دریای سرخ جشنواره ارشد محمود Sabbagh در جذب فیلم Execs به عربستان (منحصر به فرد)

عربستان سعودی کارگردان محمود Sabbagh که ساخته شده چلپ چلوپ با پیشگامانه فیلم “محمد” ساخته “Barakah دیدار Barakah” و کمدی “Amra و دوم ازدواج” تقریبا یک سال پیش رئیس جمهور شد از عربستان به دریای سرخ بین المللی جشنواره فیلم انگلستان برای اولین بار کامل جشنواره و بازار است. بلند پروازانه رویداد اجرا خواهد شد مارس 12-21 در جده به تازگی اعلام کرد که صف های تازه مخلوط بین المللی فیلم های راه اندازی در این منطقه و همچنین به عنوان یک قوی نمایندگی از عناوین. Sabbagh صحبت منحصرا به انواع مختلفی در مورد چالش های جذب, فیلم, استعداد و مدیران صنعت به افتتاحیه آن نسخه. گزیده ای از گفتگو.

آن را دشوار راه اندازی یک جشنواره فیلم با جاه طلبی برای قرار دادن آن بر روی نقشه. و این هیچ راز است که گریزی به عربستان [با توجه به این جمال Khashoggi قتل است.] چقدر سخت بود این فیلم و مردم آمده است ؟

هر فیلم و یا کارگردان و یا تهیه کننده است که ما واقعا فکر ما را دوست داشت و می خواست به برنامه رفتیم و صحبت کردیم و به آنها واقعا و آشکارا. ما را در درک برخی از نگرانی های ما پاسخ داد و خطاب به آنها. ما درگیر یک بحث باز و صادقانه ما هنرمندان هستند. این جشنواره برای هنرمندان; آن را حمایت از هنرمندان. آن را نوعی از ملی dream [برای ما] به این جشنواره است. ما می دانیم که ما از مردمی. این باعث می شود ما واقعا قوی است. هنگامی که ما ایجاد یک مورد برای آمدن به ما جشنواره مردم دیدن که ما از جهان خود را. آنها می تواند مربوط. و به صداقت در نتیجه فراتر از فوق العاده است.

محبوب ترین ها در انواع

چه شد برخی از معیارهای انتخاب?

ما می خواستیم برای جمع آوری یک, تازه, ترکیب اصلی رقابت است. ما فروتن به اندازه کافی می دانیم که ما کن یا ونیز یا برلین. بنابراین ما واقعا می خواستم به برنامه فیلم که هر دو جوان و آینده سازان یا که اسیر چیزی جدید از نظر داستان سرایی; چیزی شجاعانه. یا فیلم های که از زیر نشان داده جغرافیایی مناطق آنچه ما تماس بگیرید جهانی جنوب.

سوال ما خودمان را پرسید این است که مخاطبان ما می خواهم برای دیدن ؟ چه نوع بحث ها و یا مکالمات ما می خواهیم مخاطبان برای شرکت در ؟ …تجاری سینما باز در عربستان حدود یک سال و نیم پیش. از آنجایی که غالب نوع برنامه نویسی شده است فیلم های پرفروش هالیوود. بنابراین با جشنواره ما واقعا می خواستم برای ایجاد یک مقابل که از نظر نشان دادن auteur فیلم و جسورانه تر از انواع داستان و…را در نظر معیارهای انتخاب ما تا به حال تنها دو شرط: باید میانه پریمایر و یا مدیر و یا استعداد و یا تولید کننده ای تا به حال برای حضور در.

از آمریکا شما رو Oliver Stone عنوان اصلی هیئت منصفه. شما همچنین باید Harvey Weinstein الهام گرفته از محل کار, سوء استفاده, درام “دستیار” و جنگ جهانی دوم برای فیلم “مقاومت” با بازی جسی آیزنبرگ. چگونه است که خود رابطه دوستانه با آمریکا indie در صحنه ؟

من مطالعه در نیویورک است. به عنوان یک فیلمساز من شده است با الهام از indie در نیویورک فیلم و ساندنس عنصر بسیار قوی در انتخاب. برخی بین المللی فیلم نیز به نمایش در ساندنس در این سال نه فقط در ایالات متحده هستند. اما ما واقعا به دنبال نه برای ملیت زمانی که ما برنامه نویسی. برای مثال “دستیار” یک فیلم آمریکایی; اما آن را توسط یک استرالیایی زن مدیر. من عاشق این نوع از فیلم ها از آنجا که آنها بیشتر از یک هیبرید وقتی که می آید به ملیت بیشتر مایع وقتی که می آید به هویت.

چه عناوین دیگر که شما به خصوص افتخار است ؟

ما باید 3 یا 4 جهان premiers که حتی چیزی است که ما واقعا به دنبال. و وجود دارد برخی واقعا بزرگ می یابد مانند مستند “بیروت, la vie en rose” توسط کارگردان اسپانیایی اریک Motjer که غوطه ور خود را در یک درصد ثروتمند جامعه در لبنان است. این یک اصلی را در این موضوع. من هم واقعا دوست دارم “توسط Charles Aznavour” در مورد [اواخر فرانسوی-ارمنی اواز خوان] Charles Aznavour با بسیاری از مواد است که او به ضرب گلوله در آفریقا است. که خالص سینما برای من.

چه شد که محدودیتهای در نظر تم. در شرایط از آنچه نشان داده می شود و یا نمایش داده نمی شود در یک جشنواره در عربستان?

ما می خواهم به می گویند که ما مترقی جشنواره است. راستش زمانی که شما بررسی برنامه های ما شما را به بافت آن را در درون ما [اخیر] گذشته بود و 3 یا 4 چهار سال پیش. آنچه که ما قادر خواهد بود برای نشان دادن این است که واقعا بسیار مترقی نسبت به آنچه را که باید اجازه داده شده است چند سال به عقب. من فکر می کنم این چرخه جوامع است. چه چیزی پذیرفته نیست امروز ممکن است پذیرفته شود بعد از آن. به عنوان یک جشنواره ما از این امر آگاه هستند و ما سعی کنید به فشار. فشار بیش از حد ممکن است معکوس بنابراین ما نیز از آن آگاه. برخی از فیلم های شجاعانه و این لزوما به این معنا نیست گرافیک اما شجاعانه از نظر تم تکنیک های داستان سرایی. ما واقعا هل دادن برای این فیلم.

این جشنواره همچنین دارای یک بازار جزء. وجود دارد رفتن به مدیران آینده از ایالات متحده آمریکا ؟

بله. ما در حال تمرکز بر دو چیز است: کارگردانان فیلم و کلیدی صنعت مردم است. ما یک جامد صنعت برنامه…ما دریای سرخ تسلیم با تورینو فیلم آزمایشگاه و همچنین کمک های مالی که اعلام شده است و بسیار بلند پروازانه برنامه ترمیم…ما فرستاده بسیاری از دعوت به بسیاری از کلید صنعت مردم و تا کنون پاسخ بسیار خوب است. وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از مدیران که از ایالات متحده استودیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>