کف قرمز: جشن طراح کفش مسیحی Louboutin و التقاطی خود را الهام بخش

در مذاکرات پاریس گذشته نگر اختصاص داده شده به زرق و برق دار فرانسوی طراح کفش مسیحی Louboutin یک نمایشگاه در Le Palais de La Porte Dorée بررسی التقاطی خود را تحت تاثیر و الهام بخش.

تبلیغات

زمانی که جوان مسیحی Louboutin رفت و به Le Palais de la Porte Dorée به عنوان یک کودک او را شیفته رنگ گرمسیری, ماهی, مجموعه ای از آفریقا و اقیانوسی هنر و نشانه ای خارج از ممنوعیت کفش پاشنه بلند.

او هرگز دیده می شود از جمله کفش قبل از. در 1950s در پاریس از زنان از جمله مادر خود را – عینک آپارتمان. این کفش ها بودند vertiginously بالا با تیز فلزی پاشنه که تهدید به آسیب موزه موزائیک کف قیمتی.

“این است که در آن همه آغاز شد,” او گفت: در افتتاحیه یک نمایش است که به عنوان یک “جشن” و نه به صورت گذشته نگر و از کار خود را. “من متوجه شدم شما می توانید در قرعه کشی چیزهایی که وجود ندارد.”

موزه ثابت به یک منبع الهام بخش در بسیاری از راه های دیگر. هر یکشنبه او در رفتن وجود دارد با خواهر خود را با کاوش در گالری پر از اشیاء از آفریقا و اقیانوسیه: ماهی گرمسیری و توتم مجسمه چهره و sceptres هنر دکو مبلمان و پر طرفدار ماسک.

The "Maquereau" shoe, designed by Louboutin in 1987, in front of Paris's Tropical Aquarium
این “Maquereau” کفش طراحی شده توسط Louboutin در سال 1987 در مقابل پاریس گرمسیری آکواریوم © Christian Louboutin

آن را به او یک طعم و مزه برای سفر و آن معرفی او به دنیای فراتر از 12th, arrondissement (منطقه) و بریتنی روستایی که در آن او بزرگ شده.

آن را تنها اتصالات که همان موزه در حال حاضر می پردازد ادای احترام به افسانه ای طراح کفش در مذاکرات پاریس نمایشگاه کار خود را.

“این یک نگاه در داخل یک ذهن هنرمند” گفت: Olivier Gabet مدیر Musée des Arts Décoratifs که توصیف خود را به عنوان نمایشگاه مهمان متصدی. “این یک سفر به تخیل خود را.”

در ادای احترام به Louboutin flamboyance و حس عملکرد نشان می دهد به نظر می رسد که طراحی شده است به جای نمایش داده شده در یک سنتی خطی مد. پرده برداری دوباره به نمایش هولوگرام اجرای برنامه توسط رقصنده مضحک Dita von Teese و گینه, فوتبال, فوتبالیست Iya Traoré. وجود دارد رقصنده شکم و بوتانی تئاتر سیرک مانند جو sequins و خاک و گره به هند و مصر فیلم.

اتاق شعله قرمز – ادای احترام به قرمز-کفی کفش – و قاب های شیشه ای و پنجره های ساخته شده به خصوص برای این نمایشگاه توسط Maison de Vitrail یا روشن با سطر پس از سطر از عاج شمع.

The Louboutin retrospective pays tribute to the designer's eclectic influences and inspirations
این Louboutin گذشته نگر می پردازد ادای احترام به طراح التقاطی تحت تاثیر و الهام مارک Domage

کفش های نصب شده بر روی دیوار در روکشی از شیشه و جعبه و یا در یک مورد مسند نشانده بر یک نقره palanquin.

کفش است که طیف وسیعی از شخص به سنگین – ران بالا چکمه و کلاسیک “Pigalle” پاشنه – نمایش داده شده در کنار 1950s آپارتمان. وجود دارد کفش های ساخته شده از کریستال مصنوعی و یا پوشش داده شده با خاتم و یا معکوس ناخن. برخی از آنها kitsch, دمدمی و تحت پوشش در پر. دیگران شده است سفارشی ساخته شده برای امثال تینا ترنر.

یک اتاق است که با توجه به “طلسم” همکاری با فیلمساز دیوید لینچ در حالی که دیگران از ویژگی های کار توسط پاکستان هنرمند Imran Qureshi و تصویری هنرمند لیزا Reihana.

وجود دارد یک Puckish حس بازیگوشی در حال اجرا از طریق Louboutin التقاطی منابع الهام بخش است. دنج انگلیسی مادر بزرگ اتاق نشیمن – که در آن یک قوری نشسته, انتظار به طور فشرده به خدمات است و نه تمام آن را به نظر می رسد در نگاه اول.

یک اتاق اختصاص داده شده به یک کفاش کارگاه که در ادای احترام به ساخت یک رشته فیلم کوتاه نشان می دهد Louboutin در محل کار در مراحل مختلف ساخت یک کفش. یک اتاق دیگر ویژگی های بوتانی مرحله با غول پیکر چوب حک شده ستون.

Pakistani artist Imran Qureshi at work on "This too will end,if you go on a step or two," an installation at the Louboutin retrospective.
پاکستان هنرمند Imran Qureshi در محل کار در روز “این بیش از حد به پایان خواهد رسید اگر شما در یک یا دو گام,” نصب و راه اندازی در Louboutin گذشته نگر. © Christian Louboutin

Louboutin که در مقایسه با کلیک کردن بر روی پاشنه به فلامنکو, موسیقی, می گوید اولین عشق بود و رقص و تئاتر و نه از مد. در سن 15 سالگی او محبوس در کاباره موسیقی سالن Folies Bergères جایی که او ساخته شده قهوه دوخته بر sequins و زد ماموریت. در اوقات فراغت خود او ترسیم کفش برای رقصندگان.

“یک رقصنده کفش بسیار مهم است,” او گفت: روزانه فرانسوی لوموند در اوایل این سال است. “آن را می دهد ماهیگیری از بدن آن را می دهد و ثبات آن را می دهد شبح.”

“آنچه لمس من بیشتر در مورد نمایشگاه” Gabet گفت: فرانسه 24, “اولین اتاق” – که با برخی از Louboutin اولیه طرح و کفش, پالت رنگ, مطبوعات, قلمه, خلق و خوی, تخته و اوراق بهادار.

“هنگامی که شما به دقت نگاه کنید شما متوجه است که این پسر جوان با هیچ کمک مالی و یا هر کسب و کار بزرگ به حال بسیاری از افسانه ایده های.

“این چیزی است که خلاقیت است. هنگامی که شما نگاه کنید در ماهی کفش و کفش و شما متوجه باشید که “وای این بود که در اواخر 80s … و این عشق و شور و خلاقیت به عنوان یک مرد بسیار جوان بود که در حال حاضر وجود دارد” Gabet اضافه شده است.

Burlesque dancer Dita von Teese features in a hologram performance in the Louboutin retrospective.
رقصنده مضحک Dita von Teese امکانات در یک هولوگرام عملکرد در Louboutin گذشته نگر. © مارک Domage

از مدرسه اخراج در 15, Louboutin خود را صرف سال در کاخ افسانه ای پاریس کلوپ شبانه بود که مشهور برای آن زرق و برق دار, DJ و تنوع آن است.

در 18 او رفت و به کار برای Charles Jourdan در مزون کریستین دیور و سپس طراح کفش Roger Vivier, جایی که او آموخته است که ارزش یک خط درست و صنعتگری با کیفیت بالا.

در سال 1987 او کفش “maquereau” با الهام از نمایش رنگین کمان ماهی در لا پورته Dorée را در آکواریوم.

اما آن را در حالی که ساخت “Pensée” (فکر) کفش در سال 1992 که او را دیدم او دستیار نقاشی ناخن رنگی خون قرمز و تصمیم گرفت به رنگ کف کفش همان رنگ.

“آن را به عنوان اگر کفش به زندگی آمد,” او گفت:. “آن نگاه مانند نقاشی من می خواهم تصور است. این یک نوع وحی است.”

یکی دیگر از کفش “لا Pigalle” است مستقیم ادای احترام به طرح یک دشنه او را دیدم به عنوان یک کودک و یک کفش که بیشتر شکل در ذهن خود را هنگامی که او برای اولین بار شاهد کیم نواک پوشیدن کفش پاشنه بلند در آلفرد هیچکاک فیلم “سرگیجه”.

Christian Louboutin's "Pigalle" shoe, inspired by the dancers of the Folies Bergères.
Christian Louboutin “Pigalle” کفش با الهام از رقصندگان از Folies Bergères. © Christian Louboutin

این یک کفش که او می خواهم ترسیم بارها و بارها از دوران کودکی است. تغذیه فیلم با الهام از رقصندگان از Folies Bergères و رنگ و لعاب با یک فلش زرق و برق دار رنگ او توصیف “Pigalle” به عنوان “جوهر, زنانگی, کفش کاهش می یابد به ساده ترین بیان”.

هیچ کس نمی داند دقیقا زمانی که نشانه ممنوعیت کفش پاشنه بلند از Palais de la Porte Dorée پایین گرفته شده است. اما این تنها اتصالات که این موزه که با الهام از افسانه ای طراح کفش می پردازد از جمله ویژه ادای احترام به او را امروز.

Christian Louboutin – L’exhibition[iste] است که بر روی صفحه نمایش در Le Palais de La Porte Dorée تا ژوئیه 26 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>