کاهش reverse repo rate با 25 واحد به 3.75 درصد توسط بانک مرکزی یک گام مهم است اما مهم این است که بانک ها باید خود را افزایش ریسک پذیری می گویند اقتصاددانان و تحلیلگران.

بانک مرکزی هند روز جمعه اعلام کرد 25 واحد پایه کاهش معکوس مخزن به 3.75 درصد از 4 درصد به منظور تشویق بانک ها برای استقرار این مازاد بودجه در سرمایه گذاری و وام در بخش های تولیدی اقتصاد است.

“کاهش معکوس مخزن قابل توجهی است اما به آن نیاز دارد دیده می شود اگر این جریان به بخش خصوصی در واقع افزایش می دهد” مراقبت رتبه بندی اقتصاددان ارشد مادان Sabnavis گفت.

DBS بانک هند اقتصاددان Radhika رائو گفت: کاهش reverse repo rate است که به منظور بر انگیختن بانک ها به در نظر گرفتن فعالیت های وام دهی به جای پارک بودجه با بانک مرکزی است.

همچنین بخوانید: RBI حرکت به قطع معکوس خرید مجدد نرخ سوخت تجمع در کوتاه مدت اوراق قرضه

“با توجه به این هنوز هم قابل ملاحظه بودجه است که در حال پارک شده با بانک مرکزی تحت معکوس عملیات مخزن حتی پس از 90 واحد کاهش در ماه مارس اشاره به محدود اعتباری و ریسک پذیری از موسسات مالی” رائو گفت: در حالی که هشدار می داد که کاهش بیشتر ممکن است بازدارنده بانک ها به استفاده از معکوس مخزن پنجره.

SBI گروه مشاور اقتصادی رئیس Soumya كانتى Ghosh گفت: RBI است و از مطالعه حذف حساب اندازهایی توقف از 90 روز NPA هنجار بنابراین ارائه یک استراحت به بانک ها و همچنین به عنوان مشتریان.

“با توجه به سرمایه در گردش چالش های آن بهتر است برای RBI در حال حاضر به relook در 90 روز هنجار” او گفت:.

Ghosh گفت: هنگامی که یک حساب کاربری طبقه بندی شده است NPA وام گیرنده قادر خواهد بود به جمع آوری پول از هر وام دهنده است.

“در شرایط فعلی تنها راه نجات اقتصاد و سیستم مالی به نظر می رسد آرامش IRAC هنجارهای من.e گسترش 90-برنامه روز به 180 روز,” او گفت:.

Ghosh, اما, گفت, این آرامش باید همراه با یک خوبی گذاشته تقویم از بازگشت به زمان هنجار از 90 روز در دو سال آینده که در آن زمان امیدوارم Covid-19 بحران فروکش کرده.

RBI همچنین اعلام کرد هدف دراز مدت عملیات مخزن (TLTRO 2.0) برای کل مقدار ofRs 50,000 کرور روپیه برای شروع با در تراشه ها جای دادند از اندازه مناسب.

بودجه availed تحت این خواهد شد که به سرمایه گذاری در اوراق قرضه درجه سرمایه گذاری, بازرگانی, مقاله و غیر قابل تبدیل اوراق قرضه از NBFCs با حداقل 50 درصد از کل مبلغ availed رفتن به کوچک و midsized NBFCs و MFIs.

KPMG هند شریک و سر (CFO مشاوره) سای Venkateshwaran گفت: “TLTRO 2.0 برای کل 50,000 تومان کرور ارائه خواهد شد برخی از مقدار مورد نیاز نقدینگی برای NBFCs که با آن مواجه قابل توجهی ALM عدم تطابق به عنوان آنها بهره مند از اعطای مهلت قانونی اعلام شده توسط RBI زودتر.”

RBI همچنین اعلام کرد ارائه ویژه تشکیلات جدید بکار تجاری امکانات برای یک مبلغ 50,000 تومان کرور روپیه به Nabard, Sidbi و NAH به آنها را قادر به پاسخگویی به بخشی از اعتبار نیاز دارد.

Crisil رتبه ارشد مدیر کریشنان Sitaraman گفت: دو بودجه اقدامات اعلام شده توسط RBI قطعا ارائه برخی از کمک به NBFCs / HFCs / MFIs که ارائه شده اند مهلت قانونی برای وام های خود را به وام گیرندگان اما در مواجهه با عدم قطعیت در به دست آوردن توقف در وام های بانکی.

“در همان زمان این واقعیت است که هیچ رسمی اعلام شده در کاربرد بانک وام توقف به NBFCs خواهد بود تشخیصی برای آنها” او گفت:.

با توجه به ای هند اقتصاددان و رئیس سیاست مشاور D K پژو دو اقدامات — کاهش در معکوس مخزن و افزایش در دولت’ WMA حدود 60 درصد از اصل حد — که تسهیل و افزایش فعالیت های اقتصادی به عنوان این مستند است که به تدریج کاسته.

RBI بیشتر گفت: در رابطه با همه حساب های که برای موسسات وام تصمیم به اعطای تعلیق یا تعویق و که استاندارد به عنوان در تاریخ 1 مارس سال 2020 به 90 روز NPA هنجار باید حذف مهلت قانونی دوره است که وجود دارد خواهد بود یک دارایی طبقه بندی وقفه برای همه از جمله حساب از تاریخ 1 مارس سال 2020 به 31 ماه مه سال 2020 است.

همچنین بخوانید: RBI اقدامات خوش آمدید اما دولت به قید وثیقه از شرکت های کوچک: هند Inc

“با هدف حصول اطمینان از این که بانک ها حفظ کافی بافر و باقی می ماند به اندازه کافی مشروط به دیدار با چالش های آینده آنها را مجبور به حفظ ارائه بالاتر از 10 درصد در تمام حساب های تحت وقفه بیش از دو چهارم یعنی ماه مارس سال 2020 و ژوئن سال 2020” RBI گفت.

با توجه به Icra رتبه ارشد معاون رئیس جمهور و سر گروه (بخش مالی)Karthik Srinivasan پیشنهاد برای 10 درصد مقررات در حساب تحت وقفه در دارایی طبقه بندی به دلیل توقف است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی افزایش اعتبار مقررات برای بانک ها.

“با برآورد 3 تا 4 درصد از بانک های اعتباری که در گذشته دسته یعنی SMA 1 و SMA2 که در حال حاضر نیاز به ارائه تنها 0.4 درصد از تأمین الزامات بانک ها را افزایش می دهد توسط Rs 300-400 میلیارد دلار به دلیل پیشنهاد قوانین و مقررات” او گفت:.

Deloitte هند اقتصاددان Rumki Majumdar گفت: توانایی برای آرام NPA طبقه بندی به وام گیرندگان و به استثنای NPA طبقه بندی از توقف دوره را تشویق NBFCs به قرض دادن به MSMEs بدون هیچ گونه نگرانی در مورد تاثیر چنین وام ممکن است در خود NPAs که در بالا بوده است.

با توجه به Covestro هند رئیس امور مالی Avinash Bagdi پررنگ اقدامات انجام شده توسط RBI برای اطمینان از عملکرد صاف از بانک ها و موسسات مالی این کشور کمک خواهد کرد برای جلوگیری از کاهش رشد اقتصادی منحنی از steepening.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im