‘بی پروا’ در ادامه با تظاهرات شاهین باغ disregards دولت سفارشات

دولت دهلی نو اعلام کرده است که ممنوعیت کامل, اجتماعی, مذهبی و سیاسی, تجمعات مربوط به بیش از 50 نفر است. ممنوعیت بلافاصله موثر نیز قابل اجرا به شاهین باغ اعتراض سایت که در آن زنان مسلمان نشسته بوده اند در اعتراض به تابعیت (متمم) قانون و یا کا به مدت سه ماه در حال حاضر. این شاهین باغ معترضان حاضر به دنبال مهار سفارشات و تصمیم به اعتراض خود را حتی پس از دهلی وزیر Arvind Kejriwal دستور داده است که آنها باید مطابق با ممنوعیت سفارش در برابر چنین باشد.

با توجه به گزارش تلویزیون یک جناح از معترضان گفت که یک جلسه صورت گرفت که در آن تصمیم گرفته شد که آنها نمی خواهد پایان دادن به اعتراض. به جای آنها تصمیم گرفته اند به بلوکهای خود را به گروه های کوچکتر و “اقدامات احتیاطی” با نشستن در فاصله معینی از یکدیگر است. اما توسط بی پروا در ادامه با تظاهرات آنها را نادیده دولت تجدید نظر شود. Nikhil Darji Umbergaon (گجرات)

حروف را می توان از طریق پست فکس و یا از طریق پست الکترونیکی به:

ویرایشگر استاندارد کسب و کار

نهرو خانه 4 بهادر شاه ظفر Marg

دهلی نو 110 002

فکس: (011) 23720201 • E-mail: [email protected]

همه حروف باید یک آدرس پستی و شماره تلفن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>