باقی مانده از نوجوان موجود در شیر محوطه در پاکستان سافاری پارک


لاهور: باقی مانده از یک نوجوان که گم شده بود به مدت دو روز در بر داشت شیرها’ محوطه در یک سافاری پارک در پاکستان, مقامات گفت.

جمجمه و استخوان از 18 سال محمد بلال کشف شد که کارکنان رفت و برای تغذیه حیوانات در چهارشنبه چودری Shafqat معاون مدیر کل لاهور پارک صفری گفت.

The body of the teenager was found inside a lions' enclosure in Pakistan.

بدن نوجوان پیدا شد در داخل یک شیر محوطه در پاکستان است.اعتبار:iStock

خانواده اش بعد از غارت قطعات از جاذبه اعتراض به آنچه گفته شد بی کفایتی توسط پارک مقامات پلیس گفت:. اعضای بلال خانواده کاهش یافته است به نظر در این پارک بیش از حد ناراحت به صحبت با خبرنگاران.

Shafqat گفت: پارک کرده بود “بیش از اندازه کافی اقدامات ایمنی در محل” و سوال که آیا بلال کشته شده بودند قبل از اینکه بدن خود را به پایان رسید تا در محوطه.

تبلیغات

“ما هنوز هم تعجب که چگونه او با عبور از نرده های محافظ است که بسیار بالا و وارد شیرها’ field,” او گفت:, و اضافه کرد مرد جوان مفقود شده برای دو روز گذشته.

“من فکر می کنم پلیس نیز بررسی اینکه آیا مردی که خودش را صعود حصار و رفت داخل و یا کسی که خود را انداخت بدن مرده در داخل برای شیرها برای خوردن.”

او گفت: بلال خانواده به او گفتم و پلیس او را به پارک برای دیدن یکی از عموهای که مشغول به کار وجود دارد.

پلیس رسمی Najeeb Awan گفت: آنها در حال بررسی این حادثه است. Awan گفت: بلال خانواده و همسایگان حمله به دفاتر در جاذبه شکست پنجره ها و وسایل نقلیه آسیب دیده.

آنها همچنین مسدود کردن یک بزرگراه اصلی و خواستار دولت آغاز دادرسی جزایی در برابر پارک مدیریت Awan گفت.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>