دوره نقاهت کارخانه نگه داشتن اقتصاد بریتانیا در مسیر در فوریه: PMIs

اقتصاد انگلیس تمدید اجرای بهتر از حد انتظار رشد در ماه فوریه شواهد بیشتری از بهبود پس از سه ماهه چهارم در رکود است. در حالی که گسترش ادامه داد: apace وجود دارد همچنین نشانه هایی از یک ضربه به زنجیره تامین از coronavirus با توجه به IHS Markit فلش شاخص مدیران خرید.

این ویروس شیوع وزن در تولید کنندگان ورودی سهام آن کاهش یافت و به بالاترین سطح خود در بیش از هفت سال است. برخی از سفارشات از مشتریان در آسیا لغو شد و تمدید خاموش شدن ناگهانی در چین ثابت کرد یک باد مخالف. با این وجود تولید رشد سریع در 10 ماه جبران یک حرکت نزولی در خدمات. رشد انتظارات در بخش خصوصی لبه کمی این گزارش نشان داد. پوند برگزار شد دستاوردهای پس از گزارش و داد و ستد در $1.2922 از 9:31 am در لندن است.

“اخیر بازگشت به رشد نشانه توسط بخش های تولید و خدمات PMIs فراهم می کند یک نشانه روشن است که اقتصاد انگلیس است و دیگر تخت در پشت آن” گفت: Tim Moore, یک اقتصاددان در IHS Markit. گسترش در حال اجرا در یک 0.2 درصد سرعت در سه ماهه اول, او گفت:. شرکت هایی اشاره کرد که کاهش عدم اطمینان سیاسی از دسامبر انتخابات ترجمه شده به بالاتر فعالیت های کسب و کار و هزینه های بیشتر توسط مشتریان.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>