به خاطر سپردن لوسیل بال پیشگام “من عاشق لوسی’ ستاره و تلویزیون مغول در روز تولد او

لوسیل توپ دزیره

متولد: Aug. 6, 1911 در Celeron, n. y.

درگذشت: مارس 26, 1989 در لس آنجلس

بهترین و شناخته شده برای: CBS سریال کمدی “من عاشق لوسی” (1951-1957) و “لوسی نشان می دهد” (1962-68), “در اینجا لوسی” (1968-74). به عنوان انواع’s تام گیلبرت مشاهده شده پس از مرگ او “توپ الاستیک عبارات صورت و دقیق کمیک زمان پرتاب خود را به یک موسسه آمریکایی.”

زندگینامه: “عشق لوسی” منتشر شده پس از مرگ نویسنده در سال 1996 از خاطرات توپ نوشت: در اواسط دهه 1960 بود.

جوایز: امی برنده سرب کمدی بازیگر در سال 1953 سال 1956 1967 و 1968. مطبوعات خارجی هالیوود Assn.’s Cecil B. DeMille Award در سال 1979. Academy of Television Arts & Sciences’ فرمانداران جایزه 1989

پشت صحنه, تاثیر: با شوهر خود و “من عاشق لوسی” شرکت ستاره Arnaz انجمن توپ بود یک تلویزیون پایونیر که اچ پایدار الگو برای تلویزیون sitcoms شات در فیلم, که مشتعل پیوند بازار برای تلویزیون. شناخته شده برای امضای او شعله قرمز رنگ مو, توپ شد و همچنین اولین زن به سر عمده تلویزیون استودیو Desilu محصولات که او و Arnaz تشکیل شده به تولید “من عاشق لوسی.” جفت ساخته شده Desilu به یک نیروگاه تلویزیون استودیو که تولید و یا ارائه خدمات تولید برای چنین 1950s و ’60s مجموعه تلویزیونی به عنوان “Star Trek” “ماموریت: غیر ممکن” با “نجس” “Our Miss Brooks” “اتاق را برای پدر” “دسامبر عروس” و “Whirlybirds.” توپ در زمان بیش از این شرکت چند سال پس از او و Arnaz جدا شدند و در سال 1960. در سال 1967 توپ فروخته Desilu برای 17 میلیون دلار به خلیج فارس + غربی که خریداری پارامونت پیکچرز در حدود همان زمان.

چرا او اهمیت: توپ جنگیدند سیستمیک نژادپرستی از دوران CBS مدیران خودداری کردند در داشتن او در یک مجموعه تلویزیونی با او در زندگی واقعی, شوهر, کوبا متولد رهبر گروه. مدیران فکر امریکا هرگز قبول یک نمایش با محوریت چند قومی ازدواج. توپ و Arnaz اثبات آنها را اشتباه تور کشور در سال 1950 با یک کاباره عمل کمدی بود که یک ضربه سر و صدا. توسط بهار سال 1951 توپ و Arnaz تا به حال با معاملات فردا و حامی فیلیپ موریس برای سری که شد “من عاشق لوسی.”

او شکست بزرگ: توپ مورد مطالعه اقدام در نیویورک نقل مکان کرد و به سواحل غرب در اوایل دهه 1930 ، به عنوان یک پایه دار دختر ساده او فرود آمد متعدد ناشناس نقش از جمله یکی به عنوان یک Goldwyn دختر در سال 1933 در “روم رسوایی.” او منعکس در اطراف بیت قطعات در کلمبیا تصاویر و 20th Century Fox قبل از تامین امنیت هفت سال قرارداد در RKO در سال 1935 (روزانه انواع مختلفی اشاره کرد که توپ یکی از چهار “دختران” به معاملات زمین با RKO). او یک بازیکن بیشتر در حد متوسط کمدی در طول زمان خود را در استودیو با استثنا دارد مانند سال 1937 را “مرحله درب.” او ملاقات Arnaz هنگامی که دو نفر از بازیگران در سال 1940 “بیش از حد بسیاری از دختران است.” این جفت ارز گره خورده است گره در گرینویچ ، در نوامبر. 30, سال 1940.

Lazy loaded image

انواع

اولین حضور به عنوان یک قرمز: 1938 در “امور Annabel.” قبل از آن او شده است می خواهم سبزه و بلوند.

آخرین حضور عمومی: توپ به نظر می رسد به عنوان یک مجری با باب هوپ در 61 سالانه جوایز اسکار تلویزیونی برگزار شد مارس 29, 1989 کمتر از یک ماه قبل از او درگذشت. او موفق به دریافت یک محرک ایستاده که سمت چپ او را “به طرز محسوسی تحت الشعاع” به عنوان تنوع مشاهده شده است.

شیرجه عمیق: Lucille Ball تعریف یک تلویزیون آیکون — به طوری که او به طور رسمی تعمید “بانوی اول تلویزیون” در یک Academy of Television Arts & Sciences رویداد در سال 1969.

توپ معروف درک مفهوم بازیگران در تلویزیون کمدی با Arnaz به عنوان وسیله ای برای ایجاد ثبات در ازدواج خود را در یک زمان هنگامی که شوهر او اغلب در جاده ها تور با گروه خود را. او تا به حال شده است با بازی در یک نمایش رادیویی برای CBS “مورد علاقه من, شوهر” است که بسیار محبوب CBS تصمیم به تغییر آن برای نوپای رسانه تلویزیون است. در هر مرحله توپ و Arnaz ساخته شده “من عاشق لوسی” را در شرایط خود را — شروع با نوشتن $5,000 چک به امور مالی تولید خلبان. شروع سری منادی Desilu با یک آگهی در سپتامبر. 5, 1951, برنامه روزانه انواع.

Lazy loaded image

انواع

CBS و فیلیپ موریس می رود نشان می دهد به هوا زنده از نیویورک به عنوان استاندارد برای بسیاری از دیگر تلویزیون های کمدی در آن روز. توپ و Arnaz نمی خواهم به حرکت به دور از سواحل غرب جایی که آنها زندگی می کردند در یک آپارتمان پنج هکتار در مرتع پرورش احشام در L. A. حومه چتسورث که او نیز لقب “Desilu.” Arnaz آمد تا با ایده تیراندازی نشان می دهد در فیلم است. CBS و فیلیپ موریس گفت: زن و شوهر آنها را مجبور به قطع پرداخت برای کمک به جبران هزینه های اضافی. در بورس Desilu کردم مالکیت کامل از قسمت پس از اولیه خود را پخش.

“من عاشق لوسی” شکوفا شده به یک ضربه عظیم در عرض چند هفته از اولین آن در اکتبر. 15, 1951. امریکا کاهش یافت و برای antics از لوسی و ریکی ریکاردو و همسایگان خود فرد و اتل Mertz (با بازی ویلیام frawley می و ویویان ونس). خط بین واقعیت و داستان مبهم در ژانویه سال 1953 هنگامی که توپ به هنگام تولد به فرزند دوم خود را Arnaz انجمن جونیور در همان روز که امریکا تماشا Ricardos تبدیل شدن به پدر و مادر به کمی ریکی. این سرنوشت قسمت تحویل عظیم رتبه بندی.

Lazy loaded image

انواع

موفقیت “من عاشق لوسی” مجاز توپ منحصر به فرد لذت بردن از خرید استودیو هالیوود که در آن او تا به حال یک بار شده تحت قرارداد. در سال 1958 Desilu مهر و موم معامله به خرید دو استودیو بسیاری از RKO برای 6.1 میلیون دلار. یکی بود در گوشه ای از ملروز و Gower (سمت راست درب بعدی را به پارامونت پیکچرز); دیگر این بود آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان کولور سیتی Studios در کالور سیتی (درب بعدی را به تصاویر سونی). همان سال Desilu فروخته حقوق به 180 “من عاشق لوسی” قسمت به CBS برای $4.5 میلیون دلار ثروت باد آورده است که به کمک مالی Desilu توسعه به عنوان یک تولید و خدمات تولید شرکت. توسط 1957, Desilu تا به حال بیش از 800 نفر از کارکنان و 21 میلیون دلار درآمد. این شرکت تا به حال عرضه اولیه عمومی سهام ارائه شده در Dec. 3 سال 1958 ساخت توپ یک نمونه نادر از یک افسر شرکت در هالیوود ، توسط 1962, توپ, تا به حال خریداری Arnaz سهم از این شرکت و رفت و انفرادی به عنوان Desilu جمهور.

Lazy loaded image

انواع

توپ تصمیم به طلاق Arnaz پس از زن و شوهر به پایان رسید خود را به اجرا در CBS در سال 1960 بود که یک شوک به عموم مردم است. اما آمریکا هرگز متوقف محبت لوسی و توپ هرگز کار متوقف شد. اگر چه “لوسی نشان می دهد” و “در اینجا لوسی” ندارد همان فرهنگ پاپ تاثیر خود را نشان می دهد بسیار دادهاند. او ازدواج کمدین گری مورتون در نوامبر 1961.

پس از ساخت بیشتر فراموش شدنی فیلم در دهه 1930 و ’40s توپ سعی در ایجاد یک چلپ چلوپ بر روی صفحه نمایش بزرگ با 1974 اقتباس از موسیقی “Mame.” اما این فیلم با صدای تلپ افتادن بود.

توپ تا به حال دو قابل توجه تلویزیون پروژه های در 1980s. در سال 1985 فیلم تلویزیونی “سنگ بالش” شامل توپ در یک نادر دراماتیک به نوبه خود به عنوان یک شهر نیویورک بانوی کیسه به دست آورده قوی استفاده نمي نماييد. “لا توپ در یک رول” انواع شاداب را در آن بررسی کنید. اما سال بعد توپ زده در چهارمین طنزهای تلاش. بسیار ballyhooed باز گشت خودرو “زندگی با لوسی” تولید شده توسط آرون, املا برای ABC لغو شد تنها پس از چند قسمت.

توپ و Arnaz بود و پر سر و صدا ازدواج با بسیاری از حساب های اما اوراق قرضه بین شرکای سابق در زندگی و کسب و کار زد ، Arnaz درگذشت در سن 69 on Dec. 2, 1986. دو روز بعد آسوشیتد پرس گزارش داد که توپ دیده می شد گریه در مراسم یادبود برای Arnaz. “او بخش بزرگی از نوآوری ما در این کسب و کار” توپ گفت: AP.

به عنوان بسیاری از توپ را شرکت ستاره اشاره کرد در طول سال بانوی اول تلویزیون سخاوتمندانه و وفادار به پایان است. دختر لوسی Arnaz ادای احترام به معشوق آیکون با یک آگهی در روزانه تنوع در سالگرد یک سال از درگذشت او.

Lazy loaded image

انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>