فروشگاه رکورد روز 2020 را تازه وینیل از Billie Eilish دیوید بووی و 400+ بیشتر

تازه پرده برداری از زمین به صورت مستقل مغازه های ثبت بزرگترین روز سال, ثبت فروشگاه در بعد از سال 2020 است امیدوار کننده منحصر به فرد LP نسخه های منتشر شده توسط هر کس از Billie Eilish به بریتنی اسپیرز به مایلز دیویس. در این سال پر برکت رویداد برای “High Fidelity” مجموعه آبشار در روز شنبه, مارس 18.

در بالای بسیاری از طرفداران’ می خواهید لیست با توجه به این که او را بزرگترین پدیده از سال گذشته است و آکوستیک زنده آلبوم Eilish بود که تا زمانی که در حال حاضر تنها در دسترس اگر شما را متوقف و در یکی از جک سفید دو منطقه ای ضبط مغازه ها در گوشت. آن را از حال فشرده در چند برابر این مقدار است که در دسترس بودند در مرد سوم فروشگاه ها, اما هنوز هم می تواند به سرعت حتی در سرعت های بالا-برای-RSD 11,000 واحد است.

راک کلاسیک غالب این لیست را به عنوان همیشه. زنده آلبوم ضبط ارزان ترفند, مدعیان, آلیس کوپر و دیگران را در روز. David Bowie غیر رسمی پس از مرگ پادشاه ذخیره رکورد در روز دارای دو نسخه خواهد بود که مشتاقانه جامعی — دو آلبوم از او در سال 1974 تور درست در لحظه ای او را “روح” و دیگری کوتاه تر مجموعه ای بود که ضبط شده در استودیو زندگی می کنند در سال 1996. هر دو از بویی آلبوم را برای RSD روی دیسک فشرده و همچنین LP تنها نسخه های اصلی که در حال گرفتن دوقلو فرمت درمان این زمان در اطراف.

در میان کمی اددر اما دوست داشتنی مواردی که حفظ RSD ویژه وجود دارد وارن Zevon بهترین سرپرستی فوق العاده-فن Judd apatow آمده و یک جفت Soundgarden را پوشش می دهد توسط RSD سفیر Brandi Carlile. شما همچنین می توانید در مواظب برای یک آلبوم زنده از کشور میدلند, قدیمی, جاز, از مایلز دیویس و چارلی پارکر انتشار مجدد از مواد نادر از Charli XCX تازه studio جلسه از بریتنی هوارد اولین بار LP انتشار آلبوم توسط امثال رابین و تایلر خالق و جعبه مجموعه کامل آلبوم های متعدد از جان Prine جری گارسیا و Notorious B. I. G. — در میان بیش از 400 منحصر به فرد در نسخه های آینده را برای روز.

مختصر و مفید کامل در دسترس است در RSD وب سایت همراه با راهنمای شرکت فروشگاه های, اما در اینجا بیش از دو دوجین برجسته ما حذف شده از لیست:

Billie Eilish, “زندگی در Third Man Records”
قبلا شما مجبور به توقف در فرد در یک سوم مرد مغازه در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس یا دیترویت به دریافت بسیار محدود است-نسخه کپی از Eilish عالی acoustic live آلبوم ثبت شده در عملکرد اتاق پشت جک سفید متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس فروشگاه. در حال حاضر آن را در حال سرکوب قابل توجهی در مقادیر بزرگتر برای خرید سراسر کشور مخاطبان است. نگران نباشید این نسخه دیگر است که هنوز هم collectibe که در مو-سبز وینیل و شامل یک کاغذ قرار دادن در حالی که RSD نسخه آبی است و شامل یک پوستر. نسخه: 11,000.

Brandi Carlile “از فتنه می گوید”
در این سال ثبت رسمی فروشگاه بعد سفیر Carlile شرکت در all-star ادای احترام به یکی دیگر از سیاتل مورد علاقه Chris Cornell, L. A. در اوایل سال 2019. در حال حاضر او را ثبت دو Soundgarden آهنگ “Black Hole Sun” و “جستجو با من خوب چشم بسته است.” هر دو را شامل می شوند در یک طرف از 12 اینچ تنها با یک اچ در سمت تلنگر. کل ایالات متحده نسخه: 10,000.

David Bowie “ChangesNowBowie”
نباید با اشتباه قبل از هر بویی greatest hits منتشر شده است که تا به حال “تغییر” به عنوان بخشی از عنوان این نسخه دارای بویی در حال اجرا را از طریق چند فروشگاه آهنگ ها در سال 1996 تنها با گیل ان دورسی و ریوز Gabrels در استودیو یک رادیو بی بی سی پخش که پخش یک بار در ’97. آن و دیگر بویی از آزادی تنها عناوین اصلی این سال است صادر شده برای RSD به طور همزمان در LP و CD. تعداد نسخه هایی که در دسترس ساخته شده است منتشر شد.

دیوید بووی: “من تنها رقص (روح تور 74)”
آخرین در یک سری از پس از مرگ نویسنده منتشر شد زنده آلبوم خود اولین شماره از طریق RSD ویژگی های یک اجرای بسیار مورد صحبت با طرفداران در زمانی که بویی بود فقط قطع شده خود را “سگ الماس” تور میدوی را از طریق به رکورد “جوان آمریکایی” و او به ارمغان آورد برخی از کسانی که آهنگ ها و روح عناصر (و پس زمینه خواننده Luther Vandross بیش از حد) خود را به زندگی می کنند نشان می دهد برای اولین بار. در دسترس در هر دو LP و CD فرم به عنوان با دیگر بویی انتشار بالا است.

Charli XCX, “وروم وروم EP”
چهار سال پیش Charli XCX منتشر شد کمتر از 600 نسخه از چهار آهنگ EP تولید شده با سوفی. در حال حاضر آن را دوباره پدیدار روی وینیل شفاف در کمتر limited edition… اما نه که خیلی کمتر محدود است. نسخه: 2,000.

The Notorious B. I. G., “این یک رویا: The Notorious B. I. G. 1994-1999”
چهار آلبوم در حال گسترش در سراسر نه LPs در روشن وینیل دیجیتالی remastered برای اولین بار در هر قالب فیزیکی و بسته بندی شده در یک جعبه تنظیم شده است. بوش یادداشت از هیپ-هاپ نگار کتی Iondoli و آثار هنری از ماساکی Koike کامل بسته است. نسخه: 2,000.

My Chemical Romance “زندگی بر روی صحنه قتل”
به تازگی پیوست گروه 2006 انتشار باعث می شود آن را به LP فرمت برای اولین بار در قرمز هایش روشن وینیل. نسخه: 8,000.

میدلند “زنده از پالومینو”
یکپارچهسازی با سیستمعامل-تکیه باند که آورده کلاسیک کشور برای تلفن های موبایل به معاصر نمودار بود معروف پالومینو باشگاه در شمال هالیوود به ارمغان آورد به زندگی در سال گذشته برای VIP گیگ. 10-آهنگ تراکم این گروه تعیین شده است اعلام کرد برای انتشار دیجیتال. اما این دو ضبط وینیل مجموعه شامل 17 آهنگ آنها که شب تنها فرم است که در آن کامل کنسرت خواهد آمد. نسخه: 3,000.

فلیتوود مک “جایگزین شایعات”
این آهنگ را قبلا همه به نظر می رسد در یک “شایعات” جعبه تنظیم, اما به عنوان با قبلی محبوب RSD منتشر شده مانند “جایگزین تاسک” این وینیل نسخه طول می کشد یک تخت نسخه و یا نسخه ی نمایشی از هر آهنگ از این آلبوم و توالی آنها در جهت آشنا و در عین حال تعجب آور تجربه گوش دادن. نسخه: 16,000

جان Prine, “The Atlantic آلبوم”
شبیه به مجموعه ای که انجام شده است برای RSD برای هنرمندان مانند رندی نیومن و Emmylou Harris, Prine خود چهار کلاسیک 1970 LPs تکثیر در بسته بندی اصلی خود را برای یک جعبه تنظیم شده است. نسخه: 2,000.

مدعیان, “زندگی می کنند! در بهشت بوستون 1980”
یک سال 1980 زنده آلبوم قبلا منتشر شده و تنها به عنوان یک رادیو تبلیغی LP 40 سال پیش در نهایت باعث می شود راه خود را به مصرف عمومی در وینیل. نسخه: 6,500.

Roxy موسیقی “Roxy موسیقی – Steven Wilson Stereo Mix”
جعبه مجموعه ای که دو سال پیش جشن Roxy Music آلبوم از اوایل دهه 1970 درخشان بود در هر راه به جز از جمله در CD تازه remix by Steven Wilson که راه اندازی شد برای این پروژه اما چپ کردن مجموعه برای برخی از دلیل. در حال حاضر نا امید طرفداران در نهایت به آرزوی خود با وینیل-تنها (حداقل در حال حاضر) موضوع پرطرفدار Wilson مخلوط. (گسترده تر انتشار در بعضی از فرم است که انتظار می رود در تاریخ بعد.) نسخه: 4,000.

Robyn, “رابین”
آیا واقعا ممکن است که رابین درخشان خود با عنوان سال 2005 آلبوم هرگز در وینیل ، آن است که (ممکن است) و آن را (به عنوان یک قرمز رنگ دو LP در حال حاضر). آهنگ لیست شده است پیکربندی مجدد از اصلی و می افزاید: دو جایزه آهنگ شاهزاده پوشش “جک شما خاموش” و “رویا است.” انتظار می رود این به ناپدید می شوند فقط به عنوان به سرعت خاموش قفسه های اخیر RSD نسخه رابین را “Body Talk” بود. نسخه: 2,000.

ارزان ترفند “به شما! زنده 1977”
در یک رکورد ذخیره رویداد روز در سال گذشته به تازگی منتشر شده زنده آلبوم از ارزان ترفند در فروم در پایان ’79 یکی از اولین موارد به ناپدید می شوند در اکثر فروشگاه ها. همان انتظار برای این هرگز قبل منتشر شد دو آلبوم پیگیری است که قطاری از آنها دو سال پیش در یک مقدار صمیمی تر L. A. محل ویسکی. نسخه: 4,700.

مایلز دیویس “دو تصویر: نادر مایل از تکمیل سگ دم جلسات”
ده “جنینی ضبط” از جلسات به صورت کلاسیک “سگ دم” آلبوم قبلا در دسترس به عنوان بخشی از یک جعبه مجموعه مونتاژ شده در این فرم برای اولین بار به عنوان یک دو-LP فشرده قرمز وینیل برای بزرگداشت نیم قرن گذشت. نسخه: 6,000.

Tyler, the Creator, “بمب گیلاس”
هیپ هاپ ماجراجوی سبک نگارش متنوع آلبوم چهارم از سال 2016 در نهایت می شود یک وینیل انتشار در دو LPs رنگی — به عنوان شما ممکن است حدس می زنم از عنوان — cherry-red. (غیر انحصاری استاندارد سیاه و سفید وینیل LP با بسته بندی های مختلف است که انتظار می رود به دنبال برخی از زمان بعد از آن در سال.) نسخه: 7,250.

نورد سنگ “دگردیسی انگلستان”
رولینگ استونز “اجازه دهید آن خونریزی”
ABKCO دارای دو سنگ منتشر شده در این سال یکی در مراتب محدود تر از مقادیر دیگر. این یکی بیشتر به طور گسترده ای در دسترس خواهد بود که در سال 1975 مجموعه تلفیقی کمیاب مجموعه “دگردیسی” بازگشت وینیل برای اولین بار در سال های بسیاری است. بیشتر مورد کلکسیونی به نظر می رسد به یک تازه وینیل نسخه از “اجازه دهید آن را خونریزی” در remastered فرم موجود در 50th anniversary, جعبه, مجموعه سال گذشته است. “هر کپی از این منحصر به فرد collector’s edition صنایع در مطبوعات با استفاده از لایه هایی از رنگ در بالای یکدیگر برای ایجاد یک منحصر به فرد نسخه می گوید:” انتشار اطلاعات. “با توجه به ماهیت فرایند دستی به ریختن هر رنگ بر روی مطبوعات با دست هر قطعه منحصر به فرد در طراحی. دست-شماره گواهی صحت گنجانده شده است.” نسخه برای “دگردیسی”: 7,600. نسخه برای “اجازه دهید آن را خونریزی”: 900.

درب “نرم رژه: محروم”
به عنوان نشان می دهد, این barer-استخوان نسخه از آهنگ را از “نرم رژه” آلبوم قبلا فقط در دسترس به عنوان بخشی از یک سی دی جعبه تنظیم شده است. نسخه: 12,000.

جایگزین: “کامل Inconcerated زنده”
درخشان سال 1989 نشان می دهد توسط ‘تشک مسلما در اوج خود قبلا در دسترس است در تمامیت خود را تنها به عنوان بخشی از یک سی دی بسته مجموعه باعث می شود آن وینیل کمان… نه از جمله سر انگشت شماری از آهنگ هایی که ساخته شده راه خود را بر روی یک رادیو تبلیغی EP در آن زمان است. نسخه: 8,500.

بریتنی اسپیرز, “اوه!… من آن را دوباره (ریمیکس و B-Sides)”
آن را نمی تواند همه classic rock, راست? این نوزاد به رنگ آبی دال از 12 اینچ وینیل شامل هشت آهنگ در مجموع با چهار ریمیکس از دوره در یک سمت و نادر استودیو آهنگ تنها در ژاپن منتشر و یا در غیر این صورت در خارج از بازار آمریکا را در کنار 2. انتشار دائمی است RSD منحصر به فرد بنابراین آن را در حال حاضر و یا می گویند “اوه” برای همیشه لطفا برای. نسخه: 4,600.

Tegan و Sera, “امشب در تاریکی ما شاهد رنگ”
این دو را هرگز قبل منتشر شد آلبوم منحصر به فرد به RSD سال 2020 در سیاه هایش بنفش وینیل. نسخه: 4,000.

U2 “11 ساعت تیک تاک”
آبی رنگی 12 اینچ EP شامل خود منی 1980 واحد و پس از آن-B-side “لمس” در کنار یک و دو که قبلا منتشر نشده زنده آهنگ از سپتامبر 1980 فرفره در لندن متحرک در سمت تلنگر. نسخه: 7,000.

این “من می خواهم 2 B U”
دو آهنگ از آمدن از ویژگی های فیلم “بدنساز” گنجانده شده در این 7 اینچ, تک, اولین موسیقی مت جانسون منتشر کرده است تحت نام این پس “ما نمی توانیم متوقف کردن آنچه در آینده” منتشر شد برای اولین بار در فروشگاه رکورد بعد دو سال پیش. به RSD انتشار آهنگ های جدید منحصر به فرد برای دو ماه قبل از دریافت آنها از انتشار عمومی. نسخه: 1,500.

نیل Casal “محو الماس زمان”
بزرگداشت محبوب نوازنده اخیر عبور Casal اولین آلبوم انفرادی خود را از سال 1995 باعث می شود آن وینیل اولین بار به عنوان یک قرمز رنگ دو-LP. نسخه: 1,000.

گرگ Dulli “یک شبح / دختر از شمال کشور”
در 7 اینچ, تک, این اولین بازی در هر قالب یک آهنگ از Dulli را اولین آلبوم انفرادی خود حمایت با یک پوشش منحصر به فرد از یک باب دیلن کلاسیک همراه با Mark Lanegan در گیتار. آن خواهید بود یک چند هفته قبل از این اعداد نشان می دهد تا در جریان خدمات. نسخه: 2,000.

درایو توسط كانون “به ریشه / سارا شعله”
پترسون هود واقعا باید مانند Record Store Day — گروه ثبت عنوان آهنگ اخیر خود آلبوم “از ریشه” اما پس از آن در سمت چپ آن و در آن برگزار شد پشت این RSD تک که نیز قبلا منتشر نشده B-side. نسخه: 2,000.

بریتنی هوارد “زنده در صدا Emporium”
شش آهنگ برش توسط هوارد با تور گروه در صدای مرکز فروش استودیو در نشویل را در اولین بازی رسمی خود را به عنوان یک LP اگر چه بعضی از آنها قبلا دیده شده است به صورت ویدئو در یوتیوب. نسخه: 5,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>