‘ترس واقعی’: ASX فرو 7.3 درصد به عنوان $136b پاک از بورس


مهاجم نفت قیمت گذاری حرکت از عربستان سعودی و شکست خورده اوپک در نشست فرستاده قیمت نفت به پایین 20 درصد بیش از آخر هفته تند بازار است که در حال حاضر در لبه با توجه به کوروناویروس. عربستان سعودی شوکه بازارهای نفت و هنگامی که آن را به طور یک جانبه فروش نفت حدود 7 درصد زیر معیار سطوح در آخر هفته در حالی که اوپک مذاکرات شکست خورده برای رسیدن به خروجی موافقت نامه.

استرالیا sharemarket در زمان 136 میلیارد دلار رسید در روز دوشنبه به عنوان ASX 200 رزرو دوم آن-بدترین جلسه در تاریخ صدر تنها توسط یک 8.3 درصد سقوط در اعماق بحران مالی جهانی در اکتبر 2008. S&P/ASX 200 فرو 7.3 درصد در یک روز کاهش 455 امتیاز. معاملات آتی با اشاره به سقوط نزدیک به 5 درصد زمانی که بازارهای آمریکا باز امشب.

Pedestrians take in the sharp falls on Monday as the ASX 200 endured its second-biggest one day fall in history.

عبور و مرور را در تیز می افتد در روز دوشنبه به عنوان ASX 200 تحمل آن دومین یک روز پاییز در تاریخ است.اعتبار:لویی DOUVIS

وحشت جلسه پاک کردن تمام دستاوردهای ساخته شده از ژانویه 2019 و به ارمغان می آورد ASX به لبه یک خرس در بازار, داشتن افتاده 19.5 درصد پس از 7162.4 امتیاز رسیده چند هفته پیش.

“وجود دارد برخی از ترس واقعی در بازار امروز” گفت: باهم Michalakis مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در ایالت فوق العاده.

تبلیغات

“وجود دارد یک حس وحشت داده شده حرکات در دلار استرالیا دلار آمریکا آتی سهام و بازار اوراق قرضه.”

آقای Michalakis هشدار داد که در حالی که آن را دشوار است به پیش بینی اینکه آیا در آنجا خواهم بود خاص کاتالیزور برای کمک به ایجاد ثبات در بازارهای او پیش بینی یک محرک های مالی اعلام خواهد شد برای کمک به حمایت از شرایط اقتصادی است.

وفاداری بین المللی نامیده می شود یک شبه تحولات یک “بدترین سناریو” برای بازار نفت است.

“چگونه کم می تواند نفت برود ؟ تعدادی از عوامل وزن خواهد شد به شدت در میان مدت قیمت از جمله این که آیا یک راه حل سیاسی می تواند به حل و فصل ظاهری اوپک+ بست و چگونه به سرعت ویروس-مناطق ضربه بازگشت به سطح نرمال تقاضا گفت:” جیمز Trafford تحلیلگر و مدیر نمونه کارها در وفاداری.

“اما در کوتاه مدت به نظر می رسد به طور کامل ممکن است ما رها شده می تواند به پول نقد هزینه های تولید (نفت برنت در حدود $US30 در هر بشکه) و یا حتی تست پایین در حدود $US27 در هر بشکه دیده می شود در سال 2016.”

استرالیا در بخش انرژی کاهش یافت و 20 درصد در روز دوشنبه معادل $17 میلیارد دلار کاهش در ارزش بازار این بخش است. تولید کنندگان نفت و معدن و خدمات شرکت ها شد و بدترین آمار در حالی که تبلیغات و شرکت های مسافرتی نیز دچار افت.

Webjet فرو 17.2 درصد و آه!رسانه های سقوط 18.8 درصد است. بنزین خرده فروش Caltex سقوط 16.7 درصد و پوسته بنزین تامین کننده Viva انرژی ریختن 16 درصد است.

بخش مالی شیرجه 7.6 درصد با Westpac, ANZ و ناب در حال سقوط بیش از 8 درصد به نزدیکی دهه پایین است. بانک مشترک المنافع است که در پایین ترین قیمت در یک سال در $69.15. مواد بخش نیز به فروش می رسد به عنوان BHP سهام کاهش یافت و 14.4 درصد به $27.55.

در عجله به پناهگاه امن دارایی های در حال رشد در میان ترس برای اقتصاد جهانی معیار استرالیا 10-سال بازده اوراق قرضه سقوط به 0.55% رسید که پایین ترین سطح در تاریخ ثبت شده. ما 10 سال عملکرد وزارت خزانه داری همچنین سقوط در زیر 0.5 درصد برای اولین بار در تاریخ. دلار استرالیا شد ناودان میانه جلسه به عنوان معامله گران ارز با عجله به دلار آمریکا ین ژاپن و یورو. دلار استرالیا به شدت کاهش یافت و به US63¢ در برابر دلار آمریکا تقویت شد و قبل از دوره نقاهت.

قیمت طلا را لمس جدید اوج با این فلز گرانبها در شکستن از طریق $2645 در هر اونس دلار استرالیا و دلار US1700 در هر اونس.

نوسانات شاخص با اشاره به اختلال با VIX افزایش به حدود 42 امتیاز. مدیر نمونه کارها در نوسانات متخصصان Levitas سرمایه ترور Easterbrook می گوید: هزینه مصون سازی در برابر نوسانات در حال تبدیل شدن به گران تر به عنوان VIX نگه می دارد در حال افزایش است.

“اگر شما می خواهید به پرچین اسب در حال حاضر پیچ و مهره ای” آقای Easterbrook گفت. “است که از دست دادن تجارت به دلیل قیمت شما پرداخت از طریق تضاد است.”

پس اخیر بازار تار و مار آقای Michalakis گفت: او در حال حاضر ارزیابی که خواهد بود مناسب زمان شروع به خرید در.

“ما شده اند انجام هر گونه فروش و ما شده اند انجام هر گونه خرید اما آنچه ما به دنبال در این سطوح پایین تر است وقتی که ما شروع به ایجاد توازن ما پرتفوی?” او گفت:.

“هنگامی که ما به پایین ما تماس با ما خواهید بود به آرامی با شکوه تا به این بازار است. که حتی می تواند گاهی اوقات این هفته با بازار در حال سقوط است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>