کار از راه دور رونق عذاب جادوها برای شرکت صندوق: مدیر عامل شرکت شل


این مهاجرت اجباری از کارگران خود را از اتاقهای خانه و دفاتر و حسن نیت ارائه میدهد از شیوع کروناویروس را سریع به جلو مرگ, شرکت, صندوق, می گوید شل بنیانگذاران استوارت باترفیلد.

“آنچه در اینجا اتفاق افتاده است که ما صرفنظر از چند سال در چه چیزی اجتناب ناپذیر انتقال … دور از صندوق های ورودی و از یک رویکرد فردی به یک رویکرد تیم” رئیس اجرایی از محل کار خدمات پیام گفت: سن و صبح سیدنی هرالد.

The rush to remote work poses an unprecedented challenge for workers, says Slack founder Stewart Butterfield.

با عجله به کار از راه دور یک چالش بی سابقه برای کارگران می گوید شل بنیانگذار استوارت باترفیلد.اعتبار:جاش Robenstone

“ایمیل است نه رفتن به دور به دلیل آن استفاده می کند اما رک و پوست کنده آن را وحشتناک یک انتخاب در این نوع از شرایط پویا.”

به ارزش بیش از $US15 میلیارد دلار ($24.6 میلیارد دلار) شل است کودک پوستر از دفتر همکاری های فن آوری و افزایش اخیر تقاضا برای کنترل از راه دور کار وعده بی سابقه ثروت باد آورده برای این شرکت است. تعداد زیادی از مردم با استفاده از شل در همان زمان علامت بیش از 12.5 میلیون دلار در این هفته میانگین پیام های ارسال شده در هر روز تا 20 درصد و متوسط فعال استفاده شده رسید گذشته یک میلیارد دقیقه در هر روز هفته.

تبلیغات

تعداد کسانی که به احتمال زیاد به حفظ و بهبود این بیماری همه گیر در ادامه به گسترش است. شل نیست و تنها شرکت با بهره گیری از شوق با مایکروسافت همکاری پلت فرم تیم ها و کنترل از راه دور ویدئو کنفرانس تجهیز زوم نیز gangbusters.

به گفته آقای باترفیلد افزایش شدت استفاده در حالی که مورد استقبال نیز مطرح شده سخت ترین تست و در عین حال برای کنترل از راه دور مشغول به کار روند.

“این است که نه فقط به طور منظم از خانه کار می کنند, انتقال, این کار در یک بیماری همه گیر و یک چالش بزرگ برای بسیاری از مردم که هرگز تا به حال یک دفتر خانه.”

“بچه ها ماندن از مدرسه به خانه پدربزرگ و مادربزرگ نمی تواند کمک کند و شما واقعا نمی تواند بیرون رفتن در هر نقطه تا همه از این شرایط ایجاد این بسیار منحصر به فرد وضعیت,” او گفت:.

او همچنین هوشیار در مورد چه مدت از راه دور کار رونق خواهد گذشته بویژه به عنوان شبح از یک رکود جهانی بافندگی بیش از اقتصاد جهانی است.

“وجود دارد یک فرصت بزرگ به عنوان افراد جدید ثبت نام اما من فکر می کنم که خواهد شد از آنجا که شده است وجود دارد عجله دیوانه.”

“اما ما باید به تعادل کوتاه مدت فرصت ما را در برابر خطرات بالقوه مواجه توسط مشتریان ما,” او گفت:.

“بسیاری از مشتریان کسب و کارهای کوچک هستند و آنها می تواند بیرون رفتن از کسب و کار ما بزرگ هواپیمایی هتل های زنجیره ای به مشتریان و آنها هستند که آمار بسیار سخت است.”

شل شروع زندگی به عنوان یک داخلی ابزار برای آقای باترفیلد ویدیو های شرکت توسعه اما متعاقب آن محوری به محل کار با ابزار بهره وری در حال حاضر آن را در مقابل خط بی سابقه ای تغییر در راه ما کار می کنند.

این یک چالش آقای باترفیلد گفت: این شرکت با در نظر گرفتن بسیار جدی است.

“در بسیاری از ما ساخته شد برای این لزوما برای کار از خانه اما قطعا برای ایجاد این نوع از چیدمان داخل یک سازمان ارائه می شود که شفافیت و اجازه می دهد تا سازمان به بیشتر قادر به مقابله با اختلال.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در تکنولوژی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>