برخی از سابق نوابغ خواهد شد که بیرون آمدن از بازنشستگی برای آخر هفته آینده NRL Nines شده اند مجبور به انجام یک سری از دقیق چک های بهداشتی از جمله تصادم و ECG آزمون.

پس از سیدنی خروس اعلام AFL وزیری-برنده قو نیک دیویس را پرت cameo, Wests Tigers دنبال کت و شلوار چیدن پت ریچاردز همراه با نیوکاسل و کورت Gidley Canterbury و اندرو رایان بریزبن کوری پارکر, ساحل طلا و مایکل گوردون و در حال حاضر St George Illawarra و جیسون بلبل.

Pat Richards during his career at the Wests Tigers.

پت ریچاردز در طول کار خود را در مغرب ببر.اعتبار:Jonathan Ng

در حالی که برخی از طرفداران را ببینید بازنشستگان رول به عنوان غلط انداز این NRL در حال حصول اطمینان مسن تیپ هستند و همه جا به انجام بعدی آخر هفته. بدن حاکم است انتظار 10,000 HBF در پارک در روز جمعه و شمال 15000 در روز شنبه.

ریچاردز در سال 2005 نخست وزیری برنده با یکی از بزرگترین کفش مناسب در این بازی گفت: خورشید-هرالد چگونه او تا به حال تحت یک سری از آزمایشات که برای اولین بار از نزدیک مورد nines توسط ببر مربی مایکل مگوایر.

تبلیغات

“من فکر کردم آن یک gee-تا وقتی که من برای اولین بار می خواست اما نگهداری آنها در من و من پس از آن تا به حال به از طریق یک سری از آزمایشات برای NRL” ریچاردز, 37, گفت:. “وجود دارد یک تست تناسب اندام با مربیان تصادم تست, یک تست استرس برای قلب من در حالی که doc همچنین از طریق رفت قبلی من صدمات و بررسی می شود من را دوباره و دوباره.

“برای قرار دادن نیوجرسی دوباره خواهد بود.”

ریچاردز گفت nines درمان خواهد بود به طور جدی و دخالت برخی از نام های قدیمی تر بود و سرگرم کننده برای طرفداران.

“من فکر نمی کنم بچه ها آینده را به بازی خواهد شد که بسیار از تاثیر” ریچاردز گفت. “آن می افزاید مختلف پویا و همه چیز در مورد تئاتر و لذت بردن است.”

ببر co-کاپیتان Benji مارشال که نمی بازحمت حرکت کردن در سراسر Nullarbor با لوقا بروکس و آدم Doueihi همچنین ماندن در منزل گفت: ریچاردز شده بود مخفیانه آموزش و فرصتی بود به زمین چند زمینه-گل از خط نیمه راه.

بلبل نیز تحت آزمایش های دقیق اما از آنجا که او زیر 35 بود لازم نیست برای انجام ECG آزمون.

در 33 بلبل آخرین بازی اژدها رنگ پایان دادن دردناک, درد بعد از او دررفتگی آرنج خود را در مقابله با کنار جرمی Latimore. این شانس را به تعظیم در شرایطی بهتر بود بخشی از درخواست تجدید نظر که ایده این بود که شناور در Dragons’ حزب کریسمس.

Jason Nightingale is set to make a return to the field for the nines in Perth.

Jason بلبل تنظیم شده است برای بازگشت به میدان را برای nines در پرت.اعتبار:گتی

“بخشی از درخواست تجدید نظر شد و به بیرون رفتن در یک محیط سرگرم کننده گفت:” بلبل که بازی 266 درجه اول بازی اما هنوز هم در تلاش برای به طور کامل راست آرنج خود را.

در حال حاضر صاحب جریان اسپرسو کافه در Kogarah, بلبل تنها آغاز شده و در حال اجرا دوباره قبل از کریسمس. او شده است آموزش با تعقیب استنلی که در انتظار او و نسب ویزا برای پیوستن به تورنتو Wolfpack در دو سال معامله است.

“این هیجان انگیز بازی در دو روز مسابقات اجرا در اطراف برای حدود نیم ساعت و سپس مجبور به رول در 30 سال پس از آن” بلبل گفت. “من به دنبال به جلو به بازی با برخی از بچه ها مثل کودی رمزی Jayden ‘جوانه’ سالیوان و جیسون ساب.

“من خواسته ‘Jamma’ [جیمز گراهام] برای قرار دادن دست خود را تا او به بازی اما آنها او را تعطیل. او ممکن است مجبور به صبر کنید تا زمانی که او بازنشسته به بازی در nines دوباره.”

بلبل به حال خود پشیمان نیست تصمیم به پیاده روی به دور از NRL و وزن پیشنهاد از Latimore به جلو در چکمه مغرب ولونگونگ این زمستان.

Nines تیم خواهد بود نهایی در روز سه شنبه با کرنوللا و Parramatta, باشگاه محروم از خود 2016, Auckland Nines عنوان به عنوان بخشی از حقوق و دستمزد خود را-کلاه مجازات انتظار می رود زمینه تیم های قوی. آدام رینولدز است به اواخر خروج برای Souths.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de