رکورد قطب جنوب درجه حرارت جرقه دریا جهانی افزایش نگرانی

صادر شده در: ویرایش:

درجه حرارت در قطب جنوب رسید 20.75°C در مارس 9, با توجه به یک تیم از دانشمندان در جزیره سیمور مارک اولین بار قطبی قاره را شکسته است 20°C مانع است. خود را گرم کرده و نگرانی هایی است که ذوب یخ می تواند به افزایش جهانی سطح آب دریا توسط ده ها متر است.

تبلیغات

“ما شده است نظارت بر درجه حرارت در اینجا برای 18 سال گذشته و من هرگز حتی خواب دیدم که من می خواهم یک روز را از جمله درجه حرارت بالا در منطقه” Marcio Francelino, برزیلی, استاد و مسئول سیمور جزیره ایستگاه گفت, برزیلی, روزنامه Estado de São Paulo است.

در فوریه 9, قطب جنوب شد آخرین منطقه برای شکستن جدید ثبت دما دو روز پس از در حال حاضر هشدار دهنده اوج زمانی که جیوه آمار 18.3°C در آرژانتین اسپرانزا پژوهش پایه. سازمان ملل متحد تا به حال پس از آن کشور خواست به قانون پس از آنچه که در حال حاضر بالاترین خواندن در قاره قطب جنوب شبه جزیره.

“آن را به سادگی یک سیگنال که چیزی متفاوت است که اتفاق می افتد در منطقه” دانشمند کارلوس ارنستو شافر به خبرگزاری فرانسه گفت. چرا که “ما نمی توانیم با استفاده از این برای پیش بینی تغییرات آب و هوا در آینده”.

‘باور نکردنی و غیر طبیعی’

“ما هرگز دیده می شود یک درجه حرارت بالا این در قطب جنوب” گفت: شفر که با این نسخهها کار بر روی یک پروژه دولت که نظارت بر تاثیر تغییرات آب و هوا در پرمافراست و زیست شناسی در سایت در سراسر اقیانوس اطلس. او در توصیف این رکورد جدید به عنوان “باور نکردنی و غیر طبیعی”.

با توجه به روزنامه انگلیسی گاردین این پرونده هنوز هم نیاز به تایید توسط سازمان جهانی هواشناسی, اما آنها مطابق با محلی روند. شبه جزیره و جزایر نزدیک دیده اند خود را به طور متوسط افزایش درجه حرارت تقریبا 3°C پس قبل از عصر صنعتی یکی از سریع ترین نرخ در این سیاره است.

اگر چه محققان تلاش کرده اند به لینک حوادث منحصر به فرد برای تغییر آب و هوا, دانشمندان آینده حالات ثابت کرده اند مناسب است.

قطب جنوب بیشتر در معرض دریا افزایش نسبت به پیش بینی

حتی گرفته شده به صورت جداگانه, آخرین متوسط سنبله در قطبی قاره اخبار بد است.

بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده 12 فوریه توسط محققان استرالیایی در مجله PNAS به قطب جنوب گسترده غربی یخ های بسیار آسیب پذیر به دریا افزایش می یابد.

آنها شناسایی شکاف در یخ ورق رکورد بین 129,000 و 116,000 پیش معنی وجود دارد در حال حاضر بوده است ذوب در طول این دوره است. یک دوم می تواند سریع تر از قبلی است “به احتمال زیاد ناشی از کمتر از 2°C اقیانوس گرم” گفت: مسیح Turney, استاد, در زمین و آب و هوا علم در دانشگاه UNSW سیدنی و سرب نویسنده PNAS مطالعه است.

قطب گرمایش سریع تر از سایر نقاط جهان

دهه گذشته رسما داغترین با توجه به سوابق با پنج سال گذشته در حال گرم ترین تا کنون. ژانویه 2020 شد داغترین ژانویه تا کنون شاهد بوده است.

زمین قطب نیز گرم شدن سریع تر از بقیه جهان. از سال 2006 430 تن یخ را ذوب شده در منطقه قطب شمال و گرینلند با توجه به برزیل, روزنامه, Folha de São Paulo است.

برزیل دانشمندان مشغول به کار در قطب جنوب برنامه می گویند این جدید ثبت دما به نظر می رسد تحت تاثیر تغییرات در جریانهای اقیانوسی بلکه توسط El Niño حوادث.

“بسیاری از جریان های وابسته به آب های سرد از قطب جنوب. بنابراین این نوع از پدیده باعث می شود دیگران و تولید آن اغتشاشات در austral اقیانوس ها که تحت تاثیر جو پویا. تمام چیزی که بسیار مرتبط,” شافر گفت: G1.

دریا می تواند به افزایش 60 متر

با توجه به مطالعه منتشر شده در فوریه 14 در زمین سیستم دینامیک بررسی قطب جنوب را ذوب می تواند در بالا بردن سطح دریا توسط 58 سانتیمتر تا پایان قرن.

اما این منطقه فروشگاه ها حدود 70 درصد از آب شیرین جهان سهام در قالب برف و یخ با توجه به نگهبان. در مورد آن تمام شد به ذوب شدن سطح دریا می تواند نه تنها توسط 58 سانتیمتر بلکه با 50 تا 60 متر است.

“”قطب جنوب عامل تبدیل به بزرگترین خطر و همچنین بزرگترین عدم قطعیت برای دریا-سطح در سراسر جهان” سرب-نویسنده آندرس Levermann از پوتسدام موسسه آب و هوا تاثیر تحقیقات به خبرگزاری فرانسه گفت. آن می تواند عواقب غیر قابل پیش بینی و تهدید بیش از یک میلیارد نفر در مناطق آسیب پذیر.

درجه حرارت در شرق و مرکز قطب جنوب نسبتا پایدار است اما این ممکن است در مورد بخش غربی آن گذشته سیمور سلیمان. آن Thwaites و کاج جزیره یخچالهای طبیعی ذوب می تواند به سرعت در مورد پایدار پرش در درجه حرارت.

این تیم پشت تحصیل در استرالیا گفت که سریع به کاهش انتشار کربن مانند مندرج در 2015 پاریس توافق در مورد تغییر آب و هوا می تواند کمک به محدود کردن از دست دادن یخ-ورق و آهسته روند.

اما انتشار خزش بالاتر در هر سال است. جهان است بنابراین به احتمال زیاد به را به صورت چالش های قابل توجهی برای جوامع زندگی در پایین از سطح دریا 2100.

“آنچه ما می دانیم که برای برخی این است که نه توقف سوزاندن زغال سنگ و نفت و گاز را رانندگی خطر برای شهرهای ساحلی از نیویورک به بمبئی هامبورگ یا شانگهای” Levermann گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>