ضبط آکادمی موقت مدیر عامل می گوید: او ‘احساس خوش بینانه’ پس از دبورا Dugan شلیک

روز که ضبط آکادمی رسما فسخ دبورا Dugan موقت رئیس هاروی ماسون جونیور نشسته با لس آنجلس تایمز برای اولین مصاحبه خود پس از این سازمان رئیس جمهور سابق/مدیر عامل شرکت بود که به طور ناگهانی و بحث برانگیز قرار داده شده در مرخصی اداری فقط 10 روز قبل از Grammy Awards.

“ما این را به عنوان یک واقعا تاسف مجموعه ای از شرایطی گفت:” روی کاغذ. “ما می دانیم که آن را تحت تاثیر قرار مردم و ما را ندارد که برای اعطا. اما برای ما به عنوان یک سازمان آن را شکست و این چیزی است که ما در حال رفتن به صرف یک تن بیشتر وقت و انرژی. ما در حال تمرکز بر روی آینده و بر روی تبدیل شد.

“این چیزی است که من در آغاز ممکن است زمانی که من در آمد” او ادامه داد. “من احساس می کنم واقعا خوب در مورد برخی از اقداماتی که ما تا کنون, و من احساس می کنم بسیار خوش بینانه در مورد که در آن ما در حال حاضر رفتن به جلو است.”

با وجود ادعای خود از خوش بینی و با وجود این آکادمی نامشخص به نقل از یک “دو جامع پرهزینه مستقل تحقیقات مربوط به خانم دوگان و اظهارات مطرح شده علیه او و توسط او” سوال کمی وجود دارد که این آکادمی است که در ادامه به حلقه از بزرگترین رسوایی در تاریخ آن است. Dugan بود که قرار بر ترک در Jan. 16 در میان مبهم اتهام “سوء” به سوی یک کارمند منابع می گویند او سابق دستیار به شدت مورد مناقشه آکادمی نسخه از رویدادهای حقوقی شکایت و اظهارات چند که متهم این سازمان از چند نمونه از سوء رفتار از جمله ناشایستگی در گرمی رای گیری روش “فاحش و تضاد منافع نامناسب خود در برخورد با اعضای هیئت مدیره… و ‘پسران’ club “ذهنیت”; “گزاف” هزینه های قانونی پرداخت می شود به خارج از شرکت های حقوقی و وکیل Joel کاتز یک آکادمی اجرایی وابسته به یکی از این شرکت های حقوقی اقدام به “وو” و او را بوسه.

شکایت او را نیز بیرون آورده و یک اتهام است که سلف او نیل غیره raped ناشناس هنرمند زن; Portnow بعدها این اتهام اما گفت که او تبرئه پس از یک شخص ثالث بررسی است. منابع گفته اند مختلفی که Dugan ایران بود بیشتر از یک “کودتا” توسط مدیران و افسران در آکادمی که احساس تهدید توسط او دستور کار برای تغییر در سازمان و سایتهای از سبک مدیریت.

در حالی که آکادمی دو برابر شده را در آن به شدت دقت کنید نظرات در مورد دوگان را “رفتار” و ادعا می کند وجود دارد “متعدد” کارکنان که آمد به جلو را فراهم کرده است نه جزئیات. دوگان و وکیل او دوباره در اعتراض به آکادمی نسخه از وقایع پس از او ختم شد در روز دوشنبه; هرزه برای آکادمی کاهش یافته است انواع درخواست برای جزئیات بیشتر در مورد این تحقیقات گفت “دوباره این اتهامات به اثبات رسیده توسط تحقیقات مستقل که آنها را به توان دقیقا همان است که. ساخت اتهامات دوباره را ندارد آنها درست است.”

میسون به همان اندازه مبهم در مصاحبه خود با زمان. پرسید که چگونه به زودی او انتظار دارد به نام Dugan را جایگزین او گفت: “به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.” که آیا آنها به دنبال یکی دیگر نر اجرایی — که بسیاری از احساس مهم بود با توجه سابق گرمی رئیس نیل Portnow را 2018 بیانیه ای که زن نوازندگان و مدیران نیاز به “گام به گام” به منظور پیشبرد در صنعت میسون گفت: “برای ما تاکید بر پیدا کردن یک مدیر عامل. اولین و مهمترین اولویت خواهد بود مصاحبه های گوناگون و فراگیر تخته سنگ از نامزدها.”

در پی نژادی و جنسیتی عدم تعادل گذاشته لخت توسط Portnow نظر آکادمی تشکیل یک نیروی کار برای ورود و تنوع به رهبری میشل اوباما رئیس سابق کارکنان تینا Tchen. نیروی کار ثبت آن به شدت دقت 47 صفحه گزارش شناسایی مناطق مختلف برای بهبود در در ماه دسامبر — که شناسایی مناطق مختلف که در آن آکادمی فاقد تنوع — اما با صدور بیانیه ای در ماه ژانویه گفت: ti شد “شوکه و نگران” توسط Dugan این اتهامات و خواستار آن شدند که آکادمی اجرای توصیه های آن “بدون هر گونه تاخیر.” آن گفت: این امر reconvene در 90 روز — اواسط آوریل — و انتظار برای شنیدن پیشرفت است.

میسون گفت: او در حال ملاقات با Tchen این ماه است. اتهامات علیه این آکادمی بیش از دو سال گذشته “با توجه به ما فرصتی برای بررسی و بسیاری از چیزهایی که در مورد آکادمی” میسون گفت. “ما در حال ساخت اساسی بهبود همه چیز را ما انجام می دهیم.”

خواسته در مورد حوادث دو ماه گذشته او به این نتیجه رسیدند: “من حدس می زنم من تو را دیدم کمی از آینده چیزی — جز این نیست. من برای صندلی چون من درگیر شده ام در آکادمی به صورت 12 یا 13 سال و من احساس ما می تواند انجام برخی از کارهای متفاوت است. ما نیاز به نماینده بیشتر از ژانرهای مختلف و مردم در ساخت موسیقی. و من هیجان زده بود که دب شد در آینده با همان طرز فکر. من کل هدف در اینجا از روز اول مطمئن شوید که ما در حال تحول به عنوان یک آکادمی و مدیر عامل این موضوع است و نه مانع از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>