشغول کرده بود که بانک مرکزی در طول زمان از RBI فرماندار Urjit پاتل و از آن شده است جمع آوری شده است که این آمده است ‘پشت در های نظارتی را در دستور کار خود پس از تحولات در بانک های خصوصی در سال گذشته’.

جدید ترین این حال بانک مرکزی موضع هفته گذشته که قرار ملاقات از Sashidhar Jagdishan و Bhavesh Zaveri هر یک به عنوان یک اضافی مدیر اجرایی و مدیر قرار بود به نگه دارید تا زمانی که جانشین MD Aditya پوری تصمیم گرفته است. هر دو Jagdishan و Zaveri شده بود این باورند به عنوان نامزدهای احتمالی برای حرکت به گوشه اتاق در بانک.

همچنین بخوانید: شیوع کروناویروس: تحلیلگران محتاط در بخش های با بدهی بالا

آن را ممکن است به یاد می آورد که بورس و اوراق بهادار مدیره از هند تا به حال موظف است که وجود داشته باشد به وضوح بیان جانشینی سیاست در آوریل 17, 2014 و گفت که این خواهد بود که یک کلید عملکرد هیئت مدیره. این آمده است به آزمایش می شود به شدت در مورد بانک های خصوصی و بانک مرکزی برای دریافت کرک در این جبهه.

بازل-دفتر مرکزی بانک های بین المللی در آن ” اصول حاکمیت شرکتی بانکها به صراحت تاکید بر نیاز برای جانشینی برنامه ای برای مدیر عامل و دیگر موقعیت های کلیدی.

خروجی از Chanda Kochhar در ICICI بانک Shikha شارما در بانک محور و رعنا کاپور در بله بانک — ناگهانی اما به دلایل متنوع — تا به حال قرار دادن بانک های تخته در یک نقطه. در اجرا تا به شکار برای جانشینان به هر دو پوری و IndusInd بانک MD و مدیر عامل شرکت Romesh Sobti این نور افکن شد در مورد اینکه آیا بانک مرکزی چین خواهد شد محدودیت سنی برای مدیران در بانک های خصوصی تخته به 75 سال (از دهه 70) با شرکت عمل می کنند.

همچنین بخوانید: فوق العاده آماده است و نمایی افزایش Coronavirus موارد: دولت

به عنوان در تاریخ, بانک های خصوصی ارسال یک لیست کوتاه از سه MD و مدیر عامل شرکت نامزدها به بانک مرکزی برای تصویب آن چهار ماه قبل از وقت دوره به پایان می آید. این اشاره شد که وجود دارد هیچ چیز را از مقررات که مانع از تخته از شروع جانشینی فرایند بسیار در پیش است. “و هیچ نمونه و در عین حال از یک بانک خصوصی را به طور داوطلبانه خواستار زمان داشتن مجموعه ای در حرکت یک جانشینی روند و جلوتر از آن گفت:” یک منبع.

در این مورد خاص از بله, بانک, بانک هیئت مدیره هنگامی که به دنبال در وقت های اضافی به دنبال جایگزینی برای MD و مدیر عامل رعنا کاپور ساخته شده و توبه ‘نقش در بانک پس از آغاز به کار” و “وقت گیر چالش های پیدا کردن یک جدید جانشین’.

در باتون تغییر

  • گوشه اتاق جزوات رکورد در حال اجرا عملیات تجاری تخته تجربه را در نظر RBI
  • تعهد در پاداش و کمیته نامزدی از بانک ها مجموعه ای به بالا رفتن
  • بانک های خصوصی تخته را به تعامل عمیق تر در برنامه ریزی جانشینی
  • شناسایی دوم در فرماندهی به محل قبل از وقت مدیر عامل ترم به پایان می رسد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de