امی برنده نی Morano است در مذاکرات مستقیم جنیفر لوپز در مواد مخدر خداوند درام “نو” برای STXfilms.

Morano کارگردانی سه قسمت از Hulu آمار نشان می دهد “خدمتکار داستان” و برنده امی و مدیره انجمن صنفی جوایز برای سری درام جهت. STXfilms نیز در گفتگو با اسکار برنده ویلیام موناهان به دوباره نوشتن اسکریپت برای “مادر تعمیدی.”

لوپز در آمد به این پروژه در تابستان گذشته و به تصویر کشیدن مواد مخدر کلمبیا خداوند Griselda Blanco, همچنین شناخته شده به عنوان “مادر تعمیدی.” داستان شرح زندگی بلانکو که پیشدستی و outhustled مردان اطراف او به افزایش از یک فقیر دوران کودکی در کلمبیا تبدیل به یکی از بزرگترین مافیای مواد مخدر. او بنا به ارزش بیش از 2 میلیارد دلار بود و یک کلید نشانده در میامی کوکائین کابوی جنگ. بلانکو به قتل رسید در کلمبیا در سال 2012.

لوپز تولید خواهد شد همراه با ایلین زرگر-توماس و بنی مدینا همچنین جولی Yorn. زودتر پیش نویس از اسکریپت های نوشته شده توسط رجینا Corrado (“شاخه خشکیده درخت: فیلم”) و Terence Winter (“گرگ وال استریت” “Boardwalk Empire” “The Sopranos”). زمستان, Alex Pettyfer, Alex Brown و Rick Yorn را اجرایی تولید کند.

“من همیشه شیفته داستان Griselda بلانکو و شروع به پریدن کرد و در شانس بازی او در نمایش” گفت: لوپز در ماه جولای. “او تمام چیزهایی که ما به دنبال در داستان سرایی و پویا شخصیت های بدنام بلند پروازانه conniving سرد. در یک نوع سلطه افسانه ای kingpins من مشتاق به درخشش یک نور افکن بر روی این ضد قهرمان و هیجان زده به شریک با STX برای سومین بار پس ما می توانیم این را قانع کننده و پیچیده داستان به زندگی است.”

اخبار در مورد Morano و موناهان برای اولین بار گزارش شد.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de