شورشیان در هیئت مدیره به عنوان Waratahs باقی می ماند winless


آن را مرطوب بود و در زمان وحشی اما ملبورن شورشیان را به ثمر رساند بها 24-10 برنده شدن بیش از, New South Wales, Waratahs در شب جمعه.

هر دو باشگاه وارد ایدونا پارک با 0-2 سوابق و باران به استقبال آنها را به زودی پس از افتتاح سوت ساخت شرایط لغزنده و زمینه موقعیت ضروری است.

Andrew Kellaway scored two tries for the Rebels.

اندرو Kellaway به ثمر رساند و دو بار تلاش برای شورشیان.اعتبار:گتی ایماژ

دو اواخر تلاش می کند به سابق Waratahs جناح اندرو Kellaway و سعی کنید به Marika Koroibete دیدم شورشیان ادعا می کنند اولین پیروزی خود را در سال 2020 در حالی که Waratahs برخی از مسائل به رفع 0-3.

جدید شورشیان نیمه پشت Ryan Louwrens قابل توجه بود و در اولین شروع خود را با برخی از قدرتمند در حال اجرا و سازمان یافته بازی در حمله و در حالی که کاپیتان Dane Haylett-خرده و Wallabies شماره 8 Isi Naisarani بارها و بارها ساخته شده کلید پخش مداوم خود طرف.

تبلیغات

“من خوشحال بود چون ما واقعا نمی plan [در آغاز هفته] برای این که چگونه ما می خواستیم به بازی” شورشیان مربی دیو Wessels گفت.

“هنگامی که آن باران این برنامه تا به حال به تغییر و من فکر Dane و مت به’omua انجام یک کار بزرگ فقط پیشرو مردمان تاکتیکی در آنچه که ما تا به حال به انجام بازی را به نفع خود.

“این قطعا نیست زیباترین بازی در جهان است اما مانند ما گفت: در نیمی از زمان آن را به یک جنگ فرسایشی و اگر شما برنده این بازی به این معنی که شما در حال کار برای هر یک از دیگر و مبارزه برای هر یک از دیگر.”

شورشیان زیادی برای بهبود, اما آنها نشان دادند که در اینجا آنها را با کیفیت اصلی و به آرامی در حال پیدا کردن که بازیکن می تواند پر کردن نقش.

Koroibete قرار داده شد در صورت سعی کنید در گوشه سمت چپ توسط Louwrens به سمت خانه چراغ 8-3 پس از 14 دقیقه.

شورشیان و رقابت ستاره Reece هاج مجبور شد بعد از 20 دقیقه با آنچه شبیه یک آسیب کشاله ران.

Louwrens نگاه به ثمر رساند امتحان کنید در 24 ساعت اما تکرار نشان داد او پا را از مرزهای از قبل.

شورشیان هوکر Anaru رنگی مجبور شد فقط قبل از نیمه وقت با یک پا آسیب و Louwrens نظر قرار داده اند بیلی Meakes در یک امتحان کنید اما دوباره آن را رد کرد و این بار به عنوان Koroibete رد شد به مسدود یک مدافع.

این Waratahs منعکس شش دقیقه از نیمه دوم به عنوان نیمی پشت جیک گوردون شکست یک مقابله و گرفتار شد فقط قبل از امتحان خط قبل از خود را به جلو موفق به زور آن را بیش از. سرپا نگه داشتن هری جانسون-هلمز به ثمر رساند و هریسون تبدیل می شود.

یک پنالتی در راه اندازی مجدد استعداد ملبورن مجازات و مت به’omua لگد هدف را 11-10 منجر شود.

این بازی یک مسابقه در زمینه موقعیت به عنوان شرایط بدتر شده و در 69 دقیقه شورشیان به خود جلب کرد یک پنالتی در داخل خود 22 و به’omua لگد یک هدف به آن را 14-10.

Haylett-خرده قرار داده Kellaway در برای اولین بار سعی در دقیقه 73 که به طور موثر به مهر و موم پیروزی قبل از زیر آن را با یک دوم آژیر.

شورشیان مواجه برخی از سردرگمی قبل از بازی زمانی که آنها مجبور به حذف فیجی نیمی از بازگشت فرانک Lomani از خود را انتخاب سمت و جای او را روی نیمکت خود با تئو عجیبی.

Wessels گفت: Fox Sports که راگبی استرالیا گفت که آنها تا به حال بیش از حد بسیاری از بازیکنان خارجی خود را در 23 که اعلام شد در روز چهارشنبه.

Wessels گفت: پس از بازی کنار او فکر می کردند که با استفاده از اضافی خارجی رو به جلو با توجه به داشتن تنها سه جا قفل در دسترس هستند اما آنها بیش از حکومت توسط RA.

ملبورن شورشیان زنان نیز ساخته شده است قوی تر از انتظار می رود شروع به سوپر W فصل در یک 33-3 دست دادن به رقابت مورد علاقه NSW Waratahs زنان در شب جمعه.

شورشیان بازیساز گرجستان Cormick لگد خود را پنالتی.

شورشیان میزبان کوسه ها در مریخ ورزشگاه بالار این شنبه آینده در 2.45 pm.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>