بازپرداخت صرفه جویی در روز برای ماه آوریل مالیات مستقیم مجموعه; mop-تا پایین 5%

مالیات مستقیم مجموعه رسید 36.5 درصد به تومان 34,784 کرور روپیه در ماه اول سال مالی 2020-21 با وجود سراسر کشور مستند با تشکر از 63 درصد در سال در سال (سالانه) سقوط در بازپرداخت مالیات در ماه آوریل است.

بدون حسابداری برای بازپرداخت این مجموعه قرارداد 5.4 درصد نشان می دهد خاموش و فعالیت های اقتصادی به عنوان Covid-19 همه گیر و پس از آن محدودیت فلج ترین بخش ها.

ناخالص مالیات مستقیم مجموعه بود در Rs 41,556 کرور روپیه در ماه آوریل در برابر Rs 43,950 کرور در مدت مشابه سال گذشته است. بازپرداخت تومان 6,772 کرور حدود یک سوم از مقدار پرداخت در همان ماه در سال گذشته در Rs 18,474 کرور که افزایش خالص مجموعه است. اتفاقا دولت در ماه گذشته اعلام کرد تسریع بازپرداخت به Rs 5 لاخ به بهبود جریان های نقدی برای افراد و شرکت های کوچک و متوسط در میان coronavirus مربوط به اختلال در اقتصاد است.

“کاهش شدید در هزینه پرداخت می شود و اعتبار برای بالا و دو رقمی خالص مالیات مستقیم مجموعه رشد دیده می شود در ماه آوریل است. ناخالص رقم از سوی دیگر رنگ تصویر واقعی که در آن مجموعه ای کاهش یافته است” گفت: یک مقام دولتی.

همچنین بخوانید: کار آرامش در میان مستند موفق به متقاعد کردن مهاجران به ماندن قرار داده

ماه های آینده را ببینید net مجموعه های تحت فشار به عنوان پایه اثر خواهد جداسازی و رشد اقتصادی متوقف است.

مالیات رسمی گفت: کاهش بازپرداخت در ماه آوریل به علت اجتناب از ad hoc تنظیم که در آن بزرگ بوده اضافی پرداخت مالیات در ماه مارس به درخواست ماموران مالیاتی برای دیدار با اهداف مالیاتی.

اینها بعد از تنظیم در ماه آوریل از راه بازپرداخت و یا کسر به TDS پرداخت. “این زمان به دلیل بی ثباتی اقتصادی و مستند وجود ندارد مقدار اضافی مالیات پرداخت شده توسط شرکت ها در ماه مارس است. بنابراین بازپرداخت پایین هستند” گفت: یکی دیگر از رسمی.

بازپرداخت در بمبئی منطقه شد 84 درصد پایین تر در 1,600 تومان کرور روپیه در مقایسه با 10 ، 000 تومان کرور روپیه بازپرداخت صادر شده در ماه آوریل سال گذشته است.

مستقیم جمع آوری مالیات از دست رفته رو به پایین تجدید نظر هدف برای 2019-20 توسط Rs 1.42 هزار میلیارد اقامت در Rs 10.27 تریلیون یک 9.5 درصد سقوط بیش از سال قبل است. یک نرخ رشد 28.2 درصد مورد نیاز خواهد بود که در برابر فرض نرخ 12 درصد در بودجه برای دیدار با مجموعه هدف از Rs 13.19 تریلیون.

همچنین بخوانید: هیچ گردشگران سگ نشان می دهد لغو: چگونه Nilgiris فتح Covid-19

با درآمد اکثریت شرکت های آمار با توجه به Covid-19 مستند فوریه درآمد مجموعه هدف اعلام شده در بودجه دیگر نگه می دارد. از این رو مالیات بر درآمد افسران خواسته اند که برای تجدید نظر در بودجه تخمین می زند.

FY21 درآمد پیش بینی شد و بر اساس یک فرض اسمی تولید ناخالص داخلی رشد 10 درصد است که به معنای مالیات شناور از 1.2. بررسی های اقتصادی تا به حال ثابت FY21 رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در 6-6.5 درصد است که به دور از واقع بینانه در حال حاضر.

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) تا به کاهش رشد هند پیش بینی FY21 در آن چشم انداز اقتصادی جهان (WEO) گزارش به 1.9 درصد از 5.8 درصد پیش بینی شده در ژانویه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>