شورش علیه Scindia دم به عنوان حزب در انتظار کمال نات تسلط جامع

حداقل 8 تا 9 شورشی کنگره MLAs که مناقصه خود استعفا به, Madhya Pradesh سخنران گفت: ناراحت شود با Jyotiraditya Scindia است که به احتمال زیاد برای پیوستن به BJP در روز چهارشنبه به عنوان آنها نمی خواهند به استعفا و مسابقه انتخابات دوباره منابع ادعا.

کنگره MLAs تسلیم در بنگلور ساخته شده اند تماس با حزب خود را از طریق مسنجر ادعا کرد منابع به عنوان حزب اتحاد تن به تن در اعتماد رفع مشکل D. K. Shivakumar به پیروزی MLAs.

کنگره ادعا کرد که MLAs خواسته شد به قرار دادن با هم در بنگلور تا Scindia رو اولین صندلی برای Rajya سبها انتخابات است.

Shivkumar در حالی که صحبت کردن با رسانه ها اظهار داشت که MLAs به زودی باز خواهد گشت و به بن بست نمی خواهد برای مدت طولانی ادامه یابد.

P. C. Sharma, یک وزیر در Madhya Pradesh دولت گفت که آنها را “منتظر کمال نات تسلط جامع”. کنگره است که بسته بندی آن MLAs به جیپور برای محافظت از آنها را از آب. حتی به عنوان کنگره است که با اعتماد به نفس از شکار غیر قانونی حداقل نیم دوجین MLAs از BJP به گفته یک منبع.

همانطور که در حال حاضر تعداد بازی به نظر می رسد چرخش به سمت BJP است که 107 MLAs در خانه به عنوان زمان قدرت 228. اما اگر 20 MLAs استعفا قدرت از خانه می تواند به پایین آمدن به 208 و بی جی پی را باید تنها 104 MLAs.

در حالی که کنگره به مدیریت حداقل 15 MLAs به شکست BJP در مجلس است.

این Samajwadi حزب اتحاد 1 MLA و 4 مستقل هستند MLAs در حالی که از 2 BSP MLAs یک شورشی است.

وجود دارد دو BJP MLAs که آشکارا شورش علیه زعفران و تعداد آنها می تواند به پایین به 105 در خانه.

کنگره بانکی بیشتر در BJP MLAs به نقص به حزب و گول زدن خود MLAs بازگشت و فریب آنها را برای وزرا اسکله.

بی جی پی به مدیریت خود گله و ببینید که MLAs در بنگلور نه به بازگشت به پدر و مادر خود حزب به عنوان منابع ادعا می کنند که بسیاری از فکر این است که برای Scindia Rajya سبها تاکتیک های فشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>